Erken hamilelik belirtileri hakkında....

naptınnn dolaştın mı canımmmm

evettt dolaştımm alışverişşş duygumu tatmin ettimm yapmadan duramıyorum ya mutsuzzz oluyorum :) gerekli gereksiz şeyler alıyorum ama napimmmm :) arkadaşımla gezdik biraz kociş 3 te evde olacaksın dedi ama birazcık geçirdim :)

aminnnn tatlım inş bır dahakı aya hamiş olcaz ama sanırım 4 aylık olana kadar test yaptırmam

bana gelecek ay da aynı şekilde umutlanacaz gibi geliyor tatlım hiç de sanmam 1 ay bile bekleyemeyiz hakkımızda hayırlısı bakalım beklicez sabırla

ne iş yapıyordun canım dur bi doğda sonra çalşırsın üzülmeeeeee

fabrikada genel müdürdüm yok canım artıkk çokk zorr eşim istemiyor zaten işim zor ve stresli mesai saatlerim de çok esnek değil eve beraber girip çıkıyorduk halinden memnun değildi bebiş olunca aynı gün çıktım

hmmm ozaman boşver sen canımm ya sen facebook kullanıryor musun resm at yada çok merk ediyrummm:)

ole dıon canımda cok yorucu oluo okadar cok halsızım kı masa basında uyuyom resmen

işte bende kesin öyle olurdum birde benm işim gerçekten çok zorduu ve benim işim masa başı değil her şeyle ilgilenmek zorundaydım raporlar falann yoruluyordum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…