Erken hamilelik belirtileri hakkında....

güzellll musmutlu anne(hamişşş olanlar) ve anne adayları söyleye söyleye dilimde tüyy bittii artıkkk basın açıklaması yapmaya karar verdimmm :))) canlarımm ilk haftalarda keseyii görmeniz içinnn su tüketimii çok ama çokk öenmliii bol bol sıvı tüketinn tabiki yaralıı olacak şeylerrr :) ikincii kızım ise yenii anniş adaylarıı bünyenizi tembelleştirmeyin kendinizi diri tutunn ve iştahsız olsanız dahii yemek için zorlayın kendiniizii ben sürekli öyle yaptığım için şu an sıkıntısız yemek yiyebiliyorum yoksa yemsem akşama kadar canım bişey istemeyecek sabah ilk uayndığınızda canınız ne istiyorsa ondan bir parça yiyin kendinize gelin sonra ana kahvaltınızı yaparsınız sabah ilk uyandığınızda şu bebekler için alınan meyveli yoğurtlar var onlardan yiyin hemen bir tane ya da canınız ne istiyorsa :) valla bir daha sızlanan olursa gelip dövcemmm ona göreee bebek için yiyeceksiniz arkadaşımm o kadarrr :)

güzellll musmutlu anne(hamişşş olanlar) ve anne adayları söyleye söyleye dilimde tüyy bittii artıkkk basın açıklaması yapmaya karar verdimmm :))) canlarımm ilk haftalarda keseyii görmeniz içinnn su tüketimii çok ama çokk öenmliii bol bol sıvı tüketinn tabiki yaralıı olacak şeylerrr :) ikincii kızım ise yenii anniş adaylarıı bünyenizi tembelleştirmeyin kendinizi diri tutunn ve iştahsız olsanız dahii yemek için zorlayın kendiniizii ben sürekli öyle yaptığım için şu an sıkıntısız yemek yiyebiliyorum yoksa yemsem akşama kadar canım bişey istemeyecek sabah ilk uayndığınızda canınız ne istiyorsa ondan bir parça yiyin kendinize gelin sonra ana kahvaltınızı yaparsınız sabah ilk uyandığınızda şu bebekler için alınan meyveli yoğurtlar var onlardan yiyin hemen bir tane ya da canınız ne istiyorsa :) valla bir daha sızlanan olursa gelip dövcemmm ona göreee bebek için yiyeceksiniz arkadaşımm o kadarrr :)

cici anneler ben cıkıyorummmm yoksaaa pc yi kıraçam sinirdennn inşallah ogleeden sonra duzelmişşş olurrr ve burdaa olursunuzz..Rabbim sizide meleklerinizide korusun inşallah..dikkat edinnn kendinizede bebişlere cok seviyorum sizi opuldunuzz kocaamn

yaaaa çok garip oluyorum böyle ikiz bebişler falan deyince :) Allahım bir isterken iki mi veriyor yoksa banaaaa :)

keseyi bi görsem kalp atışlarını duyup sağlıklı olduğunu bi bilsem bi nebze rahatlıcam :)

allahım olmasa bi stres olsa ayrı bi stres

güzellll musmutlu anne(hamişşş olanlar) ve anne adayları söyleye söyleye dilimde tüyy bittii artıkkk basın açıklaması yapmaya karar verdimmm :))) canlarımm ilk haftalarda keseyii görmeniz içinnn su tüketimii çok ama çokk öenmliii bol bol sıvı tüketinn tabiki yaralıı olacak şeylerrr :) ikincii kısım ise yenii anniş adaylarıı bünyenizi tembelleştirmeyin kendinizi diri tutunn ve iştahsız olsanız dahii yemek için zorlayın kendiniizii ben sürekli öyle yaptığım için şu an sıkıntısız yemek yiyebiliyorum yoksa yemsem akşama kadar canım bişey istemeyecek sabah ilk uayndığınızda canınız ne istiyorsa ondan bir parça yiyin kendinize gelin sonra ana kahvaltınızı yaparsınız sabah ilk uyandığınızda şu bebekler için alınan meyveli yoğurtlar var onlardan yiyin hemen bir tane ya da canınız ne istiyorsa :) valla bir daha sızlanan olursa gelip dövcemmm ona göreee bebek için yiyeceksiniz arkadaşımm o kadarrr :)

kızlar site çok fena yaaaaaa ben şimdilik çıkıyorum, girerim ilerleyen saatler öptüm hepiniziiii muahhhhhhhhh

hepinize dua ediyorummmm en çoğundan :)

haftaya çarşamba 5i tamamlamış oluyorsun işte canım keseyi görmene daha çok yok görürsün inşallah çarşamba günü :) kuzum lekede sakıncalı değil yerleşme olabilir çünkü korkma bişeycikk olmazz annesiii :)

merhabalar hamileliginizi hissetmişmiydnz benim adetimde gecikti 8 gün aceba olblrmı ümitlnmkde istmyrm sürekli negatif çıktgndan dolayı testde yapmaya çknyrm

canım benım adet gecıkmesının ılk ıkı gununde ıdrarda cıkmadı..ama kanda cıktı hamış oldugum

haftaya çarşamba 5i tamamlamış oluyorsun işte canım keseyi görmene daha çok yok görürsün inşallah çarşamba günü :) kuzum lekede sakıncalı değil yerleşme olabilir çünkü korkma bişeycikk olmazz annesiii :)

merhabalar hamileliginizi hissetmişmiydnz benim adetimde gecikti 8 gün aceba olblrmı ümitlnmkde istmyrm sürekli negatif çıktgndan dolayı testde yapmaya çknyrm

canım benım adet gecıkmesının ılk ıkı gununde ıdrarda cıkmadı..ama kanda cıktı hamış oldugum

ayyyyyy hadiii inşallahhh dediginn gibidir anecikkk senin hislerine güveniyorum bennnn canımmmmm dun tıpkı bir futbol topu gibi yuvarlandımmmm artıkkk bulsun yolunu gelsin okadar yardımcı oldum sprmlere düşsün die

hahahaha çok tatlısınnn yaaa :) kocan ne yapıyonn demedi mii :) dizlerini çenene çektin mi böyle yapınca kanallarr açılıyormuş ... o kadar yardım ettinn emek verdinn allah bakar inşallah yüzüneee emek veren kazanır merak etme :)

canım bu sayfa yemın ederım benı katıl yapcak bole yumruk atasım gelıo..sımdılık cıkıorum cok sınır oldum gerı gelecem ınsallah...

AYYYYYYY CANIM BENİM YA şimdiden heyecanlndm pozitif çıkarmı hayırlısıyla aceba çok ümitlenyrm ben kızıyorm kendime sonra neyse hayırlısı bakalım

kızlarr hadii hep beraber çıkalım siteyi biraz yalnız bırakalımm :) çöktü çökecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…