Erken hamilelik belirtileri hakkında....

salı günü doktora gidiyimde bebegımı göriyimm eger kalbini duyamazsam bende istanbulda eski çalıştıgım hastaneye giderimm kalbini duymayaa :) ama görumcem gelecektıı ızın ne zamann bellı olmadıgı ıcınn ne zamn gelır bılmıyorumm

kizlar bisi sorcam dunku kan tahliline gore deger 3127 adet duzensizligi vardi bende simdi ben kac haftalik hamileyim ??
pazartesi randevum var ama dayanamadim merak ediyorum

5 haftalık canm sanırım nette yazıyorr zatenn en son adet tarihin kaçdı

5 haftalık canm sanırım nette yazıyorr zatenn en son adet tarihin kaçdı

canim sat 18 kasim biraz duzensizlesmiti bu son zamanlar
ama 30 araliktaki kan testinde yoktu ondan sonra kalmisim belliki
on ocakta da "'ustune gordum''
netden baktim canim bakmasina ama bisi anlamadim

ben ole yapıorum canım meywelı yogurt meywe filan getırıorum

doktora gittiğimde soracaklarıma ekledim bunuuu :))
isteyeyim bakalım ne verecek :)) cevizi annem cumartesi alacak canım :)onada başlayacağım..artık duba gibi olurum hahah :))
hoş hiç kilolu değilim ama işte insan hamilelikte değişiyor ister istemez..yediklerim bana değil bebeğime yarasın inşallah :)

ramelimm en iyisini yapıyorsun.bende yarından itibaren başlayayım:))

canim sat 18 kasim biraz duzensizlesmiti bu son zamanlar
ama 30 araliktaki kan testinde yoktu ondan sonra kalmisim belliki
on ocakta da "'ustune gordum''
netden baktim canim bakmasina ama bisi anlamadim

ay canım yaa kan testınn 5 haftalık olduguu gösterıyoorr ama senın durumunn cokk karışıkk ve bu karışıklıgı ancakultrason cihazıı cözer bende doktora gitt cunku usdunede gördüm diyosunn bız yanlış felan hesaplarız :) neticede hamılesın yani :)

bu takvim yalann söyluyor bee 8.5 ay dıyoo doguma :44:

BEBEĞİM onu bugün bende okudumm :)) bizimki 5 haftalık yaa ondan öyle yazıyor sanırım :))
bide bak altında (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) diye eklemişş :)
yani bunun hesabı farklıı :))
doktorun hesabı farklı bu programın hesabı farklı,ovülasyona göre hesap farklıı :)))
biz neye göre doğurcazzzzz hahahahhaahh :)))

evet canim cok sukur ahmileyim pazartesi keseyi gorcem insallah
ama benim hesapladigima gore ben 4 ocakta kalmisim
yumurtanin catlmadan onceki iki haftayida hesapliyorlar ya onuda hesaba katmak lazim

Allah ım esirgesinnn senideee o bebegideeee duycannn kalpp atıslarıııı merakke tmeee aam bakarsınnn kısmette istanbuldaaaaa kalp atışlarını duymakkk nasippp olurr annenlee beraberrr gidersinizzz ayy ne güzelll olurrrr

ben doktora göre doguracam buna güvenmedım baksana ne acayıp seyler soyluyor aslında kaldırsakmı yaa dogruu demıyoo ne bellı aynı tarıhlerde oldugu :) neyse doktor bı tarıh verırse onu eklerız :)

ah keyfım olsa neler neler werecemde canım..saglık yazıları okuodum dış gebelıkle ılgılı

canımm sakın okumaa bakk bana guven sakın okumaa inanırmısın insanın içini nasıl kemiriyoo öle yazılar benn geçenn haftaa nerdeyse dış gebelıklee ılglıı okumadıgım ayzı kalmadıı noldu kendı kendımı yedim belkıde bebegımıı üzdüm neticede keseyı gördumm ama daha bebegımı göremedigim için sımdıde bos gebelıkdır dıye korkular sardıı ve geçen hafta yapdıgım hatayıı yapıpp kendımı paralamıycamm kendimize yapıoruzz hepp yaa inan bana senın bebegınn de kesen de orda baska nerde olacakk ınsann kendını bılırr tanır ters giden bişeyler oldugu bellıı olur... anlarsın yani. bu arada o yazıları okuyup hep kendınıı dış gebelık geçiren insanlarla kıyaslıcaksın üzülüceksın sonra dış gebelıkdenn şüphelenıpde dış gebelıkk olmadıgınıı anlayann ınsanların yazılarını göreceksın sevıneceksın bı sevıneceksın bı uzuluceksınn karmançorman olacaksın kısacası sence gerekk varmı kendı yapdıgımm hatayı senınde yapmanı ısdemımıyorum:)

kızlar ben bırazdan cıkarım
haftasonuda yokum
kenıdınıze ıyı bakın dualarınızı eksık etmeyın bendn
pazartesı gorusuruz
tutkucum yola gıdeceksen eger hayırlı yolculuklar dılıorum
ve dıger kızlar bılıosunuz keyfım yoktu bugun pek yazamdım
sızıde sıkmak ıstemedım sonucta mutlusunuz suan
hep bole dewam etsınumarım
yarın benım ıcın buyuk gun
sızı sewıorummmmm

canım hemen gitmicemm daha tam karar veremedım :)) doktoruma da bı soraımdaa üzme kendini olurmu :)

kendineee cokk iyi bakkk dualarımıızzz seninleeee ramelimmm aklınaa birsey takma güzel olacak herseyyy bizdee seni seviyoruzzz bebegineee iiyii bakkk annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…