Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bugun yaptığım son ovulasyon testinde ilk çizgi olurya o çizgi 3 gün hep koyu çıkıyordu..ama bugünkünde her iki çizgide soluk olarak cıktı yani bugun ovulasyon bitiyor demek mi oldu bu

bugun yaptığım son ovulasyon testinde ilk çizgi olurya o çizgi 3 gün hep koyu çıkıyordu..ama bugünkünde her iki çizgide soluk olarak cıktı yani bugun ovulasyon bitiyor demek mi oldu bu

canım ilk çizginin hep koyu çıkması lazım testte sıkıntı olabilir belki.Tekrarla istersen akşam.

Bu 5+1 falan nedir kizlar anlayamadım da?

canım ilk çizginin hep koyu çıkması lazım testte sıkıntı olabilir belki.Tekrarla istersen akşam.

üc gün iyi di canım bugun acıklastı artık rengi soldu bugun 4 gun olmuş oluyor acaba test mi aldırsam esime ama bugünde cumartesi bulabilir mi ki

nöbetçi eczane araması lazım tatlım :) alırsa söyle tabi

ovulasyon canavarı 10 tanesini dort günde bitirdin bi tanede testi bozdun sana test mest yok demişti dun en son ama sansımı denicem

Son düzenleme:
ovulasyon canavarı 10 tanesini dort günde bitirdin bi tanede testi bozdun sana test mest yok demişti dun en son ama sansımı denicem

hahaahhh bunlar alem yaa benim eşim de progestan kullanıyorum ya protestan deyip duruyo krize sokuyo beni o dediğin yahudi mezhebi olan protestan olmasın dedim

hahaahhh bunlar alem yaa benim eşim de progestan kullanıyorum ya protestan deyip duruyo krize sokuyo beni o dediğin yahudi mezhebi olan protestan olmasın dedim

hahahahahhahah kahkahaa attım yaaaa demek birtek benim esim deilmişşşşş canım ya ALLAH TA seni güldürsün valla dalga geçecekler ya bizleee ah ahhhh

hahahahahhahah kahkahaa attım yaaaa demek birtek benim esim deilmişşşşş canım ya ALLAH TA seni güldürsün valla dalga geçecekler ya bizleee ah ahhhh

hiç sormaaa yaaa hepsi aynı, aynı olmasalar da benziyorlar :) önümüzdeki hafta şehir dışına çıkacak iş için doktora birlikte gidecektik halbuki. Neyse sen bana vesikalık resmini gönderirsin kesenin diyo :)))) Allah hepimizi güldürsün tatlım :)

bu arada senin instagram face falan var mı herhangi biri olur :)

Son düzenleme:

saka yapıyorsun yaaaaaa bunların hepsi aynı gbi tatlım yazık ama is için gidiyor annesi var canım

Dun aksam belli oldu ya uzuldum ben de cok ama :) bekle gelince brlikte gidelm dedi yok dedim bekleyemem birak gunleri saatler bile gecmiyo suan bana zaten :)
Hangisi vaaarrr

CANIM BENİM BİR DAHAKİNE BERABER GİDERSİNİZ olsun üzülme hicc cano mesaj attım sana

ooof offf hemde o kadar zorki hamile kalmak ayri sorun hamile kaldik sonra bebek tutunacakmi sagliklimi sonra dogum korkusu saglikka dogacakmi derken bebisimizi kucagimiza alana kadar uzun ve telasli bir donem bizi bekliyor :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…