Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım medicana hastanesıyle doğum paketını nekadara anlaştın bende arastırıorumda

canım mapfree sigorta doğum sigortası yapıyor. hastane ile anlaşmaları var.
bütün kan tahlilleri (4lü tarama ve görüntülü ultrason hariç) 8 tane doktor muayenesi ve doğum 2400 tl.
bunuda istersen peşin istersen 10 taksit ile ödüyorsun..
sen nerelere baktın;?

şahsen ben yaptığmda sennki gbi çizgi az görünür çıkarsa ne hemşire dinlerim ne kimseyi kanımı alır kendim götürürüm gerekırse yeterkiiii çıksınnn

İnşallah hepimize nasip olur yaa insanın umutlarının boşa çıkması çok kötü oluyo o yüzden acele etmek istemiyorum geçen ay 10 gün geçti adetim 2. silik çizgiyi de gördüm gerçi bundan da silikti o korkuyorum o yüzden...

8 tane doktoor muayenesı derken canım her ay bı muayenemı yanı

canım bı kan yaptırıkı gun arayla kımyasal gebelık fılan gecırıosan oyuzden sılık cıkıp kayboluodur...
kandan anlarsın bı yukselır bı duser

canım bı kan yaptırıkı gun arayla kımyasal gebelık fılan gecırıosan oyuzden sılık cıkıp kayboluodur...
kandan anlarsın bı yukselır bı duser

Geçen ay kanda baktırdım çıkmadı 0,1 di. Bide tüm belirtiler vardı.. Psikolojikte olabilir o yada ilacı yeni bırakmıştım ondan da olabilir.. Bunun da öyle olmasından korkuyorum gerçi hiç belirti yok bu sefer sadece göğüslerim çok fena alt ve yan kısımları kolum bile gelse acıyo o kadar... bide çok hafif ara ara kasık ağrısı ...

merhaba kızlarr benm de hamile kalmam lazımm evli değilim ama kalmam lazım bir şeyleri yoksa yoluna koyamıyorum

korkma bebişkommmm..konuştuk senlee..iyi düşünn..3 gün sonra daha netleşecekkk :)))

ayda bıkere kontrol az deılmı canım sımdı her hafta gıdıp duruoz ya

her hafta gidilmiyor ki canımm :))
6 haftadan sonra yani kalp atışını duyduktan sonra kan alıyorlar.onları verdikten sonra doktorun seni arıyor zaten sonuçları konuşmak için.ondan sonra sana bir ay sonraya gün veriyorlar.bebeğin ense uzunluğunun ölçülmesi için..
bu aralar sık gitmenin nedeni.. keseyi görmek,sonra cenini görmek sonrada kalp atışını duymak..ondan sonra bişey kalmıyor zaten..
yani hiçbir doktor haftalık muayene etmiyor bu saydıklarımdan sonra.tabi hamilede farklı bişey yoksa. (Allah göstermesin)

nasl yanı canım
ndn ewlenmeden hamış kalcan kı
sorun ne

5 yıllık bir ilşkim var bu sene evlenecekken her şey tepetaklak oldu artık anlaşamıyoruz onun için ayrılmak çok kolay olduu bari hamile kalırsam evleniriz çok şey yaşadık ona göre çok kolay her şey

canım yanlış anlamazsan bende fikrimi söylemek isterim..
uzun bir ilişki yaşayıp çok şey paylaşmışınız anladığım kadarıyla.ama biten bir ilişkiyi bebek ayakta tutmaz..bence bu kanın çok yanlışş.. bebek varken seninle olacağına nasıl eminsin kii..?
bu tamamen kendini tehlikeye atmak olur..ayrıca herkesin kendi hayatı saygım var ama bence herşeyi evlenmeden önce yaşamak iyi değil.işte bu tür yanlışlara sevk eder insanı..
hayat senin karar senin hiçbir şey diyemeyiz ama çocuk yapman bence yapacağın en büyük hata olur..
bence bırak gitmek istiyorsa gitsin..hiçbir şey için geç değil hayatta.demek ki o senin için doğru insan değil.yoksa 5 seneden sonra bir anda bitirmezdi.
bunlar benim fikrim..kararında bu söylediklerimide düşünmeni isterim.

kıyamam canım sana..son care dıe dusunuosun yanı sewdıgınden dolayı
tamam cok şey yasamış olabılırsın
ama senden ayrılan bırını ndn ısrarla ıstıosun
ewlensende tat wermez o ewlılık
bıraz mecburıyetten olmuş gıbı olur
yasadıklarınız ne derece ılerı derecedeydı bılemıorum ama
hayatına baskasıyla yon wermeyı denesen daha ıyı olur
tabı ask warsa bısey dıyemıorum
ondada warsa onuda bılemıorum
belkı ozaman olabıllır

evett bilen herkes aynı şeyi söylüyor ama ben kendime yediremiyorum o kadar çok iyi kötü günlerimiz oldu o kadar çok şeye katlandık kii o da bende şimdi neden böyle anlayamıyorum kendime yediremiyorum sanırım beni el üstünde tutan adama şimdi ne olduu bebek olursa evlenmek zorunda olcağız hepsi bu ve düzelecek gibi geliyor bana onu iyi tanıyorum ben onu çok boğdum sıktım o şu an bunların etkisinde bende panikle daha çok hata yapıyorum daha çok üstüne gidiyorum sanırım şu an ayrılmadık benden tek istediği benm onun için sıkıntı dert olmadığımı ispat etmem ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…