Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım progesteron degerın kac cıktı senın..
ya ben cok uzuldum
vajıdende gormedı keseyı
sen benden oncemı öğrenmiştin hamiş oldugunu

bz snle aynı gdyruz benim bat 24 seninki 25 canım inş son bombalarıda biz patlatcz

ben konuyu kaçırdımm şimdi tekrar okuyunca farketimmmmm :))
bebişimmm bu güzel bir haber sanırımmm..
bende de tam bir damla kan olmuştu.hatta şaşırdım bu ne ki diyee..ama anlam veremedim..
sonra öğrendim işte hamile olduğumuu..ama benimde öyle ovülasyondan sonra olmuştuuu :))
inşallah iyi olacak canım inşallahhhh :))
bence bugün yapmaa..yarın yap derim benn..zaten yaptın.bir gün beklersen kaybın yok

dayanamazsın o Allahın emri zaten hepimiz öyleyiz merak etme sabırsızız biz kadınlar herşey güzel sonuçlanır İnşallah Allahın izniyle güzel haber alırsın

canım sen keseyı ilk olarak vajınadan mı gordun
bız dun gıttık ılk kontrole vajınadanda goremedı
moralım cok bozuk
degerım 1243 cıktı

canım benim inşallah güzel olacak sevindirici haber pembe khv akıntılarım bitti çok şükür 2 gündür gelmiyor :)

dün muayenede rahim ağzında naboti kisti görmüştü doktorum zararı yok dedi.Koyu renkli akıntılarım da ondan galiba o akıntı yaparmış çünkü ve hamilelikte zaten normalmiş.

kalbini duymadan çok moda girmek istemiyorum dün eşim diyor konuş yalnız bırakma yok dedim şimdi susuyorum kalbi atınca bütün hıncımı alıcam :)))

her satırı heycanla okudum canım yaaa :)) Allahım sen yardım et bu heycanlarımı kötüye değil iyiye yorrr....:)) sende de mi olmuştu tutkuda da oldu bu ay o da hamiş çok mutlu oldum ya çok dikkat edicem bugün fazla yorulmıcammm ilişki de yok tamam canım bugün yapmam :)))) 1 şubata çok var ya nasıl beklicem benn:))))))))

bz snle aynı gdyruz benim bat 24 seninki 25 canım inş son bombalarıda biz patlatcz

oylee mi canımmm benim battt 26 aama genelde hep iki yada uc gun oncesindeee muhakkak bi kac damla haberci damlama gelir bakalımmmm neler olcakkk ayyyy seninnnde 8 gun kaldııı ozamn heycan dorukta desene

canım benimde büyük ihtimal folik aside devam eder uzun süre:))
evet geç başlamış senin ama kötü etmiş belli.bende de bir haftadır var.önceden yoktu hiç :)
iyi olmana sevindim..bebiş annesini artık üzmek istemiyor demek kii :))
karın ağrısı beni hep korkutuyor yaa..

ya bana ndn cvp wermıosun betul

kızlar ben geldım
nasılsınız
canımmm biz iyiyizz ama senindeee tamamennn iyii vee pozitiff olmanııı istiyoruzzz yazılarrı okudum cevaptaa yazdım ama görmedin snaırım...hıccc kotuuu düşünmeni istemiyorum sende gec döllenme olmusstu..o yüzden hersey normall değerlerinde iyi guzelll sonuçlar gelecek sendenn ricam artıkkk cok iyii beslennn vitaminnli ve proteinli seyler ye ve ic olur mu degerinnnn yükselsin bebiştee iyi beslensin herseyyy guzelll çıksın inşallah

aynen sen folik asite devam çünkü bebeğin gelişşi için en önemli olan şey o.hiç korkmana gerek yok canım benim diyorumya hamileliğimden beridir ara ara ağrır bunlar normal şeyler doktora her gittiğimdede söylüyorum bunlar olacak şeyler diyor bazen geceleride hissediyorum bide sanırım hareketlerinide hissetmeye basladım biraz İnşallah mide bulantıların çok sürmez seninde ilerletmez.Bebeğimiz İçin herşeye katlanıyoruz :d onalr ii olsun yeterki

ariver ile büşrayı untmuşum onlarda inş bu ay hamiş olcklar bu ay hepmz umutlu gttk sonu hayrolsun

canım geçmişi okumadım..
ya ölede ndn gözukmuo benım kesem
cokmu kucuk daha anlamadımkı üzülüorum ya
yarın olsada bıdaha baksalar degerlerıme

oooyy oyyy cokk sevindimmm superr bi haber buuu canım benimmm aam artıkkk bebeginnn seninleee miniik yaaa ondann kalppp atıslarınııı duymadın daha amam duyucannn ve bu hayyatta duydugunnnnn en güzel ses olacak ama sen esinini dedgii gibi konusss o artık seninleee ve hissediyorrrrr canım benimmmmmmmm aradaa sohbett et bebişinlee onu ne kadar sevdiğini anlattt valla bak etkiliyorr

kuzummmmmmmm canım benim inşallah sen nasılsın pekiiiiiiiii

canım progesteron degerın kac cıktı senın..
ya ben cok uzuldum
vajıdende gormedı keseyı
sen benden oncemı öğrenmiştin hamiş oldugunu

evet canım benim idrarda çıkmıştı pazar günü ama ben kanda geçen hafta salı öğrendim.benim değerim pazartesi 3100 dü dün gittiğimde de 4500 civarındaydı muhtemelen bu değere ragmen karından çok net göremedi o yüzden vajinadan baktı.canım progesteron ölçtürmedi doktorum bana hiç bilmiyorum yani.Progesteronun ne hormonu olduğunu bile bilmiyorum araştırayım biraz dur :)))))

Son düzenleme:
ariver ile büşrayı untmuşum onlarda inş bu ay hamiş olcklar bu ay hepmz umutlu gttk sonu hayrolsun

okadar samimi soylyorumm ben olmasammmda sizzz 3ünüzzz inşallah hamile cıkarsınızzz canım benim burdn biri hamileee çıkınca bileee cok seviniyorummmm ben

çoook heyecan yoook..
derin bir nefes alıp veriyoruzzz :))
bol bol dua ediyoruzzzz :)
yarın tekrar bi çalışma yapıyoruz :)
eşimizi durumdan haberdar etmiyoruzzzz ki panikletmesin senii :)
15 gün var ama o günlerde akıp gidecek Allah'ın izniyle canımmm :)

canım hamıleleığın dewamı ıcın onemlı bı hormon..
eksık olursa duşık olabılıo ve eksık olması dış gebelıkte olabılırmış
oyuzden baktı benımkınede
benım gunum sendende kucuk ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…