Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yani ayrıldık sayılmaz ben onu çok seviyorum aslında onunda beni sevdiğinden eminm ama çok sıkmışım onu çok boğmuşum kafamı dinlemem izin ver diyor ama ben onu aramadan 1 gün bile geçiremiyorum tamamen çok sevdiğimden ama çok çaresiz kaldımm ayrılırsak kendimi toparlamam uzun zaman alır başka birini düşünemiyorum bile hem komple hayatımı değiştirmem lazım işten bile çıkmam lazım

hım demek ole canım ayda bır gıdecez bundan sonra
ya bende bı duyaydım kalp atışlarını canım..bende benım gıttıgım hastaneye sordum
sadece normal doğum 1175 dıo sezeryan 1070 tahlıl muayene hıcbısey dahıl deıl
taramalar fılan hepsını parayla yaptrcan

ee tamam sende bıraz rahat bırak adamı arama bakalım o kafasını dınleyınce senı arayacakmı ozleyecekmı sensız yapamıorum dıyecekmı bekle we gor dıorum
sen bıraz hastalık halıne getrmışın bence bu adamı
hıckımse bulanmaz hınt kuması deıl
hem ndn sıktın adamı okadar

Reactions: eat

bırakabilsem bırakacağım ama bırakamıyorum iştee kendimi oyalıyorum aklıma geldiği an dürtmeden duramaıyorum ya msj atıyorum ya arıyorum acaba arayacak mı acaba özleyecek mi ihtimalini düşünemiyorum bile bağladım psikopata evlenelim evlenelim diye sıktım her yerde her ortamda yemekte işte barda sevişirken her yerde öyle olunca bunalttım tabi adam işteki sıkıntıdan bahsediyor ben banane bundan biz neden evlenmiyoruz diye konuya giriyordumm ahhh salakk aklım iştee şimdi olsa yaparmıyım

kübra sen şimdi ilk keseyı gordugunde kese nasıldı nokta gıbımıydı mesela
bıde suan kac gunluk oldun

buradalii herkess hamile mii bana akıll verinn nasıll kalabilirim ?

oncelıkle sen kac yasındasın canım we sewgılın kac yasında
gercekten psikopata baglamışın
bıde aynı yerdemı calışıosunuz

işte bence seni bebeğe yönelten en önemli fikir bu.. kendine yedirememek..
ama neyi yediremiyorsun ki tatlım?? mutlaka çok çok güzel günler yaşamışsınızdır hatıralar çoktur bilirim anlarımm..acını paylaşırım. ama bebek fikrini kafandan at bence..hiçbir ilişkiği ya da evliliği bebk kurtarmıyor maalesef..sonra arada kalan üzülen ve acı çeken çocuklar oluyor
aslında aranızdaki sorunu tam bilmiyorum ama onu tekrar kazanmak sadece bekleyebilirsin..bence kendi haline bırakk..eğer hala seviyorsa sana zaten adım atacaktır. hem biraz sakin kafayla düşünmek iyi gelebilir ikinizede..
üstüne çok gitme..
eğer hala görüşüyorsanız birlikte mutlu olduğunu şeyleri tekrar yapabilirsin mesela mutlu olduğunuz bir yere gidip yine aynı şeyleri yaşayabilrsiniz..ama eğer kafasına koyduysa bazı şeyleri onu bu düşünceden uzaklaştırmak zor olur..
sen onun üstüne düştükçe o kendini daha da geri çekecek.. ve sırf evlenmek için bebek fikri yanlışş..ya giderse o zman ne yapacaksın?
değer mi bir adam için hayatını zorlaştırmaya?? o senin için yapar mıydı? bence çok ayrıntılı düşünülmesi gereken bir konu..
iyi düşün canım benim..bebek demek sorumluluk demek ve yepyeni bir hayat demek..ama bunu tek başına da yaşamak demek..ayrıca hamile kaldın ve senle evlenmedi o zaman napacaksın? ailene ne diyeceksin? sakın bu hataya düşmee..bebekle kazanmak yerine kendin hareketlerinle davranışlarınla kazan onu.

Kizlar ben sabah muayene oldum ama moral bozuklugundan bi yazamadim.bebisi gordukk, kalp damarlari calismaya baslamis sanki ufak bi agiz acilip kapaniyor gibiydi goruntusu, kese olmasi gerektigi gibi buyumus 5+5 gorundu.ama maalesef plesenta sagliksiz doktor %50-50 sans verdi gebeligin devami icin.dusuk riskim var anlayacaginiz yine.plesenta sagliksizmis ama bebegin gelismesine yetiyor simdilik dedi doktor.kanamam biraz artti gibi baska bir doktora daha mi muayene olsam acaba diyorum.istanbulda doktor oneriniz var mi Anadolu yakasinda Beykoz'a yakin.

bu kez kotusune hazirlikli olacagim baglanmayacagim dedim ama o hareketlerini gorunce kendimden gectim resmen.eger yasarsa bebegim haftaya carsamba kalp atislarini dinlemeye gidecegiz.doktordan ciktik aglamaya basladim hala da agliyorum lutfen dua edin icimde atan kalp durmasin Rabbim onu bana bagislasin.

Icinizi kararttim kusura bakmayin.

bence medicanayı düşün şuan ankarada özelde doğum ve yeni doğanda tam teşekküllü en iyi hastane seçildi.
ben seçenekler arasına eklemeni tavsiye ederim
bu arada sırf doğum o kadarsa 1200 de..geriye tahliller kalıyor. bide ayrıca doktora para verecek misiniz?
her ay kan vereceksin..ki taramalar yaklaşıyor..hoş fiyatlarını bilmiyorum ama bence yine benim söylediğim fiyattan pahalıya gelecek.

yaa iştee panikle ne yapacağımı bilmiyorum onunla o kadar çok şey yaşadık kiii gözümü onunla açtım diyebilirm eğer bebek olursa kesin evlenir öyle biri değil ve beni sevdiğinden de eminim bazen görüşmüyoruz benmle ilgili bişey duyuyor ve hemen kontrol ediyor ofise uğruyor bir görünüyor aslında kurtarılabilir ama ben hiç biz zaman mantıklı davranmadım hiç bir zaman kurmadım oynamadım hep duygularımla hareket ettim doğruya doğru yanlışa yanlış belki bu yüzden kaybettim idare etmesini bilmedim şimdi dank etti ama durum bu işte belki sakin davranırsam bunlara gerek kalmaycak ama sakin olamıyorum her gün bir şey yüzünden kavga ediyoruz yan yanayken çok iyiyiz ama ayrılınca her şey berbat oluyor offff çok sıkılıyorum çokk sizleri tanımıyorum ama iyi geldiniz bana desteğin için teşekkürler

canımyaaa öle olur mu burda herşeyimizi birlikte paylaşmadık mı,iyi günde kötü günde, ama ağlamam kıyamam inşallahh sağlıklı olacak git gide ama ben başka doktora da görün derim canım tek doktor böle hassas konularda hata oluyo. belki sağlıklaşır git gide, sonuçta bebişin can bulmuş kuşum. nolur güzel düşün bak ağlarsan daha da çok üzülür bebişin annesi üzme onu da, bak çok önemli, başka doktora git olur mu

yawrum tamda ıcımden senı gecırıodum ne yaptı acaba dıye yazmasaydın kubraya soracaktım
telden konuştunmu dıye
ne ıc karartması sacmalama
burda bırbırımız ıcın warız
oncelıkle bı sakın ol canım
bence farklı bı doktorada gorunmelısın
ama uzulme ya aglama kıyamam hıc
dualarımız senınle
duşuk olmasın dıye bı ıgne yapılıomuş onu b sorsana doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…