Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ic camasırım da sarımtırak bir renk var lavabodayken bir baktım bşr damlacık acık kaverengi yapışkan birsey geldi ama bir damlacık zatn ic camasırımdaki sarılığı görünce akıntım mı olmuş dedim oyle gordum adetim 6 sında bitti canım yumurtalama 8i nde başlamış dedi doktor olmadı bir iki güne kesin tarihi dedi ilişkiye girmekten olurmu dşcem hic olmamıştı ama kahverengi acık renkli yapışkan gelmesi

devam kübra teste sen nasılsın dikkat et kendine

cnm ne yaptın testlere devam ediyor musun..arada resmini yükle bakalım..bir ay c cizgisi kadar koyu çıktıgını bir ayda c cizgisinden daha koyu oldugunu görmüştüm ben..her gün 2 kere aynı saatte yapmaya ve cok sıvı tüketmemeye dikkat et. ben öglen 12 ve akşam 8 de yapıyordum.. bu ay ovulasyon testi ile takip etmediğime pişman oldum..çünkü bugün regl oldum..bu ay doktor bakmıştı yumurtalara ama o da pazartesi salı yumurtlasın dedi o kadar ..düzgün bir yumurta takibi yapmadı..boşu boşunada 250 tl verdik muayeneye..ovulasyon testine 30 tl vermek cok cok daha mantıklı..

Busranin guncel ov testi kizlaaarr bugune ait yorumlari alalim :)

busracım bence ilikiye bugun basla benimde ilk gun oyle olmuştu ve zaten ogun ymrtalama başlamış dedi dr..bnce es geçme ilişkiye gir canım

Canim senin bat ne zamandi yaaa benim bu ay iliskiden sonra diye ayirmiyorum ama inanilmaz sari akintilarim oldu heppp ve 1 hafta once falan yani daha hamileligimi ogrenmeden once benim de ayni sekilde minnacik khv akinti gelmisti gunduz anlamamistim ne oldugunu.

Seninki hayir olsun insallah :)

canım üste bak resm var FBCAN PAYLAŞTI BÜŞRANIN DİYE O BENM TESTİM

ic camasımırımda sarımtırak olmusss ama korktum ne bilyim acaba ilişkiden mi dedim hic oolmadı yaa birsey yokru aama dimi canım yani yolunda gitmeyen birsey

canım bata cok var 26 ondan biraz tedirgin oldum dun ozel bolgemm cok kasındı ondan mı acaba dedim tahriş mi olmuş diye

ama tatlımmmm nedenn kötü düşünüyosun ki çokk normall adetin yeni bittigi içindirr belkiii :)

ama tatlımmmm nedenn kötü düşünüyosun ki çokk normall adetin yeni bittigi içindirr belkiii :)

hic olmadı ama ne biliyim dedim noluyor acaba vajşna tahrş mi oldu aklıma ilk o geldi ama her zaman yapılan ilişki sonuçta neyse cano sen iyisin bebek iyi dimi güzel anncigim benimmmmm:)

hic olmadı ama ne biliyim dedim noluyor acaba vajşna tahrş mi oldu aklıma ilk o geldi ama her zaman yapılan ilişki sonuçta neyse cano sen iyisin bebek iyi dimi güzel anncigim benimmmmm:)

canımm sesı cıkmıyoo napıyoo bılmıyorum kii :Ç:)))))
uslu olacakk heraldee hehee
kan degılye canım bısey olmaz belkı kalıntıdırr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…