Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınnnnnnnnnnnnn :) hadi zaman çabucak geçsin eve gitte dinlennnnn canım benimmm hic stres yapma bugun iyi haberler alırsın inşallah ama bizide erakta bırakma haber ver..suanda hala akıntın devam ediyor mu tatlım kaçta gidiceksin kan vermeye

ölesinee bi bakmayaa girdimm canım miğdem agzımdaa

kahvaltı ettin mi canım sakın miden bulanıyor diye birsey yememezlik yapma..değerlerin cok iyi çıkmalı artık heemn dolabı açıver sevdiğin hoşuna giden ne varsa at ağzına lütfen hadi..

kahvaltı ettin mi canım sakın miden bulanıyor diye birsey yememezlik yapma..değerlerin cok iyi çıkmalı artık heemn dolabı açıver sevdiğin hoşuna giden ne varsa at ağzına lütfen hadi..

peynir ekmekk yiyorumm şimdii minik minkk

canım benim yaaaaa afiyet olsun asma yüzünü gülllll olacak bunlar cok mu bulanıyor

çıkaracak kadar bulanmıyoo canımm ama sabah kalktıgımda kötü olmaya basladım artıkk sımdıde canım bişey istemiyoo gördügüm şeyden mgidem bulnıyoo çok sevdıgım bişey bile yiyemiyorumm

olacsk bunlar normal canımsınnn başka seyler düşün seninle başka konular konuşalım düşünmemeye calıs yogunlasma onaa tek miisin bugun esin evde mi iste mi

olacsk bunlar normal canımsınnn başka seyler düşün seninle başka konular konuşalım düşünmemeye calıs yogunlasma onaa tek miisin bugun esin evde mi iste mi

kardesm yanımdaydıı birazdann onu yolcu edıcemm snra yalnızım(

canının istediği birsey varsa kardeşin yapsın sana yada birsey içmek ister misin sıcakya da soğuk canım su içiyorsun bol bol dimi

evet bebeğim su içiyyorum deminde içtim bi bardak kardeşim 15 gündür benim yanımda nromalde istanbulda yasıyoo bguu dönüyoo 12 de bindiricemm cıkıyorum bebegm sımdıı ben

evet canım öyle yapıyorum dün girdik yarın devam bakalım inşlh olur bu ay inşlhhh çok dua edelim

dualarım hepimizle canımmm..inşallah bu ay hamileyim dersin inşallah dileğin olurr bebişinn seninle olurrr hayırlısıylaa en iyisini yaptın bugun yapmıcak mısın canım

evet bebeğim su içiyyorum deminde içtim bi bardak kardeşim 15 gündür benim yanımda nromalde istanbulda yasıyoo bguu dönüyoo 12 de bindiricemm cıkıyorum bebegm sımdıı ben

tamam ama dikkat et kendine kardeşine simdşden hayırlı yolculuklar canım geldiğinde iyi olduğunu yaz canım burda olmasam bile okurum cok optum dikkat et kendine ve bebeginee

tamam ama dikkat et kendine kardeşine simdşden hayırlı yolculuklar canım geldiğinde iyi olduğunu yaz canım burda olmasam bile okurum cok optum dikkat et kendine ve bebeginee

tamam bebegmm görüşürüzz netim bitmekk üzeree giremeyebilirim aslında baska yerden de konusabılsek ıyı olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…