Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Merhaba güzel annecikler ve anne adayları bende Büşra ile aynı gidiyorum 6 sında temizlendim. 7-9 ve bugün 11 çalışmalar dvm ovulasyon testlerini öğlen bir tane yapıyorum bi işaret yok. 30 günde regl olduğumdan 13 ünden sonra testleri günde iki taneye çıkarcam.fbcan I'n ikiz durumu netleşti mi merak ettim sağlıklı olsunlarda tabi

Iyi calismalar o zaman sana canim canla basla calis odulunu alacaksin insallah :)

Canim bugun kan verdm yine 1250 ye cikmis doktorumla konustum cok cokk iyi dedi once sali mi gelsen acaba dedi sonra garanti olsun carsamba gel dedi 3 gun daha bekleyecegim yani gunler degil saatler gecmek bilmiyor :) doktorun hesabina gore carsamba gunu 2400 lerde olmasi gerekiyodu ama bu hizla giderse 5000-6000 falan olcak carsamba gunune kadar.
Esimle cok acayip muhabbetler ceviriyoruz ikiz mevzusuyla ilgili biri sana biri bana benzerse bana benzeyen dogarken sana benzeyenin kordonundan tutar iter once ben cikcam der diyo :) daha neler neler :)
Carsamba gunu esim sehirdisinda olacak bekle cuma gunu gidelim diyo ama bana saatler gecmezken 2 gun daha nasil gecsin :) saglikli olsun da bir ya da iki farketmez

Geri sayim basladi yani carsamba gunu tutku ramel ve ben ucumuz de kontrole gidiyoruz :)

Zamannn gecmiyorrrr:)))

Ehehehe C.tesi geceleri boş geçmesin yahu ayıp olur herşey bebiş için
Allahım esirgesin üçünüzüde ben şimdiden ikiz moduna soktum seni kızzz bebişler sana benzesin kocişin pek fena demekki eşin olmayacak madem yalnız gitme yanında birisi olsun, şimdi senin değerler hızlı arttığı için başdönmesi bulantı ani tansiyon düşüklüğü falan olabilir dikkat et kendine
Zavallı jinekologlar kadınlar kulübü Çarşamba günü baskın yapıyor demek

Insallah :) kacinci deneme var mi gebelik suphes

Beklemedeyim ya bisey sorcam canim ben 10.gün koyuluk gordum sabah koyudu ama T bolumu C kadar tam tamina degil, ama akşam yaptigimda cok daha en yakin falandi aksamdan saydim saatleri 25 saat sonra ilişki oldu diye dusundum dogrumu dusundum zaten ertesi gün ysptigimda 11.gun sabahi siliklesmeye baslamisti.gorunuyordu tabii.dogru mu tesbittim yoksa 36-38 saat sonrami olmuş bilemedim

Yanliz gitmeee gelellimi? ))

Kızlar naber nasılsınız ya anneler artmış sanırım ben uzun zaman giremedim yoktum piyasada :) az çok okudum yeni hamişler girmiş aramıza :) napıyorsunuz

Kızlar naber nasılsınız ya anneler artmış sanırım ben uzun zaman giremedim yoktum piyasada :) az çok okudum yeni hamişler girmiş aramıza :) napıyorsunuz

selamm canım evet annler arttı :) ben ramell fbcan kübraa hamileyizz darıısıı bekleyenn canlarımın basına inşş :)

benimde yarın adet olmam lazım bakalım ne olacak bizim ilk denememizdi bu ay ve sadece iki kere korunmasız ilişkiye girdik oda yumurtlamadan 2 gün önce ve iki gün sonra çünkü yumurtlama günü ben seyahatteydim. ilişkide de üstteydim ayrıca yani olmama ihtimali yüksek gibi baakalım ilkten tutacak kadar şanslı mıyım sizlere haber veririm

Aynen cnm surekli basim donuyor biz kimseye soylememistik yalniz gidicektm ama bugun dayanamayip annelere babalara soyledik esimin annesi gelecek benimle.ama zaten ben calistigim icin ve servisim olmadigi icin sabah aksam otobuste yalnizim Allahim korur insalla bebisimi de beni de

Ben yineeee hamileyimmm :)

Ocak super bir ay oldu :)

Sen nasilsin bebis nasil

Vallaha 2014 şanslı geldi çok sevindim :) bende iyim bebiş iyi bulantılarla geçiniyorum 3 ayımız bitti 4. Aya girdk işte bebeğim çok ii maşallah teyzeleri çok hareketli bişey olmuş :)

canim guzel haberini bekliyoruz insallah hayirlisiyla tutar :)

canım çok anlamıyorum ov testinden ilerleyen saatlerde yaz tecrübeli arkadaşlardan yardım al istersen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…