Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım yarın tekrar gıtcem bu ıkı hormonuma tekrar bakılcak
benım en son degerım dun 1243 tu canım sabah
ewet bende okudum 1500 olması gerektıgını
ama benım doktor pat dıye ole deyınce uzulduk

aldım verdim canım :))) bütün günüm duayla geçiyor çok şükür canım :))) beklemeye geçicez artık en zoru da o olsa gerek:)

hayıırrr o en heyecanlısı ama bir yandan da en rahatııı :))
içindeki ses sana söyleyecek inan banaa :))
benim öyle oldu ramelin öyle oldu tutkunun öyle olduuu :))
hamileyiz dedik içimizdennn :)
o yüzden içindeki ses sana onu söylediğinde rahatlayacaksın ve beklemek daha kolay olacak..
artık tek yapman gereken mutlu olmaya devam.huzura devamm.pozitifliğee devamm :))
tabi duaya her zaman devammm :))

Rabbim sana,cetrineya,büşraya,angeltavşana ve bu ay bekleyen tüm kızlaraa nasip etsin inşallahhh..bu güzel haberiii almanızı nasip etsinn sizeeeeeeeeeeeeeeeee :)

benim de çok oluyor karın ağrım sürekli wc de sürekli tedirginliğim var çünkü düşükte de ona benzer bir ağrı oluyor ve 2 gece uyuyamamıştım hep o geceler geliyor aklıma.kasıklarımda sanki çekiliyormuş gibi ağrıyor, senin de böyle mi oluyo sanki geriliyomus gibi mi oluyo? Bugün çok şükür karın ağrım da yok kasık ağrım da :)

yerimm senin bebeğini çok heyecanlı canım benimmm yaaaa aaayyy kuzucuk bugün yarın bir susam olmaktan çıkacak bir insan mı olacak yaniiiiiiiiiii :)

dün akşam arkadaşlar geldi bana hepsinin bebeği var, Güleryüzlü bebeklere ölüyorum bitiyorummm yaaa dün en miniğini parçalıyodum sevmekten nerdeyse işveli cilveli bi kız 10 aylık.şöyle bi baktım ve dua ettim hepimiz için içimden :)

şimdi yazdıklarını okuyunca nasıl mutlu olup heyecanlandım anlatamam canım :)
valla ben evhamlıyım eşim benden daha evhamlı ama o belli etmeyen evhamlılardan.kendi kendini yer :))
oyyy bebişi kendini anneye hissettirirmiş deee büyümüşşş deeee :)))
maşallahhh canımmmm
peki var mı cinsiyeti hakkında yorum yapan?
senin içinden geçen ya da eşinin?
o da heyecanlı bir bekleyiş çünkü..maşallah sabırlısınn..bekliyorsun..bu sabrın hep devam etsin inşallahhhhhh :)

CANIM YUMURTLAMA GÜNÜNÜ NASIL TAKİP ETTİN BİRAZ BİLGİLENDİİR MİSİN:))) neler yaptın yani
Ben ozel bir takip yapmadım canim ama zaten yumurtlama gunu iliskiyede girmedim yumurlama gunu kendim hesapladigima gore aralikin 31 i idi ama ben o tarihte seyahatteydim o yuzden ilişki olmadi. Yumurtlama gununden 2 gun once ve 2 gun sonra iliskiye girdik ve ben hep ustteydim ayrica hemen tuvalete girip dus da aldim ama oldu yine de cok şükür ;-) yani normal adetimden 14 gun sayarak hesapladim yumurtlamayi ben.

canmımmmm benimm cokk teşekkür ederiizzzzzz icindekiii ve yazdığın güzel dualar ve dilekler icinnnn Rabbimmm bebeğini sana bagıslasınn ve digerr bütün annlerimizeee bagıslasınn bebeğini bu ay gun sayıyoruz busra angeltavsan ariver hadi bakalımmmmmmmmmm

canım karından gormeyınce doktor her rıske karsı alttan bakalım dedı
bende tehlıkelı deılmı dedım kocakarı laflarına ınanmayın muayeneler hep bole dedı
bende baktrdım bışey olmadı allahın ıznıyle
benım daha dgerım 1243 progesteronda 50 canım

hepinizden de ayrı ayrı güzel haberler almayı nasip etsin Rabbim bizeeee :)
hayırlısıyla o günleri görün canımmm..
bende bekledim 6 ay..nasıldır o duygu çok iyi bilirim..o yüzden Allah yar ve yardımcınız olsun..
Dualarınızı kabul etsinnnnnn..
şu mübarek günde dualarımızı geri çevirmesin inşallahhhhh :)
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aminnn canım benimmmm:d zaten demezler mi çekenin halinden ancak aynını çekenler anlar diye :) valla bu güzel dularımız herzaaaman hepimizin üstünde olsun inşallah...su haytta en güzel duygulardan biri de bu Rabbim hiçbir kadınımızı bebeksiz bırakmasınnn ben inanıyorummm burda hersey güzel olacakkk... olmazsada bu yıkım deil yine devam edecek hersey birbirimizee destek verip daha iyi günler gorecez inşallah..bu ay olmasada benim için bu guzell dualarınızaa desteginizee cok ama cokkkk teşekkür ederimmm canım benim..inşallah emekler boşa gitmez dediğim gibi olmasada Rabbim ol dememişse de tum ilginiz için Allah sizden razı olsunnnn

canım yarın tekrar gıtcem bu ıkı hormonuma tekrar bakılcak
benım en son degerım dun 1243 tu canım sabah
ewet bende okudum 1500 olması gerektıgını
ama benım doktor pat dıye ole deyınce uzulduk

canım benim çok iyi bilirim o duyguyu hem de çokkkk, ben de cuma günü gitmiştim görünmemiştim p.tesi günü gitmiştim görünmüştü bir öncekinde. seninki de tamamen hcg düşük olduğu için görünmedi merak etme canım. dedim ya benimde 5+3 hesaplarken 4+5 çıktı benm de üzülmem lazım doktorlar her zaman kötüye hazırlıyor sanırım bana da doktorum şey dedi şimdilik keseyi gördük ama güzel büyüyor mu için de bebek var mı bunu 1 hafta sonra görcez dedi.

ister istemez üzüldüm tabi ama Rabbime bıraktım o herşeyin en iyisini bilir, o bebek doğacaksa gelir zaten ama ömrü yoksa zaten dünyaya getirmeyecek Allah onu.

benimde oluyor canım karın ve kasık ağrımm..son zamanlarda bol bol hemde..
kramp gibi benim..böyle bir şey batırıyorlar tutuyorlar ve yavaş yavaş çekiyorlar gibi..
bugünde biraz önce oldu kasıklarımda ve karnımda..ama normalmiş.o yüzden takılmama kararı aldım :)

evet yee teyzesiii :)) o da senin bebişi yiyecekmişşşş :))))) bende yerim ikisiniiiii :))) ohhh miss..kimseye kalmadııı :))

valla bende çok severim güleryüzlü bebekleriii..eşimin yeğeni varr.2 yaşında..onu her gördüğümde delirecek gibi oluyorum :))
doğduğundan berii bir insan hep mi sıcak kanlı güleryüzlü olurr :))
Rabbim bizlerede nasip etsin inşallahhh..
saoll canımmmmmm :)) duaların kabul olur inşallahhhh :) aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu yemekk programlarınaa hakkımı helal etmiyorummm ((( insafıszlar hamıle var burda ben her dkk her yemegı yapamam kii

içimden birrrrrrrrrrrrr offffffffffffff çekesim geldiiii :))))

buuu off yerineee gulll veee olumluuu seylerr düşünsek canımmmmm meselaaa herseyin güzel olacağını dusun bu ayyy güzel bi bebek haberiii alacağını dusunmutlu ol ol ki hayata olumlu baktığın için sana olumlu donsun

senin o ağzınııı yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..
inşallah Rabbim kabul edecek dualarımızı..

tabiki yıkım değil..her ay yeni bir umut demek..sadece bunu görebilmek önemlii..zaten bu rahatlık olunca gerisi geliyor..
herşey iyi olacak iyiii ben inanıyorummmm :))))

teşekkür ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin İnşaallah

canmmmm izleeme acmaa o kanallarıı birtanemmmm keskkeee orda olsamda yapsamm sana

gelde yapıver nolcakk sanki :)) gerçekden çok ayıp edıyolarr yaa normalde hamıle olmasamdaa alann alamayan varr yapan yapamayann var :) aman ben kapatıverırımm kanalıı gunahları boyunlarına :)))

inşallah canım inşallah.
nese duşunmucem artık
FBCAN yazdıkları bıraz umut oldu bana o bıle daha 4+5 miş o aynı gun oğrenmıştık hamış oldugumuzu ama onun kan degerı daha yuksektı yalnış hatrlamıosam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…