Erken hamilelik belirtileri hakkında....

teşekkür ederim canım evet okumadım demekki gözümden kaçmış kusura bakma çok teşekkürler :)

çok teşeşkkür ederim canım yok daha doktora gitmedik eşimin doktor arkadaşları var onlar bir iki hafta sonra gidin demişler daha yapılcak birşey yok demişler biraz beklicez ultrasyonda görülcek kıvama gelene kadar...testi ne zaman yapcan hemen haber ver mutlaka bende seni heyecanla bekliyorum :)

Ama tansiyonum normal sirf bas donmem yuzunden sabahlari ise gitmek istemiyorum yaaa.bi kalbini duyayim da sonra artk rapor falan bisiler alir dinlenirim biraz belki evde

Doktoofra gittiğinde ilac versin canim soyledee bole gitmezki

Bebegim simdi aradi doktorum evet yuksek cikmis dedi carsamba gunu geldiginden tiroidine baktiralim dedi galiba o yukseltiyo benim tiroidim az calisiyor zaten.ben bunu dun soylicektim ama bebegi goremedigimiz icin haftaya soylerim dedim hani durum bi netlessin diye bakalim insallah slklntl yoktur ya da en azindan cozumu vardir

Evet canim troitlerden ksynaklaniyoo olabilirr neysr nedeni belli en azindann :))

:) evet canim :) bugun gittigim eczacinin esi de jenekologmus biraz konustuk iste dedim gunde 2-2.5 bazen 3 lt su iciyorum naptiniz dedi 5 bardak icseniz yeter dedi :) cocugu yuzucu yapcam bu gidisle ben :)

:) evet canim :) bugun gittigim eczacinin esi de jenekologmus biraz konustuk iste dedim gunde 2-2.5 bazen 3 lt su iciyorum naptiniz dedi 5 bardak icseniz yeter dedi :) cocugu yuzucu yapcam bu gidisle ben :)

Ana vallamiii :))) bende 2 lt içiyorum :)

kız sende benim gibi bende çok içiyorum bebeğim o yüzdsen demek çok hareketli yerinde durmuyo sneinde öyle olur boşver iç su içmek iydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…