Erken hamilelik belirtileri hakkında....

CANIM kemal bey uzamn doktora attım ve hesapladı daha var ve daha koyu olması gerekiyor muş? 9.gün olmaz dedi 30 gün arayla oluyorsun dedi adet

tamm canım devam et bakalımm koyuluğunu görelim 15.günü bekliyordur o zaman genelde ortası olur çünkü

şimdi sen anlatınca çok utandım çünkü bizim ilk denememiz yani evleneli 1 yıl olacak ama 2 ay öncesine kadar korunuyorduk, korunmayı bıraktığımız ay boş geçin diğer ay başlayın dedi doktor bide folik asite başlattı. belkide ilk denememiz olduğu için bu kadar heycanlıyım bilmiyorum ama Allah isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin sanada inşallah. 5 ay şuan fazla göründü gözüme ama hakkımızda hayırlısı neyse o olur inşallah canım :)

çift çizgiyi görene kadar stresm olur ama allah senden razı olsun :))
ya özge dün yumurtladın diyo oda olabılır mı?
marka laboqıck senn?
ahh canm yaa ınan hıcc bellı olmuyoo ınss dun ilişki olmuşturr yapdık de nolurr ınan bunlar kişiden kişiyee degısıyor ve benımde aynı markaydıı benım yzumden yanlış bişey yapmanı isdemyiorumm ben sana söyledimm benım silik çıktıı çıktıı 14.gün koyulasşştıı sonra dedım yaa 15 de aynı koyulukda sonra 16 . günn kıpkırmızıydıı sende öle olmayabılırr kafanı karıştırmıımm da korkuyorum birine yanlış bişey demekden de

yok normal yumurtlama günün erken değil belki adetinden 1-2 gün önce görebilirsin ama bence geçtikten sonra yap

bende aynı şeyi düşünüyorum canım moral bozmiyim 15 inde yaparım ama tutamam kendimi sende hamilesin galiba Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

Supermis sonucun.
Bebegim o zaman ozel bi hastaneye gidip muayene ol sen en iyisi o kadar bekleme bence bi daha da gitme o hastaneye :)

canım daha bebıs ufakk bellkii en azındann çarsambaya kadr beklıcem belkı tek taşlaaiki kuş vurarım kalp atışlarını duyarım:)

evett doktorda kötüü bişey söylememiş 1 hafta daha bekleyeceksin sadece maşallh kan değerleinde çok güzelll içini ferahh tuttt

evet balım içim rahatladıı sonucu alınca :) salı baktırdıydım öglenn 1350 2 günde bir arttıgına göre dün ögln 2700 felan olmasıı gerekıyor ee bugun bakıldıgına göre 4033 olması gayet normalmiş:)

DÜN DEĞİ ONDAN ÖNCEKİ GÜN OLDU VE BUGUN OLUCAK CANIM sanmıyorum ya yumurtladığımı dün akıntımda öyle yok çünkü

bende aynı şeyi düşünüyorum canım moral bozmiyim 15 inde yaparım ama tutamam kendimi sende hamilesin galiba Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

15inde ilk idrarla yapabilirsin inşallah vardır ve çıkarr :) evett canım benm bebiş yolda teşekkürler güzel dileklerin için

ya kızlar bende bekliyorum batım 13 ü. bende akıntı çok yok hatta baya az. gögüslerim şişti ama acı yok. bide rahim agzında böyle elime top gibi bişi geliyo. daha önce hiç olmamıştı. sizde böyle olan varmı ?? ayyy çatlamalı meraktan dimiii

boş ver kuzum bak ne güzel yükseliyor sıkıp canını kendini de bebişide yıpratma :) sen şimdi çarşambadan önce gitme

9 değil yanii dmiii

kuzum 30 günde bir oluyorsan değildir ama her şey olabilir dur bakalım ne olacak bu ay öğrenmiş olursun hiç değilse 11.gün yumurta takibi yaptırabilirsin daha net öğrenirsin yumurtladığını öğrenirsin kasığında tek taraflı ağrı ve akışkan bir akıntı geliyor onu takip et

bebeğim benim 4+5 şuan

canım yeterli hcg de keseyi göremezse doktor zaten direk şüphelenip dış gebelik kontrolü yapıyor.sen hiç merak etme bak benim hala khv lekelerim devam ediyor ve öyle damla damla değil günlük pedde rahatlıkla görülebilecek kadar geliyor koyu sarı khv arası lekelerim geliyor ama ona rağmen doktor yükselişin çok iyi olduğunu söylediği için daha rahatım :)

12 saatte 20 değer mevcut değerine kıstasla iyi ya da kötü denilebilir. örneğin eğer hcg şuan 300 se ve 20 saat sonra 20 arttıysa kötüdür ama atıyorum 80 se ve 12 saatte 20 arttıysa iyidir.48 saatte iki katına çıkacak şekilde hesapla canım.Mesela benim 260tan 29 saatte 220 yükseldi.yani neredeyse 1 günde iki katına çıktı gerçi benimki olması gerekenden çok fazla yükseldi ama netice de mevcut değere göre değişir o

kaç sene uğraşanlar var canım.mesela benim ablamın 6 sene olmadı ondan sonra oldu şimdi çok şükür iki tane çocuğu var.bakalım belki Rabbim nasip etmeyecek bana.Rabbim hayırlısını versin.ama ümit kesmek yoookk inşallah bizde en kısa zamanda hamile kalırız.tabş en önemlisi sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün çocuklar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…