Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yuzumle göğslerımde sis gıbı ama sarımsı yanı çil gibi ama değil bişeyler oldu bende hergun makyaj yapıorum anlamadım bugun makyaj yok doktor öyle söyledı benıde umutlandırdı inş boşaa çıkmazzzz

yap yap yapppppppppppppppppppppppppppppppp ozgemmm anneeeee Allah sana evladınııı bgıslısınnnnnn hemserimmmmmmmmmm hadi yap birsey soracam cunku merak ettim

canımm yaptımmm çok silk 2.çizgi çıktııı :) ama bence alakasıı yokk yaaa bu benm 2.yapışımm :) başkada testimm yokk ama şöyle bir durumm varrr çok şey yedimm çok şeyy içtimmm :) bu çok öenmlii belki 5 defa tuvalete gitiimm :)

Kizlar busranin bugunku ov. Testi yorumlari alalim :)

Eklentiler

• $IMG-20140121-WA0002.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 58

canım teşekkür ederiz öncelikle,ve gözün aydınn Allah bizede hayırlısıyla nasip etsin inşallahh bişe soracam hamilelik düşünmeden önce hapla mı korundun peki

teekkur edermm canım yaptığın için yani normal birsey ya bnde dun yaptm kontrl kırmızı cıktı yanındaki daha acık bi çizgi cıktı merak ettim sendede aynısı oldu demekki normalll haniii o çizgi hicc cıkmıcak mı ikincisi diye merak etttm:d ama teşekkür ederimmm ozgemm anne

yok canım inşallah boşee cıkmıcakkkk inşallah bebeginn sağlıklı ve seninledirrrr ogleden sonraa guzell haberii veririsin inşalla canım benimm

gizimmm bak duydun mu doktr tuanabatuya ne dmiss

yaaa evettt ben sanırım o testi yapacam kuzuummm ama negatif çıkarsa da moral bozmadan gidecem yarın kan yaptıracam kesin olarak öğrenim yoksa da çalışmalara devam yeni bi ay içinn napalımm kuzuum hakkımızda hayırlısıı hepimiz içinnnn

hımm yokkk kuzmm o hep çıkan çizgi çıktııı diğerii çok az silik çıktı normall yaniii :) rica ederimm

yok canım inşallah boşee cıkmıcakkkk inşallah bebeginn sağlıklı ve seninledirrrr ogleden sonraa guzell haberii veririsin inşalla canım benimm

inş ama nasıl heycanlıyım bır gör benı delı gıbı oldum heycandan karnım ağrıdıı yoksa bıle bır dahakı ay olur ben herzaman guzel düşündüm yıne öyle olcak yılmak yok yola devam ama rabbım buyuk

bı an once cumartesı olsun dıye beklıorum canım
onceden adet gunu sayardık sımdı bunu sayıyosun h
hıcbıtmıo dert

hahahaaaa kesinlikleeeee olsun ama bebişinin hatta bebişlerinin seninle oldugunu bilip de beklemek daha huzurlu olsa gerekkk

olumsuzzz düşnmekk yok zatennnn heppp pozitiff olcazz ki hersey güzell olsunnnnnnnnncanım benimmmmm hadi yap testiiiii negatiff cıkarsadaaa tak8lcakk birsey yokkk cok cok dr a gidicen zatennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…