Erken hamilelik belirtileri hakkında....

evet keşke çıksaydı bendede :))) inşlhh canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bu mübarek günde...

amin canım benimm..eger dun gece ilişki olduysa ve sık sık lavaboya gitmediysen kalan sprm dokulyr olabilir ama yok deilse uyumurtalanma gunundur diebilirz cnm

YAPTIKTAN SONRA GİTmedim sabah gittim canım bide şimdi ama sabah yoktu bu kadar bu şeffaf uzayandıpeçeteye sürdüm elimle baktım

gunaydınnnnn kızlarrrr neşeli ve bebişliii günlerrrrr azızeeeem ne durumdasınnn okuyamadım hemen yazdım sana bışey anlatmam gerekkkkk

canlarımben biraz uyuklayımmm cok erken uyandım bugünde kendinize cok iyi bakın girmeyen tutku fbcan ramel kubrakk annecikler sizi cok merak ettim..ozgemm ariver azize giz ve diğer tum kızlarr takrar gorusene kadar kendinize iyi bakın opldunz

kızlar ben bılıyorsunuz dün regl oldumm ama her zamankınden farklı bende bır sorun olabılır mı çok az dun sadece bır ped kulladım ve pembe su gıbı kanamaydı bugun kahverengıne döndu sabah emız ped koydum afedersınız sadece orta kısımda bıraz kahverengılık var ben harıl harıl regl olurum normalde acaba bı problem mı var napsam kıı

tabii canımm 3210 alacak kocam bana :) onlarda yokmuş sinyall ya :) bebişim iyi canım çok şükürrr :) yaaa cetrinaa sabahh yazdımm okumadın demekki esraya sordumm hissediyorum sanki yaaa :) mümkün mü kii :)

napsan kiii test hemen git al bakalım testttt

tabii canımm 3210 alacak kocam bana :) onlarda yokmuş sinyall ya :) bebişim iyi canım çok şükürrr :) yaaa cetrinaa sabahh yazdımm okumadın demekki esraya sordumm hissediyorum sanki yaaa :) mümkün mü kii :)

özge benim için ne diyorsunn demedin hiçbişeyyyyyyyyyyy

gebelik testi yaptın mı yerleşme kanaması olma ihtimali var ?

gebelik testi yaptın mı yerleşme kanaması olma ihtimali var ?

yapmadımmm korkuyorumm yapamam dun dayımın kızıda öyle dedi ilk kızına 3 gün regl olmuş sonra hamıle olduğunu öğrenmiş ama bana çok saçma geldııı yanı bılemedımmmmm asıl ilginç olan bu ay sankı bılıyorum kımse ınandıramıycak hamıleyım gıbı gelıordu ama regl olunca tum ınancımı kaybettım

hayırr bence yumurtalam sıvısı o beklediğimiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…