Erken hamilelik belirtileri hakkında....

amiinn, ediyorum canım hep dua ediyorum aynı mutluluğu herkesin yaşaması içinnn :)

iyiyim canım ama midem bulanmaya başladı sanki çok erken gibi yaaa pek iştahlı da değilim. bakalım hayırlısı olsun. bebiş iyi olsun da benim midem bulansın tek napalım :)

ramell unuttun heralde benm psikopata bağlayıp ben hiç bişeyy hissetmiyorum kii diyip ağlamalarımı daha çokk erkenn ama dua et başlamasın böyle gitsin hiç iyi bişey değil :)

unutrmuyum canım hıc..ama senı şımdı anlıorum ınsan bı tuhaf oluo bışey hıssetmıom dıye..sanada sorayım ben 12 aralıkta adet oldum en son kac haftalık oluorum sımdı

tatlım 4+2 oluyorsun sen :) ben de çarşamba gideceğim bu arada aynı günnnnnnn :)

Son düzenleme:
Aynen canım inşallahhhh :)

1,5 litre kesin içiyorum fazlasını da içmeye gayret ediyorum.

Ya ikiz olma ihtimali çok acayip heyecanlandırıyo beni Özgeeeeee :)

:))) neden olmasıınn olabilirrr ne zaman belli olurkii :)))) Allah gönlüne göre versin istiyorsan olsun

unutrmuyum canım hıc..ama senı şımdı anlıorum ınsan bı tuhaf oluo bışey hıssetmıom dıye..sanada sorayım ben 12 aralıkta adet oldum en son kac haftalık oluorum sımdı

rahatt ol keseyi görünce kalp atışını duyunca 8 haftada güzel bir kan sonucu alınca rahatlıyorsun öyle bulantı falan olmasın bak ben 10 gün beri fenayım bi bu gün kendime gelebildim inşallah böyle devam eder.... ben anlamam o hesaplardan beni biliyorsun ben kendiminkini sayamamıştımm :)

iştahsızda olsannnnnn yee birseylerr annecikkkk sakın olaki miden bulanıyor diye birsey yememezlik yapmaa bak sonraaa ikiz bebişler anneye kızar bol bol yoğurt yee portakal suyu sık icc mideni rahatlatır bulantıyıda alır canımsın

kuzmm 8 inde dediyse bak sanırım dün tam günüydü yumurta 24 saate döllenem yteneği koruyormuş 18.saat en olgun en müsait olduğu anmışş :) sen ondan dün okadar sancıyı çektin bence :) aminn canımmmmm, güzell dileklerin için teşekkürler :)

FBCAN hesapladı canım 4+2 oluomuşuz...ozaman daha cok benım keseyı gormeme fılan...inşallah olmaz bulantı fılan..çalışırken naparım bıde...bu surecte bı leke fılan gelmedıgı surece sorun yok demı canım

merhabalar hamileliginizi hissetmişmiydnz benim adetimde gecikti 8 gün aceba olblrmı ümitlnmkde istmyrm sürekli negatif çıktgndan dolayı testde yapmaya çknyrm

ayyyyyy hadiii inşallahhh dediginn gibidir anecikkk senin hislerine güveniyorum bennnn canımmmmm dun tıpkı bir futbol topu gibi yuvarlandımmmm artıkkk bulsun yolunu gelsin okadar yardımcı oldum sprmlere düşsün die

:))) neden olmasıınn olabilirrr ne zaman belli olurkii :)))) Allah gönlüne göre versin istiyorsan olsun

bebeğim tek yumurtaysa biraz geç belli olur herhalde :) ama çiftse 2 kese olacağı için sanırım çabuk belli olur :)

yaa ümitlenmek istemiyorum sağlıklı olsun da tek çift farketmez :)

hisli annecikkkkk senin hisselrine güveniyorum bennnnn inşallah dedgin gibi olurrr yaa okadar yazıyorum gitmiyor sayfaa donuyorr vallla sinirimden catlıcammm aksam üstü düzeliyor sitede ondada hepimiz çıkıyor oluyoruz lütfennnn düzelllll sayfaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

güzellll musmutlu anne(hamişşş olanlar) ve anne adayları söyleye söyleye dilimde tüyy bittii artıkkk basın açıklaması yapmaya karar verdimmm :))) canlarımm ilk haftalarda keseyii görmeniz içinnn su tüketimii çok ama çokk öenmliii bol bol sıvı tüketinn tabiki yaralıı olacak şeylerrr :) ikincii kızım ise yenii anniş adaylarıı bünyenizi tembelleştirmeyin kendinizi diri tutunn ve iştahsız olsanız dahii yemek için zorlayın kendiniizii ben sürekli öyle yaptığım için şu an sıkıntısız yemek yiyebiliyorum yoksa yemsem akşama kadar canım bişey istemeyecek sabah ilk uayndığınızda canınız ne istiyorsa ondan bir parça yiyin kendinize gelin sonra ana kahvaltınızı yaparsınız sabah ilk uyandığınızda şu bebekler için alınan meyveli yoğurtlar var onlardan yiyin hemen bir tane ya da canınız ne istiyorsa :) valla bir daha sızlanan olursa gelip dövcemmm ona göreee bebek için yiyeceksiniz arkadaşımm o kadarrr :)

hisli annecikkkkk senin hisselrine güveniyorum bennnnn inşallah dedgin gibi olurrr yaa okadar yazıyorum gitmiyor sayfaa donuyorr vallla sinirimden catlıcammm aksam üstü düzeliyor sitede ondada hepimiz çıkıyor oluyoruz lütfennnn düzelllll sayfaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

merhabalar hamileliginizi hissetmişmiydnz benim adetimde gecikti 8 gün aceba olblrmı ümitlnmkde istmyrm sürekli negatif çıktgndan dolayı testde yapmaya çknyrm

canım benım adetım 2gun gecıktı ılk gunku gecıkmede ıdrar testı yaptım negatıf cıktı..2.gunde sabah ıdrar yaptım yıne negatıftı aynı gunun akşamında kanda cıktı..bence bı kan testı yap..senın bayada gecmış uzerınden kesın cıkar kanda eger warsa

canım benım adetım 2gun gecıktı ılk gunku gecıkmede ıdrar testı yaptım negatıf cıktı..2.gunde sabah ıdrar yaptım yıne negatıftı aynı gunun akşamında kanda cıktı..bence bı kan testı yap..senın bayada gecmış uzerınden kesın cıkar kanda eger warsa

güzellll musmutlu anne(hamişşş olanlar) ve anne adayları söyleye söyleye dilimde tüyy bittii artıkkk basın açıklaması yapmaya karar verdimmm :))) canlarımm ilk haftalarda keseyii görmeniz içinnn su tüketimii çok ama çokk öenmliii bol bol sıvı tüketinn tabiki yaralıı olacak şeylerrr :) ikincii kızım ise yenii anniş adaylarıı bünyenizi tembelleştirmeyin kendinizi diri tutunn ve iştahsız olsanız dahii yemek için zorlayın kendiniizii ben sürekli öyle yaptığım için şu an sıkıntısız yemek yiyebiliyorum yoksa yemsem akşama kadar canım bişey istemeyecek sabah ilk uayndığınızda canınız ne istiyorsa ondan bir parça yiyin kendinize gelin sonra ana kahvaltınızı yaparsınız sabah ilk uyandığınızda şu bebekler için alınan meyveli yoğurtlar var onlardan yiyin hemen bir tane ya da canınız ne istiyorsa :) valla bir daha sızlanan olursa gelip dövcemmm ona göreee bebek için yiyeceksiniz arkadaşımm o kadarrr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…