Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzummm mesjını şimdii gördüm :) olackkk inşallahhh ama sen çok stres yaptın bu ayy ondann olmayabilir ama üzülme önümüzdeki ay en azından daha bilinçli olursunn

ama stres yapamdım ki olmayabilirde dedim hatta olmazsa doktora gidip takip yaptırıcam dedim ama benm içim olucak diyoo neden ki bilmem :26::26::26::26:

belki regl değil yada üzerine görüyorsunnn neden herzamnkinden farklı kii....???

bılmıyorum kıı azcık azcık bır gunde bır ped kırlenmesı ben hiç yaşamadım bırde sabah kalktığımda ıkıncı gun şakır şakır regl kanaması gelırdı bugun 2 damla bırde rengınden şüpelendım normalde olması gerekn pıhtılar yada kıpkırmızılık yok şeffaf kan yanı pempe bugun kahve

hayırr bence yumurtalam sıvısı o beklediğimiz :)

öylemi dersin bilmiyorum valla artık ben hergece yapıyorum hemde bebek düşünmeden eşimle olmaktan mutlu olduğum için :))) sadece ayaklarımı dikişince bebek aklıma geliyor vallahi umarım emeklerim boşa gitmezzz :18::18::18:

bendede oldu lekelenme 3 hamileden 1inde olurmuş yani ihtimal yüksekk hadii bakalımmm al test yap bence :)

aslında kadın oluncada böyle oluyor zaman zaman bilemedim şimdi test alıp baksan rahat olsun içimiz ne dersin.

sperm sıvısı durmaz hemen çıkarr çok akışkan zaten o su gibi sen bu gün koyuluğu görürsün üst üste 3 günnn :) sonra bebiş göbüşee :)

Kızlar reglım 2 gün gecıkıyor belırtıler hafıf ve aniden kasık batmaları oluyor bıraz,mıde bulantısı, uyku ve sıvılce busefer fazla fazla cıktı hatta sasırdım. Hamıleymsım gbıde gelmıyor ama bugün akşam test ypmayı dsünüyorum dua edın banaa

yapamam işteyım şuanda tatlım eczane falanda yok bakanlıkta çalışıyorum kampuste bır o yok ama korkuyorumm z atenn

benccee korkma yapman gerek ona göre dikkatli davranman lazım hem hamileysen ve şu an kanama varsa kontrol olman lazım ihmal etme öğlen arasında falan al ya da eşini ara getirsin sana :)

sperm sıvısı durmaz hemen çıkarr çok akışkan zaten o su gibi sen bu gün koyuluğu görürsün üst üste 3 günnn :) sonra bebiş göbüşee :)

hadi hayırlısı bebeğim öğlen yemeğimden sonra 4 saat vücuduma hiçbirşey almıcam bakalım yapıyorum canım valla inşlh dedğin gbi olur bende merak ettim ama sabredicem akşam bakıcam testeeeeeee

ama stres yapamdım ki olmayabilirde dedim hatta olmazsa doktora gidip takip yaptırıcam dedim ama benm içim olucak diyoo neden ki bilmem :26::26::26::26:

sen mi stresss yapmadın :))) kafayı yemek üzeresin sen farkında değilsin :) sakin ol kuzummm :)

hadi hayırlısı bebeğim öğlen yemeğimden sonra 4 saat vücuduma hiçbirşey almıcam bakalım yapıyorum canım valla inşlh dedğin gbi olur bende merak ettim ama sabredicem akşam bakıcam testeeeeeee

testin az mı kaldıı canım asıl bu günlerde 2 defa yapman lazım yetrince varsa 2 defa yap bence

sen mi stresss yapmadın :))) kafayı yemek üzeresin sen farkında değilsin :) sakin ol kuzummm :)

test yapınca öyle oluyorum çift çizgi çıkmayınca korkuyorum yumurtlamıyormuyum diye dikkat edern sakinim çünkü daha yapmadım geçen günlerde hatta dün bile bu saatte çıldırmıştım ama bugun yapmadım

test yapana kadar sakinim yanii oda testin suçuuuu

testin az mı kaldıı canım asıl bu günlerde 2 defa yapman lazım yetrince varsa 2 defa yap bence

8 tane flan var ama yanıma 1 tane aldım dayanmam saldırırım diye hem su içtim olmazsa 3,5 gbi yapıp akşam evdede yaparım 7.30 gbi anca evde oluyorum öyle denerim de sabahta apsam eşim yok yanımda yapamam bişi :)))) akşam yapıyım zaten yapyoruz her akşam mantıken

sen git doktora canım bencde iyi değil eğer reglin gbi değilse için rahatlar hem..

tatlım o akıntıyı attın mı ? bak bakalım tekrar var mı varsa bakalım bir yumurtlama akıntısımı ? zaten o akıntı gelince hemen çatlamıyor 24 saat içinde çatlıyor yani hemen yapmanın bir espirisi yokk :) ve çatlayab yumurtada 24 saat yaşıyor o yüzden 3 gün üst üste :)

GÜNAYDINNNN canımmm :)) bugün işler yoğunn :)) onlarla uğraşıyorum..sabah işyerinde kahvaltı yaptım :) yumurta yedimm :)) hahaha karnım acıkmaya başladı yine ama :)) öğle yemeğine az kaldı onu bekliyorum :))
bir yandan da işle meşgulumm..aklım sizzdeee :)) işlerimi bitirip geleceğim inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…