Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Merabalar ne kadarlik hamilsiniz acaba bende bugun ogrendim hamile oldugumu adetimden 3 gun gecince. ..bende beylikduzunde oturuyorum hangi hastaneyi tavsiye edersiniz...

merhaba canım tebrik edeerim öncelikle ben beylikdüzündeyim ama güngören özel ilgi hastanesine gidiyorum ordaki doktorumdan çok memenunum 3.5 aylık hamileyim ama beylikdüzündede medilife var özel onuda çok ii öneriyolar

insallahhhh canım beniimm desteğin için cok tesekkur ederimm:)) yarın yapacam sabah insallah hayirli haberi veririm sonrada senin bebis haberini duyarız insallah kuzumm yarin görüşürz hoscakall

yaptın mı canım

günaydınnnn tümm güzellll anneler ve anne adaylaarıııı bugun nasılsınızzz

fbb canım cokkkk ama cokkk gecmişşş olsunnn simdi olkudummm telaşş yapma olurrr mu hamileilktee normal oyle seylerrr ama artık su is yerinee soylesen biraz izin alıp dinlensennn bebek için annesi en azından bi kac gun istirahat et bitanem..
tutkummm bugun nasılsınnnnnnnnnnnnnn canımmm
ramellll annecikkk bugun gecemicektinnn galibaaaaaa inşllahhhh iyisindirrr bebektee iyidir..
özgemmmmmmmmmmmmm kalkkkk kahvaltıııı et bebişiii iyi besleeeee
kubrakkkkkkkkkkk annecikkkk sen nasılsın bugun
ariver olacak olacakkkkkk inşallah onca belirti varrrr bu ay olmalıııııııı
azizee sen nasıllllsın canım:)
gizzzz yaptın mı testi tatlım:)

Son düzenleme:
az once alıntını okudum tatalımm yokkkk birsey olmazzz buarada sabah olmuss sorun yokkk unutmakiii o ay tutarsaaaaa bileee insanlar çalışmalara devam ediyor cunku tutndugunu bilmiolarrrr ve Allah ın izniyle mucizeler sıkıntısız geliyorr

:26:

hiiiiiççç biseycikkk olmazz Allah ın izniyleeeee
oh be şçim rahatladı
bnde iyyiim canımmmm dun seninn basın mı agrıdıııııı hadiii hayırlara vesile olsunnnnn
evet canım dün ve önceki 2gün boyunca ağırıyodu grip de olucam sanırım sesim değişmiş... hiç olmak istemiyorummmmmmmm.. sende çalışmalar bitti mi bitanem

doğru söylüyosun canım akşama misafirimiz var misafir gelince çok yorgun oluyorum eşim de sabah isteyince kıramadım ki :))))))))))))

fbb canımmmmmmmmm
tutkummmmm ramellllimmmmmm özgemmmmmmmmmmmmm
kubrakkkkkkkkkkkımmm
ariverimmmm azizeemm gizzzzzzzzzzzzz
kimseeeeeee yok mubugun

için rahatt olsunnn canımmm dun ne olurr ne olmazz yapmaman iyii olduuuu ohhh misss gibi esinnn istemişşşş tabi ki olacak canım inşallahhhh bu ayyyyy hamiş olursunnnnnnnbnim bir gun ince bitti calısmalar artık keyfen yapıoruz dünden beri yanı calısma adı altında deil artık ,

süper canım ayyy canım benm o güzel duan için çok teşekkür ederim umarım sen de hamile kalırsın ve isteyen herkes bu ay mutlu haberler veririz amiinnn

süper canım ayyy canım benm o güzel duan için çok teşekkür ederim umarım sen de hamile kalırsın ve isteyen herkes bu ay mutlu haberler veririz amiinnn

amin amin aminnn canımmmmmmm bebeği olanın sıkı sıkı annesineeee tutusun olmayanındaaaaa göbeğineee bebekleri gelsinnn inşallah bak bu ay ne guzelll stressiz devamm ediyoruzzzzzzz sendeeeeeee harikasınnnnn inşallahhh bu gulenn yüzmüzz daimmm olurr

GÜNAYDIN CANIM İYİYİM sen nasılsın:)

aminnn canım benm aminnnnn... evet bu ay öyle deneylim stressiz sıkıntısız rahaattt oh misssss sen daha da harikasın canımcımmm inşallah canım hep güleriz senin bat 26 ocaktı dimi:))

aminnn canım benm aminnnnn... evet bu ay öyle deneylim stressiz sıkıntısız rahaattt oh misssss sen daha da harikasın canımcımmm inşallah canım hep güleriz senin bat 26 ocaktı dimi:))

evet canım 26 ne tuhafff yaaaa adet oluyorrr adetimizi bitirmeyiiii dört gözle bekliyoruzzz sonraaaaaa adet olmak için gun sayyıyorr bir an once adet gününe gelmek istiyoruz boyleceeee temiz kaldığımız gunlerdende birsey anlamıyoruzzz senin bat ne zamandı canım

kizlaarr gunaydinn yokkkk negatif ben anlamıyorum ne dusunecegimi sasirdim dikkatle bakiyorum silik de olsa bi cizgi varmi diye yookkkkkk ((((( adet de olmadim haftasonu adet olmazsam pazartesi gidecem kan testine bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…