Erken hamilelik belirtileri hakkında....

benceee rahat olman lazımm seni ilk defa böyle görüyorum şaşırttın benii cetrinaa toparlan hemen bitanemm iyi olman lazımm daha ilkk bu yaaa :) dövcemm heee

canım ben rüyanın etkisinde cok kalıyorum en sonnn 9 unda bir rüya gordum bir akrabam gelip bana tamam artık hamilesin dedi..bugünde tam gozumu açmaya yakın bir bebek gordum sarısın beyaz tenliii utangaç elleriyle yuzunu kapamıss yuzunu göstermiyor bana oyle tatlıydı ki uyandım hemen ozaman dedim acaba etkisinde kalıyorum diye böyle oluyor hamile falan kalamıcam mı dedim

Telden giriyorum yazdiklarinizi bulamıyorum yaa ozgemnm bu alttan baktirnak niye bu kdr kotu bi baktir dıyolar bi Baktirmaa busraa canimm bugun yarindaa bakalimm nasil olcakkk

kuzum bebğinin konumunu görmek istiyor doktor önce ondan sonra alttan baktırın diyorlar yani düşünmek bile kötü ama düşüğe neden olabiliyormuş bu konuda biraz ters düşünceler var evet

evet canım o tarz şeyler bulunduruyorum ama daha çok su taşıyorum Geçen hafta daha kan testi yaptırmamıştım sabah düştü tansiyonum ayaktaydım başım döndü gözlerim karardı hemen biri yer verdi oturdum su biraz kendime getirdi beni
normalde kışın haftalarca su içmesem aklıma gelsem çok içiyorum canım istiyo :)

doktorumla telefonda konuştuğumda bunların doğal olduğunu yapabilecek bişey olmadığını kendime dikkat etmem gerektiğini söyledi

katlanıcam artık napim o iyi olsun da güzelce sağlıklı bir şekilde büyüsün de gerisi önemli değil :)

Telden giriyorum yazdiklarinizi bulamıyorum yaa ozgemnm bu alttan baktirnak niye bu kdr kotu bi baktir dıyolar bi Baktirmaa busraa canimm bugun yarindaa bakalimm nasil olcakkk

canommmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmm içinden ne geciyorrr alttan baktırmak mı baktırmamak mı bak eger istemiyorsan lütfen baktırma içindeki sesi dinle

kızz sen delisnn haaa gördüğünn rüyalarr ne güzelll :) burdan hamile kalamayacağını mı çıkartıyorsun :) kuzumm bak bebekk görmüşsün daha ne olsun ayyy içini bir ferahh tutarmısınn

gör bakk tutacak bu ay inşallahhh :) Allahın izniyleeee :)

kızz sen delisnn haaa gördüğünn rüyalarr ne güzelll :) burdan hamile kalamayacağını mı çıkartıyorsun :) kuzumm bak bebekk görmüşsün daha ne olsun ayyy içini bir ferahh tutarmısınn

botleee nasıl tatlı haff tombik elleri var saclar altın saırısı ten beyaz kapatmış yüzünü bana doğru donukkk naz yapıyor açıp göstermiyor yüzünü ne biliyim peki burdan tum annelere soruyorum bu ay tutar mı tutmz mı valla uzulmıcem ilk içinizden geceni diyin

ben bir öncekiii msjımda yazmıştımm tutacakkk gör bakkk :) kuzumm ne güzell rüya görmüşsünn :)

kızlar günaydın adetim iki gün geçti test aptım ortada tek çizgi çıtı sonra kapağı açtım sıvının dağıldığı yerde silik çizgi var sizce ne olabilir test bozuk dmi yardımcı olurmusuuz

günaydın kızlar moralim çok bozuk yz hep stres yapıyorum hiç çocuğumm olmıcakmış gibi düşünüyorum neden öyle oluyor bilmiyorum yaa offffffffffffffff

fotoğraf çekip atma imkanın var mı canım testi

günaydın kızlar moralim çok bozuk yz hep stres yapıyorum hiç çocuğumm olmıcakmış gibi düşünüyorum neden öyle oluyor bilmiyorum yaa offffffffffffffff

canım suan aynını bende yapıyorummmmmmm ama yapma canımmmm olacak Allah ın izniyle olacak olumsuzluklarla karşılaştık diye oyle dusunuyoruzz ama olmıcak birsey diil lütfen sende toparla kendini olacak de

inşallah canım benimmm inşallah ozgemmm kocamdan once sizin haberiniz olacakkkkkk:) dicemmm bakk evladım bunlar teyselerin

oyyy yavrummm benmm babasından öncee bize mii merhaba dyecekmişşş :)) yerimm ben onuuu minanakk minnakkk hadii bebeğimmm tutun annenede bu ayyy alalımm haberiniii :) bende ilk sizlere söyledimmm kocişe 2 gün sonra söyledimm korkumdan :)

aaaaaa ariverr bu ne demkkk yaaaa nedennn böyle yapıyorsun kuzum daha çokk erkennn biraz sabretmen lazımm hem sende daha tam ovalasyon gününü bilmiyorsun ki kafana göre takılıyorsun madem çok istiyorsun o zaman test alman lazımm bu kadar stres yapacak bir durum yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…