Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınnnnnn bugunnnn nasılsınız kızlarr

gunaydiiinn :) ben stresliyim arkadaşım bat 15 i, 2 gun kaldı ama hemen ogrenemem diye de strese girdim.kimisi 10 gun gecikiyormuş hala negatifmis meraktan catlarim ben heralde

tuttkumm günaydınn bana msj atmışsın sabah gördümm o dediğinden yok bende :) 6 ay kadar önce kapattık

gunaydiiinn :) ben stresliyim arkadaşım bat 15 i, 2 gun kaldı ama hemen ogrenemem diye de strese girdim.kimisi 10 gun gecikiyormuş hala negatifmis meraktan catlarim ben heralde

hiccc strese girme canım benim hayırlısıyla inşallah tutunmuştur bebeğin sana..10 gunu gecikmeyi yanihic duymadım canım..senin bu ay yumurtalama tarihi gec mi oldu

cok yaa sorma canım esim saolsun inadınaaaaaa uyandırıyorrr

hahaha benmki de artık her gün uyandırıyor şikayet almış kahvaltı yapmadığıma dair her gün 8 de uyandırıyor beni :) bende senn gibi mağdurumm :) çalışmalar nasıl gitti

Günaydın canımm seni gördüm daha iyi oldum nasıl gidiyor çalışmalar

gunnaydım tatlım valla ben azizliğe uğradım ovulasyon testim bitti ama devam ettim calısmaya bugun alıp yapacam aksma heralde yumurtlama bitti artık

Iyi gidiyo ins bi sorun yoktur tereddutteyim senin gibi :))) sen nasılsın canımm

hiç takılma kurtul bir an önce o düşüncelerden vallahi bak kendini yıoratıyorsun sadece... ben iyiyim toparladım artık iyi uyanıyorum :) tutkum 3 kilo almışımm çok yiyorum 50 den 53 olmuşum 1 buçuk aydan bunun hamilelikle ilgisi yok sanırım ben abartı yiyorum :)

hahaha benmki de artık her gün uyandırıyor şikayet almış kahvaltı yapmadığıma dair her gün 8 de uyandırıyor beni :) bende senn gibi mağdurumm :) çalışmalar nasıl gitti

8de uyandırması bişiy değil de kahvaltını da hazır ediyor mu alalalalala siz iki canlısınız yormasın sizi

valla iyi gitti canım maşallah esime güc gldi hic pes etmedi ne olduysa artık ohhh iyi ki şikayet almışşsın yiceksin tabiiiiiiii o bebegiii iyi besliceksın canımsın sana emanet o bebek

gunnaydım tatlım valla ben azizliğe uğradım ovulasyon testim bitti ama devam ettim calısmaya bugun alıp yapacam aksma heralde yumurtlama bitti artık

zırt pırt yaparsan biter tabii :) ama senn zaten 12.günü değilmiydi ? sende o günü geçeli 4 gün olmadımı ?

valla iyi gitti canım maşallah esime güc gldi hic pes etmedi ne olduysa artık ohhh iyi ki şikayet almışşsın yiceksin tabiiiiiiii o bebegiii iyi besliceksın canımsın sana emanet o bebek

hahaha kızım onun canına minnett acaba bebek işini biraz ertelesek mii diye düşünüyordur o şimdii :) böyle iyiydikk diyordur :) kuzummm 3 kilo almışımm azıcık dikkat edeceğimm yoksa bombili olurum valla daha 4 ay bitmeden :))) boyum kısa

Canim ya insan duramiuoo napcaksin iste sende yaşadın (sen keseyi kaçıncı haftanin kacinci günü gordun ilkel hesaba gore hem sen ye bebegimm. Yarasınnn:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…