Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımmm benımmm güzel dusuncezzz guzell olacaakkkkkk bakalımmm neler olacak buaradaaaaaa oglennnnn az yedınnn bebekkk acıkırrr sen arada bırseyleeerr yeee annecık

evet daha yüksektii..onun ovülasyonu senden önce diye hatırlıyorum bennn..
sen içini ferah tut.kan değerinden pay bit canım benim..
daha kesenin görünmesi için kan değerin uygun değil kii..
ve bence şunuda yap..yarın gittiğinde kan değerin artmış olacakkk..işte o zaman doktora iki çift laf et ki bundan sonra aam gibi konuşsunnn..
o doktora çok sinirlendimm.bi elime geçsee yapacağımı biliyorummm

gelde yapıver nolcakk sanki :)) gerçekden çok ayıp edıyolarr yaa normalde hamıle olmasamdaa alann alamayan varr yapan yapamayann var :) aman ben kapatıverırımm kanalıı gunahları boyunlarına :)))

günahları boyunlarına kapattt o kanalıı annecımmmmmm:) aaaa yaparımmm taabikiii eliiimemi yapıscak canımm acıktın mı sen bakim

ay bi türlü konuşmadık yahu net gitti gelmek bilmedi sinir oldum neyse bu arada da akşam yemeğimi yaptım :)))))))))) doğru söylüyosun canım en önemlisi stres yapmaya başlamam lazım rahat olucam şimdi:)) amin canım umarım topluca güzel haberler veririzzz hepimiz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

var canım genelde herkes diyoki erkek olcak falan hiç bir kişinin bile kız dediğini duymadım bir çok kişi erkek olcağını söylüyor hani hareketleride başlamış dediğimde dediler erkek yerinde durmuyo falan Ama rabbim bilir Hiç belli olmaz Benim zaten ilk bebeğim o yüzden kız erkek hiç fark etmiyor benim için yeterki sağlıklı olsun Allahımdan başka bir dileğim yok kızda benim canım oğlanda benim canım ama babalar merak ediyo işte babası sabırsızlıkla bekliyo

acıktımm yemegın pişmesinii bekliyorumm :)))) pişsede yesemm

oyyy oyyy oyyyy azzz kaldıı piserr birazdan canım benimmm misss gibi yersiinn sendeee yemeginnnnii canım benimmm aferin sana sen boylee yiyince ben cok mutlu oluorum

değerlerinm düşük bebeğim benim sıkma canını sakın sen görüceksin ve o akdar mutlu olcaksın annesi bende öyle korkuyodumki yarın gitcekmişsin sanırım sabah bol bol su iç idrarın çok dolu git tamam çok dıkışık git sen hiç korkma içini rahat tut o sana sımsıkı tutuncak seni bırakmicak hep olumlu ol bende korkualrımı hep burdaki arkadaslarla paylaşarak yendim sende bize güven herkes senin destekçin sakın korkma görünce çok mutlu olcaksn eminim şuan bu şüphelerini çok ii anlıyorum herşey güzele gitcek rahatlican İnşallah

ole canım hakkımızda hayırlısı ole agrımda yok arada kasıgımda oluo işte
kanamamda hıc olmadı
allahım inşallah cıkmaz bı sorun da kucagıma alırım bbeımı

canımmm benımmm güzel dusuncezzz guzell olacaakkkkkk bakalımmm neler olacak buaradaaaaaa oglennnnn az yedınnn bebekkk acıkırrr sen arada bırseyleeerr yeee annecık

şimdi meyve yiyeceğim canımm..valla işyerinde olunca öyle yemek durumu olmuyor her daim :)
yanımda yoğur falan getircem artık :) ara öğün yiyeyim diye :)

hadi bakalım hayırlısı :)
Allahım sağlıklı mutlu huzurlu güleryüzlü evlat nasip etsin inşallahhhhh :))
baba haklııı..heyecan doruktaa :)

oyyy oyyy oyyyy azzz kaldıı piserr birazdan canım benimmm misss gibi yersiinn sendeee yemeginnnnii canım benimmm aferin sana sen boylee yiyince ben cok mutlu oluorum

evet:)) sen hamıle kal baka sana neler edecemm:)))))))))))

sevgili anneler ve anne adayları benim şimdi çıkmam lazım, işler beni bekleeerr :)

akşam ben hep buralardayım gelirseniz beklerim :))))

hepinizi koskocaman öpüyorummm

cok teşekkur edeerım canım ya wala sızde olmasanız neolur bılmem..bebimizi cok istioruz biliorum bırakmıcak bizi allahın iznıyle...
insan ıster ıstemez yersız duygulara kapılsada dusunmeden edemıo
ama hersey guzel olacak

sevgili anneler ve anne adayları benim şimdi çıkmam lazım, işler beni bekleeerr :)

akşam ben hep buralardayım gelirseniz beklerim :))))

hepinizi koskocaman öpüyorummm
görüşürüzz canım beni bulabılcegıın yerı bılıyosun zatenn :) işlerini cabucakk bitir yormaa kendinidee görüşrüüz :)

şimdi meyve yiyeceğim canımm..valla işyerinde olunca öyle yemek durumu olmuyor her daim :)
yanımda yoğur falan getircem artık :) ara öğün yiyeyim diye :)

aferinnn cicii anneye buarada sanada dedim mi bilmiyorummm canım hani yemek yiyorsunuz yaa isterseniz bir dahaki gidişte doktordan bir listee isteyinnn nelerr yemenizz gerektiginee dairrr ügzelll listeler veriolarr ve cidden degerlerrr bebeginnn gorunmesiii acısından da oldukça etkilir mi olurmu mesela haftada bir balık yemelisiniz artık yoğurt tüketmelisiniz suyu zaten bol icecekcesiniz cevizz kırıp yiyeceksiniz et yiyeeceksinizz bir liste alın doktorlardan olur mu canım

ben doktorumu facedenn eklemiştimm :) Prog,normal,kalp atışlarını görmeye çalışıcaz bunu yazmış bana hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…