Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım yooooo haklısınnnn paranoya değil bu yalnız birsey dicem 3 aydan once uçakla seyahat yasak diye biliyorum..lütfen yola çıkmadan once bunu bir doktora danış olur mu danışmadan o yola çıkma canımsın bebek için

Bebeğim Pegasusta çalıştım ben 28. haftaya kadar uçuşa raporsuz izin veriyorlar ama önemli olan doktorun onay vermesi işte.Olmadı doktordan rapor alıp biletimi iptal ettireceğim.Bi de uçağa açıkçası çok severek binen bi insan değilim her seferinde ya midem bulanır ya kulaklarım falan tıkanır :)

günaydın canımm ne yaptın var mı gelen giden :)

gunaydin canimm :) dun bi akinti geldi umutlanmama daha da neden olan :) acik pembemsi ama cok az. yerlesme diye dusuneyim oyle olsun :)) :KK1: senin diger tutmayan aylarinda gelmis miydi hic oyle bisey ?

KIZlar benm ovülosyon testim silik çıkıyor sabahları buugn 11. günüm ve silik çıktı yine akşamları biraz daha belirgin çıkıyor anlamıyorum ya testmı bozukkkkkkk kafayı yicemmmmm:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Bebeğim Pegasusta çalıştım ben 28. haftaya kadar uçuşa raporsuz izin veriyorlar ama önemli olan doktorun onay vermesi işte.Olmadı doktordan rapor alıp biletimi iptal ettireceğim.Bi de uçağa açıkçası çok severek binen bi insan değilim her seferinde ya midem bulanır ya kulaklarım falan tıkanır :)

o zamn binme canım ya dikkat et ama sen bilirsin canımsın yalnız bence binme bebek için annesi:KK16::KK16::KK16::KK16:

:126: benim gögsumde ara ara sankı ucu çimdiriliyormus gıbı oluyo özellikle sağ taraf birde sağ kolum titriyo (belirtimi bilmiyorum da ) ayağa kalkınca da sanki ayaklarımda derman yok titriyor daha adetıme 10 gün var ama acaba hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa yumurtlama günü oldugunun belirtisi mi akıntı cok fazla yok arada bi başım da dönüyor ama psikolojık mı bılemedım sizcee...:KK49:.birde 2 hafta dan daha fazla ,sadece öglene kadar nerdeyse 7 kez (afedersiniz):KK1: çişe gidiyordum ama 2 gündür o kadar sık gitmiyorum

gunaydin canimm :) dun bi akinti geldi umutlanmama daha da neden olan :) acik pembemsi ama cok az. yerlesme diye dusuneyim oyle olsun :)) :KK1: senin diger tutmayan aylarinda gelmis miydi hic oyle bisey ?

hadi bakalım hayırlısı canım :) benim geçen ay öyle olmuştu ama o zaman kist vardı.adetimden bi beşgün önce geldi pembemsi ama sonra ne gelen oldu ne giden.iki gün sonra tekrar geldi sonra yine bişey yokk.kist olduğunu biliyordum ama yinede ümitlenmiştim çünkü kist varkende hamile kalanlar olabiliyo.ama sonucunda adet oldum canım :) inşallah sende öyle bişey yoktur

Eklentiler

• $IMG-20140111-WA0003.jpg
    $IMG-20140111-WA0003.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 25
:126: benim gögsumde ara ara sankı ucu çimdiriliyormus gıbı oluyo özellikle sağ taraf birde sağ kolum titriyo (belirtimi bilmiyorum da ) ayağa kalkınca da sanki ayaklarımda derman yok titriyor daha adetıme 10 gün var ama acaba hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa yumurtlama günü oldugunun belirtisi mi akıntı cok fazla yok arada bi başım da dönüyor ama psikolojık mı bılemedım sizcee...:KK49:.birde 2 hafta dan daha fazla ,sadece öglene kadar nerdeyse 7 kez (afedersiniz):KK1: çişe gidiyordum ama 2 gündür o kadar sık gitmiyorum

canım tecrübeli hamile değilim ama beş aydır böyle belirtilerin adetten 10 gün öncesşnde (yinede ümidini kırmak istemem ama) hamilelikle ilgili olmadığını çok iyi anlayan birisiyim :) kaç aydır deniyorsunuz

iiyim canım benimmmm hadi inşallah ikizlerin olurrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ikisini yersinnn ozaman:KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:

rabbim korusun onu ya da onları :) hep istemiştim ikizim olsun ama tabi zorluklarını bilmiyordum şimdi araştırıyorum da bayağı zor geçenler var.Bir de ikizde 7-8 hafta keselerden birinin bozularak kaybolma ihtimali varmış o yüzden çok hevenslenmiyorum herşey yolunda gitsin de ikiz de olsa bebeiş tekte olsa bebiş :)

inşallah size böyle güzel bi haber veririm.Çarşamba günü gittiğimde ikiz olup olmadığı belli olabilirmiş :)

rabbim korusun onu ya da onları :) hep istemiştim ikizim olsun ama tabi zorluklarını bilmiyordum şimdi araştırıyorum da bayağı zor geçenler var.Bir de ikizde 7-8 hafta keselerden birinin bozularak kaybolma ihtimali varmış o yüzden çok hevenslenmiyorum herşey yolunda gitsin de ikiz de olsa bebeiş tekte olsa bebiş :)

inşallah size böyle güzel bi haber veririm.Çarşamba günü gittiğimde ikiz olup olmadığı belli olabilirmiş :)

aaaa ne güzell ikiz ihtimalin mi var canımm

X