Erken hamilelik belirtileri hakkında....

valla canına minnet oldu ben kaçmaya başladım canım yaaaaa afiyet bal eker olsun ye tabi hepsi bebeğe enerji olarak gidiyor hem hamilenin oyleee az tombişi makbullllll ben cok seviyommmmm boylee hamileyken kilo alan anneleriiiiiii ayrı bi güzellik katıyorrr canım benim

gunnaydım tatlım valla ben azizliğe uğradım ovulasyon testim bitti ama devam ettim calısmaya bugun alıp yapacam aksma heralde yumurtlama bitti artık

Benimde 13. Gün dün silik çizgi çıkmaya bAşladı yaklaşıyor büyük gün bu yoğun çalışma yoruyo yahuu işin içine aşk katalım dedikçe bi hamiş olsakta şöyle bikaç hafta dinlensek

hiccc strese girme canım benim hayırlısıyla inşallah tutunmuştur bebeğin sana..10 gunu gecikmeyi yanihic duymadım canım..senin bu ay yumurtalama tarihi gec mi oldu

amin insallah canim benim güzel dileklerin icin cok tesekkur ederim :) yok gec olmadi sat 18 aralıkti yumurtlama 1ocakta oldu ama ben cok duyuyorum buralarda da okuyorum 9 gun sonra silik goren var 12 gun hala negatif olup kan testiyle ogrenen var gun yaklastikca aklimdaki sorular artiyor sende sanirim bebis bekliyorsun Allahim isteyen herkese nasip etsin sende hayirlisiyla kavusursun inşallah bebegine :)

kuzumm o zaman daha ne testi yapacaksın şu annn bebişşş tutunmaya çalışıyorrr tutunacak inşallahhh :) dün gece hepinize tekrar tekrar dua ettimm

canım yaa bak duygulandım Allah razı olsun dualar için :) valla meraktan canım acaba gerçekten bitti mi çizgi mizgi yok mu diye bakacam zaten direk geçip yaaazarım aksam umut fakirin ekmeği napayım canım ya :)

Benimde 13. Gün dün silik çizgi çıkmaya bAşladı yaklaşıyor büyük gün bu yoğun çalışma yoruyo yahuu işin içine aşk katalım dedikçe bi hamiş olsakta şöyle bikaç hafta dinlensek

canımm hadi hayırlısssıııı en koyusundannn çizgiyi yakala inşallah bu ayyyyyy gelsin beebegin :) canım yaaaa sormaaa cok yoruldum bu kac gun ama imsallah değer inşallah tutar:) hamiş olunca dinlenmek mi asıl stres o zaman baslıcakkkkkkk bnde

canım yaa bak duygulandım Allah razı olsun dualar için :) valla meraktan canım acaba gerçekten bitti mi çizgi mizgi yok mu diye bakacam zaten direk geçip yaaazarım aksam umut fakirin ekmeği napayım canım ya :)

Seni aşkböcüğü seni sen çizgi bitmemiş gibi dvm et hazır bi güç bi kuvvet gelmiş

ben sadece göbüşlü hamilelik seviyorum inşallah öyle olurrum öyle top gibi olmayayımm yaa boyum zaten 1.65 :) yeni dünya derler bana sonra azıcık kontrollü gitmek lazım hem doğum içinde çok öenmli ben biraz yatak sporuna başlayayım :) yyaaa kaçarrsınn tabii birde kocam kaçarsa diyorsun nerde görülmüş gibi birde cazibeni kullanınca kaçarmııı hiç :)

canımmm beniimmmm cok teşekkür evet bu ay hep calısma yaptım daha var batıma 26 sına kadar bende cok korkuyorm ya tutmamışsa diyeee..sanırım tutmasa bu ay cidden cok uzulecem ne biliyim inşallah olur ve Rabbim bebek isteyen tüm arkadaşlarımızı bebeğine kavuştursun:) her gun dua ediyorum sizede Allah ım ol desin olsun

ayyyy cetrina güldürdünn benii yaaa :) yapp canım madem öyle için rahatlasın :) 10 günn sonraa test yapalım mı cetrinnaaa yapp yaaa öğreniriz bence :)

iiyiim canım benim sen nasılsın neler yaptın nasıl geçti hafta sonu bebiş nasıl

çok yoruldum canım hiç dinlenemedim.Çok baş dönmem var nasıl olcak hiç bilmiyorum sabahları midem hafif hafif bulanıyor yataktan kalkınca

mide bulantısından ziyade baş dönmelerim çok sıkıntı veriyor bana

bebişim iyidir inşallah şuan susam tanesi kadar olmuş olması lazım :) çarşambayı iple çekiyorummm :)

Canim ya insan duramiuoo napcaksin iste sende yaşadın (sen keseyi kaçıncı haftanin kacinci günü gordun ilkel hesaba gore hem sen ye bebegimm. Yarasınnn:)))))

6.haftanın ortasıydı canım gördüğümde ama ultrasonda .... daha erken canım biraz beklemen lazımm çok acele etme sana güvenmiyorum ya görcem diye gidip alttan baktırırsın

Bizim bu çalışmalarla birden fazla tutar gibi valla şimdiden akşama inciri tatlı mı yapsam yoksa tarçınlı bişeyler mi tek sayılar bu ay bizim,yemek tatlı hoş bi ortam ahahahahaaaaa kesin yine bu akşam çiçeğim de gelir yine adamla yeniden flörte başladım
Kız bebiş olunca o sana umut olcak mutluluk olcak kendi kendine stresi ortadan kaldırır onun varlığı,hele bi Rabbim o güzel günleri göstersin hepimize

canımmmm deme oyleeeee hepineeee yakısacakkkkkkkkkkkk:) ayrıcaaaaaaa bize ne başkalarından sizz her halinizle güzelsiniz bebeklerde güzelliğinize güzellik katacak zatennnn annesi yavaştan spor yapsan bile bunu once doktoruna sor olur mu canım nasıl yapayım diyee bence gerek yok ama ama sen yinede sormadan yapma birsey sakın.yok hic kacmaaaa en son dunnn ya itiraf edeyim sıkılmadım bıkmadım ama snaa ne olduuuu ilk defa mı gordun beni bi nefes alalım dedim

ayyyy cetrina güldürdünn benii yaaa :) yapp canım madem öyle için rahatlasın :) 10 günn sonraa test yapalım mı cetrinnaaa yapp yaaa öğreniriz bence :)

10 gun erken olur canım ya simdi birsey dicem ama bana kızmayın

merhaba canımmm değperlerin çokk güzell maşallahhh inşallah böyle devam ederr :) bunlarr basit şeylerr senn bir emin ol ebbeişini gör hepsi hikaye gelir sana hiç takmazsın bile :) bak moralin iyi olunca geçiyor hepsii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…