Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yokkk birtanemmmm yıkılmakkk yokkkkkkk bebekkk gelecekkk tümm anne olmakkk isteyenlere bebekleriiii gelecek inşallahhh yeterki umutlarımızı yitirmeyelimm ne gerekiyorsa onlarııı yapıcazzzzz pes etmicez..

ınsallah gucum olurda yaparım diyorumkı esıme mıllet kacamak ılıskıde bulunuyor ılk gece hamıle kalıyor bızde ugrasıyoruz olmuyor:)

ınsallah gucum olurda yaparım diyorumkı esıme mıllet kacamak ılıskıde bulunuyor ılk gece hamıle kalıyor bızde ugrasıyoruz olmuyor:)

iştee Rabbim bilir canım benimmmmmmm kısmetii ne zamansaa o zaman gelir o cannn o zaman hayat bulur anne karnında bizdeee o gunu beklicezz cok zor biliyorummmmm her yolu denemek istiyoruz zaten yeterki gelsin diyeee ama işteee kader ne yazılmışsa o gelecek ama biraz bekletecek ama erken gelecek:) inşallah daha fazla bekletmezler canım benim dualarım sizinle hepimizle

cetrinaaaaaaa nasılsın..tutku merak etmedınız fılan yazmış ama ben onun kontrole bıle gıttıgını bılmıodum kı
hep onlıne gozukuodu ama rahatsız oldugu ıcın yattıgını okuyup yazmıo dıye dusundum
bende nıye yazmıo kı dıodum kendı kendıme

geecen hafta demişti ya canım kontrol varr kalp atışlarını duyucazz diyee kısmett olmusss bizim miniginn artıkkk kalbii pıt pıt pıt atıyorrrrr evet tatlımmm acık oluyor ama dun de dedim yaaa bazen okuyamıor telden acık olduğu için..ama iyi Allah a şükür minik bebek uyku yapıorr uyuyordur simdiii anneciksen neler yaptın cnaım iyimisin bebeklerr nasıl

tammam balım saglık olsunn siz mutlu olunda :)

canımmmmmmmmmmmmmmmmm ben senın kontrole bıle gıttıgını bılmıodumkı
yoksa ndn yazmayayım
cunku onlıne gozukuodun oncekı gun gıbı rahatsız oldugunu sadece okudugunu dusundum
oncekı gun merak etmıştık sorduk bırbırımıze yatıorm sadece okuorum demıştın
yıne ole sandım ben.........
ıyı olsa yazardı dıye dusundum

kac gunun kaldı canım adetıne

azizeyii
dovecemmmm ama bennnnn ya ne adett beklemesiiii AZZİZEMMMMM NERDENN BAKSANNNN 9GUNNNNNNN VARRRRRR BU AGRILARINNNNN ADETTEN DEİLLLLLLLL CATLAMANNNNN OLUYORR GALİBAA CANIM BENİMMMMMMM SAN ADET BEKLEME YASAGIII KOYUYORUMMMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…