Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kendineee cokk iyi bakkk dualarımıızzz seninleeee ramelimmm aklınaa birsey takma güzel olacak herseyyy bizdee seni seviyoruzzz bebegineee iiyii bakkk annesi

tesekkur ederım canım desteklerınız ıcın...sende kendıne ıyı bak...adetını merakla beklıoruz...ınsallah sende hamış olcan bu ay

yarin yapsammi o zaman canimmmm beni aldi yine bi heycan :))) haftasonu inşallah adet olmazsam pzrTesi kan tahliline giderim zaten ya o zaman ben yarin yapim idrar testini cikar belki varsa yanii

tesekkur ederım canım desteklerınız ıcın...sende kendıne ıyı bak...adetını merakla beklıoruz...ınsallah sende hamış olcan bu ay

canım benimm cok teesekkr ederimmm bndeee bebginnn fotosunu gormennn için duaa ediyorum sana güzel olacak herseyyy tamm mı tatlıımmm sıkmaa hicc cnaını elini gobeginee koyy ve bebeğini sevv sadce tatlı anne tamm mı

yarin yapsammi o zaman canimmmm beni aldi yine bi heycan :))) haftasonu inşallah adet olmazsam pzrTesi kan tahliline giderim zaten ya o zaman ben yarin yapim idrar testini cikar belki varsa yanii

yap canım hamileee oldugundaa cıkıcakkk inşallah yarın yapp ve sonucu yazzz sonrada doktora git negatifff cıkmazzz ama cıkarsada kan testine gitt ondaa kesin çıkar canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallah16:

ben simdilikkk cıkıorummm hepinizi ayrı ayrııııı cokkk seviyorummm canlarım kendinize cok iyi bakın olur mu herseyyy gonlunuzdekiii gibi olsun Rabbim sizi bebeklerinizi korusun nazar değmesin size..anne olmak isteyenler inşallah bir an once yavrularınız göbeğinize gelir ben burdayım derrrr... kocaman opuldunuz

canımmmmmm görüşürüzz bende cıkıyorummm :) muckkkk

yap canım hamileee oldugundaa cıkıcakkk inşallah yarın yapp ve sonucu yazzz sonrada doktora git negatifff cıkmazzz ama cıkarsada kan testine gitt ondaa kesin çıkar canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallah16:

insallahhhh canım beniimm desteğin için cok tesekkur ederimm:)) yarın yapacam sabah insallah hayirli haberi veririm sonrada senin bebis haberini duyarız insallah kuzumm yarin görüşürz hoscakall

insallahhhh canım beniimm desteğin için cok tesekkur ederimm:)) yarın yapacam sabah insallah hayirli haberi veririm sonrada senin bebis haberini duyarız insallah kuzumm yarin görüşürz hoscakall
ayy merakla bekliyorum seninkini canımmm yaaa benim testten al ama mutlaka olur mu bak benim 3 gün olduğu halde bildiin tam koyu ikiside seninde öyle olur hassas test çünkü ben hala kendime inanamıyorum şaşkınım hala bi değişik duyguymuş yaa

ne demek canım benimmmm hadi yarınn hayırlı haberini yazz ve ilk idrarla yap canım olur mu geçtiğim an bakcammm onaa goreee hadiii dua ettim sana optm tatlım

tatlımm buarada dun aksam senin için yazdım buraya hadi yapta yarın mutlu hamileyim haberini yazda sayfamız şenlensin diyee bu sabah yapmışsın tebrik ettim okumak kısmet olmadı heraldee tekrar ediyim...hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün ve Rabbim onu san bagıslasın

ne demek canım benimmmm hadi yarınn hayırlı haberini yazz ve ilk idrarla yap canım olur mu geçtiğim an bakcammm onaa goreee hadiii dua ettim sana optm tatlım

tmm tatlimm aynen oyle yapacam insallahhh güzel haberlerle gelirim tatlım öpüyorum bndee

canimm ben o testten bulamadim tek bir eczaneye gitme firsatim oldu mecbur diger testten yapacam bidaha korka korka :18::18: senin adina o kadar cok sevindimki anlatamam kendim hamileymisim gibi umutlandim Allahim bebisini sana bağışlasin insallah doktora gittinmi canim ne kadarlikmis minik kus :) yarin girecem ben tekrar şimdi cikmam gerek tatlım gorusurzz kendine ve bebise cok dikkat et

Kizlar bugum cok kotu oldum bas donmesinden tansiyonumu olcturduk tansiyon normal ama nabiz yuksek cikti 80-90 olmaso gerekiyomus 112 cikti doktorumu aradim ulasamadim.neden boyle yuksek internetten arastirdim hamilelerde yuksek olabiliyomus ama ilerki aylarda diyor simdiden bu kadar yuksek olmasi korkuttu beni eczanede 45 dk kadar oturdum anca biraz kalkabildim.hamilele arkadaslar yasadiniz mi boyle bisey

Canim srn simdi başın döndü heycanlandin.. korkma senin icin nsbzimi ölçüm 100 cikti yattgim halde sinirin biraz yukarda olmssi egetki bide hamileysek normall korkms hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…