Erken hamilelik belirtileri hakkında....

özgem çok sevndm bebğnin iyi olmasına titreşmlerine bnde burdan .d heycanlandm cetrinam inş bu ay bebk oluck senin ben bu ay öle uzun uzun yatmdm bi saatn içnde banyo yptm o yüzdn umudum yok

miinnacıkkkkkk elleriiiideee varr hemmm oy ooy oyyyyyy Allah artıkkk tüm kotuu gunleriiii uzakkkk tutsunnnn sizdennn artıkkkk cok guzelll gunlerr yola cıktı sizi bekliyorrr..amin canımsın tüm anne olmakkk isteyenler bebeginee kavuşur inşallah ne güzellll birr can yetişiyor artık karnınızdaaa size emaneeettt cok cok iyii bakınnnn onlara aman diyim yaaaaa iyi besleyinnnnnn yienlerimi

bebebkimm ama senn yumurtlamannnn çokk erkennn vallahiii çıkarrrr yaaaa bak benm yumurtlammm 17.18.günmüşş ona rağmen çıkmıştııı 10.günnn :)))) çıkarrr annesiniii üzmezzzz minnagımm hemm tamm o zaman şöyle yapalımm belirti geliyor diyorsun ya o gelirse tamm bekleyelimmm günü ama gelmezseee erkenn yapalımmm yaaaaa :)))) ama o şeyy gelirsede üzülme çünkü yerleşme kanaması olabilirr tamam mı belki o an yanında olamayabilirim üzülme tamam mıı benden de gelmişti adet olmana yakın yerleşiyor zaten bebişş o zaman da kanama olurrr gelirse sakince bekleyeceksin tamm mıı :)))

özgem çok sevndm bebğnin iyi olmasına titreşmlerine bnde burdan .d heycanlandm cetrinam inş bu ay bebk oluck senin ben bu ay öle uzun uzun yatmdm bi saatn içnde banyo yptm o yüzdn umudum yok

canımmmmyarım saaaat bile yeterken bi saat bazen fazla bile bak bunu biz böyle yapıoruzz bazılarııı yatakta beklemedende hamile kalıyorrr...inşallah mucizennn seninledir artıkkkkk annesinee ben geliyorum derr kısa bir zaaman sonraaa snde hamileym yazarsn beraber burda seviniriz oylee düşün canım

doktorr dedii gelişimii çokk güzell çokk nett görüyorum bazı görmem gerekenlerii dedii neyse artık onlar bilmiyorum normalde 11. haftada yapılırmış ikili test haftaya gel yapalım dedi :) çokkk teşekkürlerr güzel dileklerinn içinn canımm :) evet doktorda söylei artık protein ağırlıklı beslen anneden alacak artık besini dedi haftaya gittiğimizde diyetisyene gidip güzel bir protein diyetine başlayacağım :) bakıyorum teyzesii merakk etmee canımm o benm

kızlarr günaydın iş yoğunluğundan giremiyorum çok fazla ama aklım hep sizdeeee. büşraa,ariver,cetrina, angeltavsan nasıl gidiyo kızlarr çalışmalarrrrrrr. umarım herşey yolundadır. özgecik, kübraaaa,ramel,fbcan,tutku sizin nasıl gidiyo hamilelik kızlarrrr, kontroller nasıl geçiyo?

öyle yatmanın pek bir öenmii yokk onlarr 1 dakikada olayı bitiriyorlar hatta sen ayağa kalksan bile sıkıntı yok onlar için :) öyle düşünme olumlu düşünn hamile olduğunu hayall et ve mutluu olll :)))

amam canım beni tedirgin eden tek seyyyy iiki gun once ovulasyon testi yaptım ikiside aynı kalınlıkta aynı koyulukta kırmızı cıktı yaaa yani artık bi karar veremedim dun yaptım artık renginden açılma olmuş biri soluk cıktı negatif oldu yani eger dun değil ondan önceki gun olmuşsa bile 10 12 gun kadar gun ister oda olucak mı acaba... taamam sakince beklerimmmmm sizee yazarım zaten burdann bundan sonrası Allah a Rabbim e kalmışşş ol demişse ol kısmette yoksa otesi olmaz zaten..inan elimden geleni yaptım..dun asimle konuştum lütfen en kotusune hazırlanalım büyük bir üzüntü yasmanı isteemem..eger olursan üzülürsen bir sonraki çalışmalara hevesin kaçar o yüzden bunu ikimizede yapma olur mu dedi :2::2: tamamm dedim artık düşünmicem olmazsa biraz ağlarım ama hemen toparlanırım dedim

merhabba canımm :)) biz dünn gittik kontrolee çokk güzell geçtii doktorr çok güzell gelişmiş dedi haftaya ikili testimiz varr artıkk öenmli testlere başlıyoruz dedii geçen hafta bi sürü test yaptı onlar sanırım hpatit kızamık falandı benm kızamık geçirmediğimi öğrenince o tetsi her ay yapacağız dedi....şu an için her şey yolunda senn nasıl gidiyor

cetrina doğru söylysnaDA kalktğm anda hepsi dışarı çkıyo nasıl olck anlamyrm geçen aylarda hç bu kadar çkmydu dısarı ondan öle dùsnyrm

bak balık ıspanak yoğurt vs....bunun gibi proteinli seyler yiceksiniz sürekliiiii ve aman diyim lütfen hic ac kalmayınnnn saglıklıııı gelişssinler inşallah ...hemmm azcıkkkk tombişşş dogsunlarrr popocuklarını ısırın ellerini opun böyle minnak tombikkkk oy oy oyyyyy:) dogsunlarrr bunlarrrr hmen kocamannnnnn sevilesiiiiii bebişler

canım yumurtlama günlerimdeyim galiba nbende bilmiyorum nasıl getiğini :))) Herşeyi Rabbime bıraktım kendimce öyle karar aldım biz ne yapsakta rabbim olmayınca olmuyor... :))) kader+kısmettt

ayyy canım çok sevindimmmmm, bebiş sağlıkla büyüyo desene:) evet canım taramalar başlar artık hiç durmazz:) bebiş nasıl hareketlenmiş mi?ya da ikili taramada görürsün belki:) benimki zıp zıp zıplıyodu ikili taramada:) iyi canım benim de çok şükür herşey yolunda artık tekmeleri hissediyorum ve mutlu oluyorum:) darısı sizlere:) benim de bu hafta ayrıntılı ultrason incelemem vardı ama iş yoğunluğundan haftaya kaldı malesef. mide bulantın falan vvar mı bi ara sabahları sıkıntılı oluyodun nasılsın şimdi canım

bennnn artıkkk beklemedeyim canımmm digerrrrr guzelll anne adaylarımızda beklemede inşallah hiçi biri bu ay adet olmazzz inşallah hepsiiiiiiiiiii kucaklarınaaaaaa bebeklerini alırlarr sen nasılsın canm

canım yumurtlama günlerimdeyim galiba nbende bilmiyorum nasıl getiğini :))) Herşeyi Rabbime bıraktım kendimce öyle karar aldım biz ne yapsakta rabbim olmayınca olmuyor... :))) kader+kısmettt

canımmmm o günlerde olman lazım bu aralar evet, inşallah canım iyi yapmışssın allahım biliyo en uygun zamanını o zaman veriyo, böyle rahatlamış olman harilka, tabi sen üsstüne düşeni yap değerlendir günlerini bakalım neler olacak. bu ay biraz daha disiplinli gittin sanırım ovulasyon testi falan dimi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…