Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bende wcden cıkamıyorumm canımmm doktora gittim ama göremedim artık özele gidicemm degerm 4033 olmuşş öle iştee sen nasılsınn :) bu aradaa haftayaa persembe yada cuma gitmeyı dusunuyorum):)

siz benden bı hafta onde gıdıosunuz kubrayla canım..bende haftaya carsamba gıtcem kontrole..5+0 da yanı ozman goremem keseyı daha demı

benımde bugun 5+0 canım göremedim ama doktor ılakı alltan bakalım dedıı bende ıstemeyınce umursamdı adam benı resmenn kan baktıralım dedim kabul etti :) kanı verdım kaçdım hheeh oh olsun :) netten de baktım sonuclarımaa belkı gıttıgın yerdekı cıhaaza göre de degısır canım gorunebılır :) benım gittim yerdekı babanne cihazı oldugu ıcın görmedim :)

bende wcden cıkamıyorumm canımmm doktora gittim ama göremedim artık özele gidicemm degerm 4033 olmuşş öle iştee sen nasılsınn :) bu aradaa haftayaa persembe yada cuma gitmeyı dusunuyorum):)

:)) içim dışım su olduuu :))))
hmm demek ki erken daha o zaman biraz daha beklemek en güzeli.. hem değerin süperrrr :)) bunu bilmek bile güzel bitanemmm :)
bebişkon büyüyooorrrr :))
beniimde bugün bel ve baş ağrım başladı..keyfim yerinde çok şükür :) enerjim yerine geliyor :)
bebişimle konuşuyorum arada :) yoksa kötü şeyler aklıma geliyor :)
evett en iyisi özell..
bende iki gün sonra pazartesiiiiiii gidicemm :) inş.görebilirim..

aynen özgecım kese ıcın su çok önemlii dedi gunde 10 bardak ıcıyorumm 2 lıtre oluyoo ama wcyegıdıyorum sureklı bu sferde ıctıgımle cıktıgı bı oluyoo yani neyse canım 5+3 oluyorsun pazartesı goremezzende korkmaa tamamm mı :)

devam kübra teste sen nasılsın dikkat et kendine

evet 5+3 :)) ne zaman görülürmüş normalde canımmm :))
korkmuyorum ama artık biliyorum bebişim ordaa..hani hamile olduğumuzu anladık yaa :) bunu da kendi içimde hissediyorum :)
valla bu su olayı sıkıntı ama bebişler içinn herşeye değerr :)

canım baska yerde hesaplıyorum benım bgunn 5+1 gösterıyoo kk da hesaplıyorumm yanı bu sitede 5+0 dıyoo ama sanırım 5+1 dogruu ben perşembe 6+0 oluyorum sanırım dayanabılırsemm cuma da doktora gidicemm 6+1 oluyorumm haftaya cumayaa çatlarım heralde o güne kadar bu aralar canm sanırım cihazdan cihaza degısıyoo ama alltan bakınca gorunur dıyolar karından görunmemesı normal dıyolar doktorda öle dedii herkesde allttan baktırmaa dıyoo bana ne gerekk var dıyoo bız esımızle ılıskıye gırmıyoruzz korkuyoruzz adam koca şeyi sokacakk utanmasa bugun bana demıoda zararlı yararlıı dıyee bısey olmaz korkmaa dıyoo ben ıstemedım beklerım dedm :)

oo daha erken ozaman canım snın cızgı koyulaşmaması normal yanı...anca 15 16 17 e koyulaşır

ayyyyyy hadiii inşallahhh dediginn gibidir anecikkk senin hislerine güveniyorum bennnn canımmmmm dun tıpkı bir futbol topu gibi yuvarlandımmmm artıkkk bulsun yolunu gelsin okadar yardımcı oldum sprmlere düşsün die

Merhabalar Bu 18 saat olayi nedir kızlar? Merak ettim de

bende şuan 5+1 im canım..yani nette bir sitede hesapladım öyle çıktı :))
dayanırsın dayanırrr :)) hem testinde çok güzel çıkmışş..için rahat olsunnn :)
bende bi gidebilseydimmm :)) tek düşüncem o şuann..
dış gebelikten korkuyorum..bir kere kan verdiğim için şuan durum ne bilmiyorum.
ama içimdeki ses telaş yapma sakin ol diyor..
inşallah ben görebilirim..benim doktorumda alttan bakmak isteyebilir.beni ikna ederse ve sakıncası yoksa baktırabilirim ben..dün bir arkadaş baktırabileceğimi söyledi.kendi baktırmış çünkü.. ama yinede kararsızımm..
ilişki durumunu sorsaydın doktora ama adam biraz mal sanırım :) onada sorulmaz :))))

ben ayaktaa uyuyorumm kızlarr küboşum senden cvp beklıyorumm cıkıcamm :))))))))))) valla gözlerım kapanıyoooooooooooooo

hoşgeldın canım..
şukur gelebıldın..
ya ben tuhafım bişey hıssetmıom..haftamı hesapladım 4+1 cıkıo..
sen kac haftalıksın bıde akıntın warmı

aynen canım sorulmazz azarlıyolar ınsanı hemenn :) saf sandı benı bende kan testı yapalım deger bakalım dediim kabull etttii kanı verdımm kaçdım iyi yapmışımm sımdıı cokk ıyı olduuu :) bende dış gebelıkden korkuyorumm canm eger haftayada gorunmezse bende allttann baktırabılırım :)

bende sen gıbı bı kz test yaptrdım bıdahada yaptrmadım canım durumum ne hıc bılmıorum dış gebelıkten bende korkuorum..ben cok erken oğrendım ya...sabredemedım

Bende de durum aynı geçen ay silik çizgi vakasından sonra aynen denemelere devam. Ay Allah'ım ne zor işlermiş ;(

hayırlısını ıste canım allahtan bızımde 7 ay sonra oldu..we stres yapmadıgım ayda oldu..sakın panık yapma kendını.olur.inşallah benımde sonu ıyı gıder..dert hıc bıtmıo kı sımdıde ya degerım dusukse dıye takıom..ya dış gebelık olursa dıye takıom

kızlar ben cıkıorum..herkese ıyı akşamlar ve ıyı hafta sonları..hersey gonlunuzce olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…