Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günayyydınnn kızlarrrr nasılsınızzz bakalımm bu günnnn güzelll vemutluu bir günn olsun bebeklerinizle ve sevdiklerinizle :)

sanada günaydın canıımmm..amin inşallahh senin için de öyle olur umarım.. ben mutsuzum ama bat bugündü ya dayanamadım test yaptım ve negatifi gördüm canım çok sıkkııın (((

canım msjını gördüm yazmak istedim sorununun ne olduğunu bilmiyorum ama yardımcı olabileceğim bişe varsa yardım etmek isterim yada paşlaşmak istediğin bişe varsa dinlerim dertleşirim her zaman..Gördüğüm kadarıyla burda herkes elinden geldiği kadar birbine yardım ediyor,herkes birbiriyle dertleşiyor ama sanırım kırıldığın bişeyler var yinede..herkes şaşırmış mesajına,lütfen gel ve burda seni merak eden diğer arkadaşları da merakta bırakma...

gizzz canım sen yumurtlama hesaını nasıl yapıyorsun mesela 30 günde bir regl oluyorum ne zaman yumurtlama günüm 1 ocakta oldum en son

ariver yapma canım gel bak bende senın gbi bilgi toplamaya çalışıyorum hani soğan suyu içicektık test yapıcaktık seni beklıyorummmmmmmm :)))

sağol canım Allah razı olsun... soranlara söyledim zaten neden kırgın olduğumu.. ben de herkese yardım edip dertlerine ortak oluyodum ama bi baktım sonra derdimle başbaşa kalmışım sağlık olsun cnım sağlık olsunnnnnnn...........

ariver yapma canım gel bak bende senın gbi bilgi toplamaya çalışıyorum hani soğan suyu içicektık test yapıcaktık seni beklıyorummmmmmmm :)))

hiç bişey yapamadım canım bu ay çörekotu bal tarçın yedim sanırım işe yaradı erken yumurtladım bu ay dün 9.günümdü iki kez uzayan akıntı geldi.. çörekotubalı bıraktım soğanı da yapmadım çünkü yumurtladım bile artık

OGÜN İİŞKİ YAŞADINMI bebeğim

benden haaalaa uzayın bir akıntı gelmediiii (( ne oluyor anlamadım ki yaaa saat 5 gbi yapıcam ovülosyon testimi bakalım ama kasığımda ağrı hissediyorum

OGÜN İİŞKİ YAŞADINMI bebeğim
evet canım dün ilişki oldu bugün de olucak yarın 1 gün ara verecem bakalım ne olucak.. bende başağrısı vardı grip olucam sandım olmadım akıntı gelince yumurtluyom sanırım dedm
benden haaalaa uzayın bir akıntı gelmediiii (( ne oluyor anlamadım ki yaaa saat 5 gbi yapıcam ovülosyon testimi bakalım ama kasığımda ağrı hissediyorum

bugün kaçıncı günün canım belki lavaboya geçtiğinde gelmiştir farketmemişsindir sen.. ağrı varsa demek ki yumurtluyosun yap ov. testini çok sıvı tüketme 4 saat kadar idrarını da tut:9

Son düzenleme:

evet canım sol kasığımda ağrım var yapıcam saat 5 gbi bugun 15. günüm ama yumurtlamamışta olabılırım 17 si gbi görünüyor çünkü ilşki düzenli yaşıyorum 13.günümdendir hergeceye çıkarttım canım sperm kalıtesi düşmesin diye her akşam 2 kaşık keçiboynuzu yeditiyorum eşime allah sonumuzu hayır etsin inşlhhhh bakalım ne olucak merak ediyorum bu ay için

ben içmiyordum yinede tuvaletten çıkamıyordum normal canım aman fazla yeme sonra yuvarlacık olursun 9 aya ulaşana kadar birde kuzucum dr dan şey öğren sadece bebeğe yarayacak sana değilde bebeğe kilo aldıracak şekilde besleniyormuşsun,yani bebek için sağlıklı olan şeyler nedir falan bunları öğren derim. bende az kaldı iyileşmek üzereyim sen dikkat et kendine aman deyim, kiviyi bol tüket.
ben tam dönüş yapınca açarsın o zaman mailini =) şimdilik geçici süre için burdayım =)

tamamm canım kivi kalmadıı evdee cıkıpda almadımm portakall yiyorum boll boll elmada var ama sevmıyorum yaa of bu iştahsızlıkla ne yapcam bılmıyorum karnım acıkıncaa bı anda yıyorum sonra mıgdem bulanıyoo anlamadım

hadi hayırlısı olsun canım benm eşim zorla yemiyor kahvaltıda 1 kaşık zorla yediriyorum kokusunu beğenmiyodu esram dedi ki tahinle karıştır karıştırdım yine zorla yemiyo tartışıyoruz zaten....ne güzel seninki yiyor... ben geçen İbrahim Saraçoğlunu izledim bebek isteyenlere bi karışım söyledi bal çörekotu ve tarçın adetin 2. gününden başlanıp 10 gün yenecekmiş sabah akşam aç karna yumurtlama zamanı daha erken olursa bırakılacak dedi. adetin 4.günü başladım malesef dün de bıraktım çünkü yumurtluyorum... hu ay olmazsa önümüzdeki ay adetin 2.günü yapcam :) ve doktora gidecem yumurta takibi yapmasını isticem

yakaladım sonunda seniiii..
kaç gündür girmeni bekliyordumm canımmmm..
dünde girmişsin üzgünmüşsün sabah öğrendim..ondan önce ramelle seni konuştuk keyfi yok demiştii..aklım sende kaldı ders çalışıyorsundur diye girmiyosundur diyordum kendi kendime..

olackk canım allahınn izniylee korkmaa ama sende gelişmee gördüm sanki eskisii gibi degılsın takmıyorsun sanırımm aynen böle devamm et herşey çok güzell olacakk :)

bi de sütlaç yap canım eşine yedir o da spermlerin güçlenmesini sağlıyomuş

Son düzenleme:
bi de sütlaç yap canım eşine yedir o da spermlerin güçlenmesini sağlıyomuş

yaa ben iyicee kafayı yedimm yaa sen şimdii sütlaç dedin yaa kalkar sütlaç yaparımm canım cektii de tam ölçüleriylee tarif varmı sende bazen tutmuyoo gıcık oluyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…