Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Sanada kız nasip oldun canım gönlünden geçen evladın olsun inşallah.
Eşim dün öğrendiğinden beri kızım olacak süslicem diyip duruyo erkek adam erketen çok kız istedi :) rabbim duydu işte

cok cok teşekkür ederim giziim benimmmm gecsşndeeee başka hic bir isteğim yokkkkk inan bana sen nasılsın canım

biliyorum bebegiim ama geçmesi için de dinlen bol bol kendini biraz iyi hissedince ayaklanma olurmu cek battaniyeni sıcacik ohhhh ben iyiyim tatlimm bu ay olmicak diyorum gecen ayki umutlar yok oldu bende, kendimi sartlandirdim mi ondan mi bilmiyorum ama umutlarim yok,olursa zaten olur diyorum bide oyle iki güne bir iliski olsun diye de sartlanmiyorum niyeyse kac gune bir oluyor bilmiyorum biz istediğimizde oluyor..ama yumurtladigimi farkedersem akintiyi gorursem yani tabi o gun yaparız ama onun dışında boyle iste niye boyle oldum anlamadim ((

Sanada kız nasip oldun canım gönlünden geçen evladın olsun inşallah.
Eşim dün öğrendiğinden beri kızım olacak süslicem diyip duruyo erkek adam erketen çok kız istedi :) rabbim duydu işte

suan gönlümden sadece saglikla hayirlisiyla anne olmak geciyor tatlımm dileklerin icin cok cok tesekkurlerrr benim kocis de kiz cocuklara bayılıyor resmen :))) Allah gonlunuze gore vermis ne guzell hayirlisiyla kucaginiza da alirsiniz inşallah süslü hanimi tatlimm

Giizz canım seni çok iyi anlıyorum ve artık takmamak ta en doğrusu. Ben bu ay hiç belirti aramadım , düşünmedim ama Allah'a çooook güvendim. O "Ol" derse olur diyordum veeeeee..... Ol dedi ki Rabbim bu ay hamile olduğumu öğrendim çok şükür. Sen sana düşeni yaptıktan sonra Allah'a tevekkül et canım...İnşaAllah en kısa zamanda hamiş haberini duyarız....

İnşallah canım ne olursa olsun sağlıklı olsun yeter zaten o karnında olunca sağlığından başka hiç birşey düşünmiceksin ne varda yokda o ben artık onu hissediyorum ve hrr sabah akşam hrr dakika hatekrtlerini duyuyorum biraz duymasam anlamasam endişelenirim önrmli olan sağlık yani

BENDE öyle diyorum inşlhh bende o haberi verrm bellrtn nelerdi canım senin ilşkinin nasıl ayarladın mesela yumurtlama gününü flan

Canım benim evliliğim 1 yılı doldurunca neden olmuyor diye dr lara gittik...5 ay böyle geçti. son iki aydır tavsiye üzerine bir doktora gittik tahliller normaldi eşimin ileri hızı ve morfoloji biraz düşüktü sadece 4 ay keçi boynuzu içirdim...Neyse doktorum klomen+iğne tedavisi dedi ve ilk ayda kiiii hiiiç beklemiyordum hamile kaldım canım. Tek belirtim adetten bir hafta önce iğne gibi batmalarımdı kasıklarımda...adetten 2 gün önce başlayan adet sancısıydı ki bu sancı 1 hafta devam etti... Ben inanamıyordum 6.gün idrarda çift çizgi, 7.gün de kanda çıktı çok şükür...En kısa zamanda seninle birlikte isteyen herkesin evlat sahibi olması için dua ediyorum

bugün kırmızıların gelmesi gerekiyoduu gelmedı yarında gelmezse sanırım hamileyim :) ama hiçbi belirtim yok adet belırtılerım bıle yok
eşimede söylemedım daha umutlanmasın

canim benimm bunlari duymak öyle rahatlattıki benii cok teşekkür ederiimm :)) peki gun asiri ilişkiylemi hamile kaldin tatlım yumurtlamani falan takip ettinmi? Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin canimm tabiki sadece Allaha güveniyorum ne zaman nasip ettiyse ne zaman Ol derse o zaman oluyor, o yuzden bisey hesaplamak dun iliski olmadi aman bugun olsun demek istemiyorum..oyle mucizeler varki doktorun sizin çocuğunuz olmaz diyenlerin nasıl evlat sahibi olduklarıni veya ayda bir gün yumurtladigimiz halde rastgele tek iliskiyle hamile kalanlari duydukca neyi hesapliyorum dedim yaa Allah kismet etmisse bana, bebegimi verecegi zaman belli kendimi niye parçaliyorumki....

Bende hiç belirti yok adet belırtısıde yok normalde 1 hafta önce göğüslerim agrırdı olmadı arada sancı gıbı bişi girdi kasıgıma ama hergun degıl yanii oof of beklıyorum bakalım yarın olmazsam sanırım hamıleyım

BENDE öyle diyorum inşlhh bende o haberi verrm bellrtn nelerdi canım senin ilşkinin nasıl ayarladın mesela yumurtlama gününü flan

klomenle iki yumurta büyüdü, biri daha iyiydi 14.gün ovitrelle çatlatma iğnesi oldum dr 3 gün ilişki önerdi. o gece başlamak üzere 3 günü değerlendirdik ancak iğneden 1 gün önce de birlikte olduk....Artık hangisi faydalı oldu bilmiyorum ama Rabbim nasib etti çok şükür.... Senin olacak inşaAllah dua et canım, hep ümitli ol

BENİM KASIĞIMDA AĞRI var canım solda ama bugun sağda böyle sanki iğne batıyor tabi belimde ara ara ağırıyor göğüs şişti adetim geçen ay gecikti yoksa bugun olucaktım ama geciktiği için beklıcem ay sonunu veya 2 gbi tam bılmıyorum yani umarım benmde senin gbi olur bende keç boynuzu pekmezi yediriyorum eşime peki gün aşırımı yaptınız yumurtlama zamanı nasıl oldu?

canım hepimiz bekliyoruz ve duadan başka yapıcak bişeyimiz yok yumurtlama günlerimizi bilmemiz gerekıyorrr inşlhh hepimiz hayırlı haberler alıcazzz Rabbim hayırlılarını nasip eylesin....

aminnn rabbim herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.Bugün adet günüm aslında hafif sancılarım var ama yinede umutla bekliyorum

Benim de normalde adet belirtilerim hafifçe 1 hafta önceden başlardı bu defa öyle bişey olmadı ve ben kist oluştu diye korkmuştum... Meğer hamileymişim.... Göğüs hassasiyetim 6. haftada başladı ama zaten bunlar kişiden kişiye değişiyor canım. İnşaAllah hamişsindir

İğne olduğum gün Dr 3 gün peşpeşe ilişki dedi canım

aynen oyle canim benimm.biz hayalimizde bile bebegimiz için endise ettik simdiden içimizdeki kipirtilarini onu kucagimiza hayirlisiyla alacagimiz gunu ve dogduktan sonraki titizlenmemizi yasadik..sen bunları birebir hissediyorsunn..Allah kimsenin umutlarını yarida birakmasin herkesi de dilegine kavustursun insallaahhh....

İğne olduğum gün Dr 3 gün peşpeşe ilişki dedi canım

bende ovülosyon testi kullandım yumurtam çatladığı gün peşpeşe yaptın zaten bu ay hiç gün aşırı yapmadım bazı doktorlar hergün yapın dıo kmısı gün aşırı ama keç boynuzu pekmezi yedrdiğim için sperm kalıtesini fala kaybetmemiştir diye hergün yaptık bi tesadüfen yumurtam çaltmadan önce cenazeden dolayı bi gün ara verdk belkı o ara verdiğimzde tutmuştur r inşlhhhhhhhhhhhh:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…