Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzumm mide bulantısının seni esir almasına izin vermeyeceksin onun için bastoıracaksınn ve bol bol yemek yiyeceksin valla bir alıştırısan bünyeye mahveder senii bilinçli davran bu konuda :) olmazz tabii annesiii sende ona sıkıntı verme mamasını eksik etme :)

evett bizde haberle çokk güzlll maşallahh çok güzel gelişiyorrr kuzumm benm minik insan olmuşşş :)))

el sallayacakkk bizeee haftaya gelmeden önceee çikolata ye gel dedi doktorrr :))) rüşvett vereceğimm bebişeee oynayacak bizeee :)))

Sütü benim gibi nesquikle içe n varni ben sade icemiyorum zarari varmidir ki

hepimizz oylee duusunduk canım benim...inşallah sorunnn yoktur ve inşallah geri gelir canım..inşallah canım benim 26 ocak olmam lazım:) oyle düsünüyorummm canımmm zor olacakkkkkk cokkkk hemmmmm e zatennn adet olursammm konuşmam bos ama olmassam ya gününde yada bi gun geçtikten sonraaa yaparım yumurtalanmam erken başladı cunku bakalımmm haırlısı olsunnnnnnnnnnnnn kubrakkkkkk annecikkkkkkk

:)evet canım ama dediğin gibi senin için çok erken daha belki başka bişey sölicektir.amaann sağlıklı olsunlar da.ama çok heyecanlı oluyo cinsiyeti öğrenmek:):) evet cnm benimki de 2'liyi yaptı bi de 4'lüyü 3'lüyü yapmadı.şimdide ayrıntılı bakacaklar hayırlsıı bakalım:)sıkıntısız geçer allahın izniyle kuzummmmm iyi düşün hep,iyi olur zaten:)evet canım normal doğum için faydası varmış kasların güçlenmesi açısından. ben ara ara plates bile yapıyorum:):)

sevgili kubrakk,

keseyi kaçıncı haftanda gördün? ben 5. haftadayım ve haftaya pazartesi ilk randevum. görebilirim di mi? kalp atışı için kaç hafta olması gerek dedi senin doktorun?

5+5 de gördüm canım :) pazartesi sende görürsün rahatlıklaaa :)
kalp atışı için 6 veya 7. hafta diyorlar..onu bende haftaya pazartesi duyacağım inşallah :)
bu arada tebrik ederimmm bir anniş daha var aramızda :)

Ay ben onun agzini yerim yaa :)))) ) kıyamam ben ona ne garipp dimii canimm artik yemek yemeni 4 gozle bekleyn biri var duygulandim simdiii

onunnn içinnnnn yiyeceksiniz bekliyordurrr gerçekten ama yaaaa annesii mamaaaa diyeeee ağlıyordurr şimdii onun ne canı varkiii minnacık zatennn hemen acıkırrrr :)

el sallayacakkk bizeee haftaya gelmeden önceee çikolata ye gel dedi doktorrr :))) rüşvett vereceğimm bebişeee oynayacak bizeee :)))

ooy ooy oyyy aman da aman rysvete mi baslıcakkkkk kıamammmmm yedirr gitmeden oncee annesiiiiii boyleeeeeee tatlı tatlı gorunursunnnnnnn ekrandaaaay ay ay nazlarını yerim

kuzumm bünyee zayıff diye bir şeyy yokk güçlendireceksinizzzz :))) bana dün doktor artık anneden beslenecek pretein ağırlıklı beslenn dedii sizinde artık hafiften başlamanız lazım :)

Yumurta pissinndeeeee yiceeermmmmmmmmmmmm:)))))

:):) evet canım babası da ben de konuşuyoruz seviyorumm,babası beni öpeceği zman kapa gözlerini eşşek sıpası diyo:):) ayyy evet nasıl rahat ettirecem hem de, ayy canım inşallahh sizin de hemenceceik gelir bu günler de yaşarsınız bu hisssi:)

ayyyy canımmmm kesesi de oluşmuş aman da aman, içinde bebeişin büyümeye başlıyo,ayyy ne güzel. salı da belki kalp atışları duyulur tatlımm ayyy ne güzel çok heyecanlı:):)

Ay inssssssss canimm benimm ins kalbinide duyarimmm gitmiskennnn:)) evet cok heycanliii:)

Yumurta pissinndeeeee yiceeermmmmmmmmmmmm:)))))

tamamm ye canım benimmmmm sanaaa veee o tattlııı bebegineee afiyetlerrrrrr olsunnn kıyamam ikinizee iyi beslen tamam mı canım bnde birazdan uyuklıcm biraz kendimi geliyim cok erken uyanıyorum buaralar

bencede başka bişey söyleyecek ilk aklımıza cinsiyett geldiii bizimm :))) benm doktor çok tets yaptı bana yaa kan tetsiyle ama enzimlere kadar herşey baktııı bakmaya da devam ediyor .aminn canımm herşeyy yolunda gitsin hepimiz için şu 9 ayy :) senn de inşallah ayrıntılıda çokk güzell geçerrr bebekkk 4 ay sonraa annesinin kucağına gelirrr :) bende başlayacağım pilatese bi hocayla görüştüm evde yapacağız bu hafta başlayalım ilerleyince geç olur dedi ben normal doğumdan korkarım yapama heralde ama :) sende pilatesi dikkatli yapp

aaa o zaman içim rahatladııı :) bende yiyemiyorum diye içten içe üzülüyordum.. o zaman bebişim sen bendekilerle beslen ilerde yiyeceğim nasılsaa :))))))
valla inanılmaz esram yaa..inşallah Rabbim o günleri görmeyide nasip eder bizee :) bugünlerimizede şükürr..geçen ay hamiş kalalım diyorduk şimdi hamişiz bebişlerimizi bekliyoruzzz :)) bunu düşünmek bile mucize :)

canım sadece sabahları kalktığımda oluyor. hemen bişeyler atıştırıyorum. geçiyor bulantım..
onun dışında öğlen yemeği yiyorum akşam yiyorum.ayran içip yoğurt yiyorum :) daha nolsunnn :)

ooy ooy oyyy aman da aman rysvete mi baslıcakkkkk kıamammmmm yedirr gitmeden oncee annesiiiiii boyleeeeeee tatlı tatlı gorunursunnnnnnn ekrandaaaay ay ay nazlarını yerim

benmkiii zaten içerddeee içeriye almazlarr demii cetrinnaaaa :)) dün bayaaaa espirisini yaptıkkk babasıı seviyor karnımı lenn edepsizz şimdiden başladınn isteklere rüşveteee diyee :))) dedimm altı üstü bir çikolata istedi çocuğumm yiyecek tabiii diyorum çokk eğlendikk yaaaa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…