Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ayyyy hadiii çarşamba gunu gelsin ozaman canım tabikide hayırlısı olsun ama ikiz hayalin varmış inşallah bu hyalin olur bi kız bi erkek olsun hemde iki tanesiii gelsinnnnnnnnnnnnnnnnn hayırlısı olsun kuzum ama ikiz gelcek inşallah

Mrb kızlarr!
Bu yumurtlama testini kaçıncı günde yapmaya başlıyorsunuz?bende bu ay getirttim yapacam.bugün benim 11.günüm.

evet balım 30 günde bir

yanlış hatırlamıyorsam beraber başlamıştık adet gününe canım benm zaten buaralar ilişkiye girdin dimi..sen ovulasyonu hergun yapmaya devam et bi kac gun sonra eminim koyulaşmaya baslıcak haaa oldu ki bu donem yumurtluyorsun ee zaten ilişkiye girdiğin için fazlasıyla artın olacak bu ay sonra gelsin bebişinnnnnnn

canım sen 30 günde bir mi regl oluyordun

kızlar doktorumla konuştum şimdi çok fazla baş dönmem var onu söyledim maalesef yapabileceğimiz birşey yok, sabrediceksin bir süre dedi

ama sürekli böyle başım mı dönecek benim, ayakta bi işim olsa kesin bayılırım o derece fırıl fırıl dönüyor yahuuu sıpa bana neler yapıyo :)

BENCEDE canım boşuna sıkmıyım canımı var daha

aynen kuzum belki de geç yumurtlama olacak belli mi olur bak son reglin nasıl gecikti belki de stresten değil geç yumurtladığın için gecikti.testlerin de hepsi yanlış olamaz ki dimi ama :)

canim kist olduğunu dusunmuyorun doktora muayene olduk eşimle Allahima çok şükür bi sorun yoktu. senin için uzuldun canim gectimi kistlerin Allah sifa versin. bu arada 4 gun kaldi :) sende varmı bişeyler :))

canımsın sabret geçecek bebiş annesnin sınamaya başladı bence aksam baktın iyi deilsin bir acile gidersiniz..ama annecim bak bugun erken uyandın sen hamilesin dinlenmedin bi türlü ondanda olabilir artık daha hassassın dikkat et kendinee cok dönerse git bir doktora tamm mı hadi gecsinde iyi ol canım ya

eşim de öyle diyor ikimizden de birer tane junior gelsin diyor :) hayırlısı olsun canım benim

allah hepimizin kalbine göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…