Erken hamilelik belirtileri hakkında....

slmmm kızlarrrr internetim gidiyor sürekliii gşrmedimm pek fazla nasılsınızzz bakalımm

canımmmm olur mu öyle şeyyy??
sen hep girdiğinde yoğunum giremiyorum yazdığın için sormuyoruz..
hem insan ilk bebişi ve annesini unutur muuuu??
napıyor oğluşum iyi miii? bende sizi seviyorummmm..

canımm benmm olurmuu hepp aklımdasın ama biliyorum ki müsait olduğunda giriyorsun hatta bazen girmeni bekliyorum birşeyy soracak oluyorum ama yoksunn sende artıkk birazcık girmeye çalışş kendini özletme :) bebişn nasıl test sonuçlarını aldın mı ?

Sabah kötüydum de bişiler yiyinca gectii :) sen nasılsın hani dun bisey demiştin haniiiiiii:)

evtt işte bişeylerr yiyince geçiyorrr onun için yemen lazımmm :) hanii evett bişeyler demiştim demiştimde halledemedim kii özel msj la nerden ekleniyor eklenti ekle yokkkiii :)

Kızlar merhaba hepinize.. Size danışmak istediğim bi konu var.. PKO teşhisi ile 3 yıl boyunca doğum kontrol hapı kullandım ve son 2 aydır bebek istediğimizden ilacı bıraktım.. Adet düzenimi tam olarak bilemiyorum en son 25 Aralıkta oldum ve ovulasyon testi kullanmaya başladım tam gününde çift çizgiyi gördüm ve gün aşırı ilişkiye girdik... Şimdi sonucu çok merak ettiğimden dayanamayıp erken gebelik testi aldım ve sonuç resimdeki gibi , birde dün hafif kasık ağrım olunca alakasız ama ovulasyon testi yaptım ve kopkoyu çift çizgi çıktı...Eki Görüntüle 944777

CANIM önemli olan T de o koyunun vermesi C zaten veriyor benm bildiğim öyle bende kullanıyorum çünkü

canımmm egerrr hamileysen ve idrarındada gebelik testinde ikinci çizgi cıktısa idrara geçtiği için kanda hayli hayli çıkar bence bir kan testi yaptır tatlım

ama bu gebelik tetsiyse evett var gebelik çizgi var çünkü :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…