Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kizlar kimse yok ama ben yine de yazayim :)

Sonucumu aldim 477 olmus.cok sukur guzel yukselmis hatta bana sanki biraz fazla bile yukselmis gibi geldi :s yarin doktorumla konusacagim

Iyi geceler gorusuruz yariiinn

Sonucumu aldim 477 olmus.cok sukur guzel yukselmis hatta bana sanki biraz fazla bile yukselmis gibi geldi :s yarin doktorumla konusacagim

bnde yarın gidicme canımm gözün aydınn banada dua ett :)

Geçen ay silik çizgi görüşte sonra adet olan ama umutlarını bu aya saklayan ben geldim kimler burda

azizeee sen neler yapıyorsun canım

azizeee neler yapmıyor kiiii
adetimin 7.günü ben soğan suyuna başladım eşime keçi boynuzuna başlattım ve 8. günü yani bugun 3.günüm olmak üzere ovülsyon testine başladım yumurtladığm güne bakmak için merak ediyorum dua et benim için ümidimi yitirmiyorum bakalım allahın izniyle olur inşlh isteyen herkesinnnnn

ayyyyy çokkk sevindimmm güne güzell haberlerle başladıkkk :) inşallah allah sağlıkla kucağına verir bebişini :)

merhabba aramıza hoşgeldinnn daimi üyemiz olup aramıza katılabilirsin :) bebğinde hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsinn :)

günaydın canımmmm hadi gozun a,aydınnnnnnnnnnnn

Amin bebegim hepimizinkini insallahh :)
Sen nasilsin? Erkenden geldin iyi yaptin :) gerci ben cok yogunum gun icinde yazamiyorum pek dun cok gec ciktim
Benim 2 gundur midem bulaniyor sık sık bi de surekli tansiyonum dusuyor gunde 2-3 kez Allah hayir etsin :)

inşallah bu ay güzellllllll hamileym haberyleee glirsinnnnnn canımmmmmmmm:) tabiki yitirme umudunuuuuuuuuuuuuuu cok cok sevindimmmmmm senin adınaaa hadi bu ay hayırlı olsunnnn senin icinnnnn inşallahhh

günaydınnnnnn özgemmmm ve bebegiiii:) ne sayfası actın

günaydınnn canımm :) işte bu sayfayı geldiğimde kimsecikler yoktuuu :) açılışı ben yaptımm tezesi tezesii bebiş bu gün beni hiç üzmedii hemencecik uyandımm kalktım kahvaltımı yaptımm akılılı akıllı uyudu :) bu günn çokk iyi güzel uyandımm ya

iyii bakk bebişş artıkk bendeee varımm diyorrr şımarıyor annesine :) ben bu gün çok rahat uyandımm çok şaşırıdım 10 günden beri çok kötü uyanıyordum bu gün çok iyi uyandımm :) kuzum düşmesi normall ama sen kendine dikkat edeceksin yormayacaksın ve beslenmene dikkat et tansiyonun düştüğünü hissettiğinde otur sakinleşş

oy oy oyyyyyyyyyyy kıyamammmmm o bebişede tatlı annesinedeee ne kadr akıllı uslu bi bebiş bu boylee bende cokkkkkkk erken uyndımmm gözlerim yanıyorrr bir türlü yatamadım uyku düzenim gitti buaralar yaaa neden oyle oldum anlamadım canım ozel bölgemde kasıntı oldu sabaha kadar

migdee bulantılarımm başlıyorr sanrıım ben evde tkımm ne yapıcamm ya

cetrina hani şimdi senn yumurtlama tarihin erken ya sen adet tarihin geçmeden de öğrenebilirmişsin sen erken yumurtaladığın için daha çabuk yerleşirmiş 12.günde belli edermiş kendini :) yupp yupp yuppp :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…