Erken hamilelik belirtileri hakkında....

15inde ilk idrarla yapabilirsin inşallah vardır ve çıkarr :) evett canım benm bebiş yolda teşekkürler güzel dileklerin için

inşallahhhh canıım bende güzel dileklerin için çookk teşekkür ederim sana :))

hadi senin daha az kalmış.üç gün sonra test yaparsın :) benimde göğüslerim şiş gibi arada bi ağrıyo acıyo falan ama ben kendinde belirti aradığım için de en ufak bişeye dikkat ediyorum.zaten adetle aynı belirtiler.o top gibi şeyi anlamıdım.tan olarak nereden de,nasıl anladın

banyo yaparken abdest alınca afedersin yıkarsın ya orayı ozaman elime deydi daha önce hiç olmamıştı. kötü bişi değildir inşallah. bide test yaptım dün. var yok arası çoooook ince bi çizgi oldu ama banamı oyle geliyo bilemedim. kasık ve karın ağrılarım da çok fazla

Amin canım inşallah ilk önce sağlıklı ve hayırlısını versin de :) tabiki ümit kesmek yookk :) haberleşelim bizde ayın 15 i büyük gün :)

soğuk bi faydası olmaz canım sanmıorum sen her seferınde taze yapmaya calış..

arkadaşlar merhaba, ben 28 aralıkra regl oldum. 2 gündür de test kullanıyorum. İki testte de 2. çizgi çıkıyor ama diğer çizgiye göre daha silik. ben şimdi yumurtladım mı , yumurtlayacak mıyım , şuanda temasta bulunmam gerekiyor mu ve tek çizgi kalana kadar mı deneyeceğim. Allak bullak oldum cevap yazarsanız sevinirim.

canım ben en son 18 aralıkta adet oldum. 15. gün yani 1 ocak yumurtlama günümdü. testte çıkar mı diyosun sence yapimmi ?

giizz bende 18 inde adet oldum canım ama aralık 31 çekiyodu bu yüzde yumurtlama günü yani 14. gün ayın 31 inde denk geliyo...

canım ıcıme kurt duştu ya benım ılk kan testım adetımın 2.gun gecıkmesınde akşam 6 bucukta yapıldı 30 du rtesı gun sabah 9 da yapıldı 51 olmuştu bu kotumu şimdi

canım ıcıme kurt duştu ya benım ılk kan testım adetımın 2.gun gecıkmesınde akşam 6 bucukta yapıldı 30 du rtesı gun sabah 9 da yapıldı 51 olmuştu bu kotumu şimdi

hayırr normall 48 saat de bır ıkı katına cıkcakk canımm 60 olması gerekıyoo dıger gun yaptırsaydın ama aradan 12 saat geçtigine göre zaten 50 gbi bişey olmsı lazım:)

kastamonuda yaşıyorum canım ben bı tenecik özel var :) orda da sanırım 4 dr var bakalım birini ddiler ama denicemm :)

kastamonu kürede dayımlar wardı ama tasındılar sımdı ewet cok kucuk bı yer orası..ya benımde bışey takıldı kafama benım degerım dusukmu sence..zaten yumurtlamam 29 aralıkta bıttı..bebışim dollenmeye gore hesapladıkmı daha 2 haftası bıle bıtmış deıl..kan degerım ılk once 30 12 saat sonra 51 cıktı ıyımı

giizz bende 18 inde adet oldum canım ama aralık 31 çekiyodu bu yüzde yumurtlama günü yani 14. gün ayın 31 inde denk geliyo...

canım yumurtlama günü herkeste 14. gün değil. 28 günde bir adet olan için 14. gün ama benim adetim genelde 29 günde bir bu da 15. güne geliyor yani ocak ayının 1 ine :)

kızlarr merhabaa :) ben geldim ama işler yoğun okuyamadımm geçmişiii (

herkes nasıl iyi miii?
tutkummm bugün doktora gidecektin sonucun nasıl?gördün mü keseyi canımmm??

özgemmm bebişkonn nasıllll :)) yerimmmmmmmmmmmmmmmmmm :=)

ramelimmm bebiş napıyoooo :)) öperim onuuu :)

büşracımm ovülasyonu nasıl gidiyorrr?

ariver'im senin çalışmalar nasıllll

esroşumm oğluşun nasılll :)) özledimmm onuuu :))

adını sayamadığım diğer kanki cankilerimmmm napıosunuzzz :))))))

ben iyiyim..iki gündür ağrım varr..bugünde bel ağrım şiddetlendii. su içmekten kendimi wcden dışarı çıkaramıyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…