Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarrr benim sayfa gene dondu kaldııı herkese iyi akşamlarr ben çıkıyorum öptümm sizi byy

kızlarrr benim sayfa gene dondu kaldııı herkese iyi akşamlarr ben çıkıyorum öptümm sizi byy

sen adananın neresinde oturuyorsun cnm.
Estağfurullah cnm istediğini sor cvplarım elimden geldiğince.
Benim doktora gidersin,bi seni tedavi eder ve hsg istediğini söylersin seni direk algomed hastanesine sevk eder.
Bana doktorum çok ağrılı olur dedi.anesteziyle uyuttular beni.hiçbir ağrı hissetmedm.sadece uyandıktan sonra 1 gün boyunca adet sancısı gibi sancım oldu.
Senide uyuturlar istersen.

canim catkapi misafirim geldi kusura bakma simdi cikiyorum seni buldum kolay kolay rahat birakmam
adana huzurevleri mahallesi diyeyim yeter mi ??
sen yaz istersen ben girerim insallah bakarim

tutttkummm hamılesın demek cok sevındım rabbım ınsalçah sag salım kucagına alomayı nasıp eder

Büşraaa zahidenin prog da İbrahim Saraçoğlu var şimdi.az önce soğan kürünü dedi beyaz soğan yada mor soğan olmayacak bu kahverengi kabuklu dedi.4 e böl 2subardağı kaynamış suda 4-5 dk kaynat dedi.öğlen akşam için dedi.15 gün içiliyomuş.

canim catkapi misafirim geldi kusura bakma simdi cikiyorum seni buldum kolay kolay rahat birakmam
adana huzurevleri mahallesi diyeyim yeter mi ??
sen yaz istersen ben girerim insallah bakarim

Aa yakin sayiliriz.
Sana ozelden profiline msj yazcam cnm.

oda varya ne dediğini bilmiyor heee kesinlikle beyaz demiştiiii

oda varya ne dediğini bilmiyor heee kesinlikle beyaz demiştiiii

Resmi sitesinde de beyaz yada mor olmayacak kesinlikle yazıyor.bide şimdi annem aradı adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlanıyomuş arkadaşının kızıda öyle gebe kalmış ona sormuş.ben bebiş çalışmaları var diyince gidip sormuş:26:

ama 7 gün sonra benm yumurtlama günlerim ozaman bana etki etmiyor adetin 7. günü başlayıp 15 gün içiliyor canım bu şeklde hamile kalınıp yada kistlerden yok edilebililniyormuş

nelere dikkat ederek hamile kaldın canım biraz bilgi errmsn

canım ben 1 sene 7 ay kadar doğum kontrol hapı içtim sonra bıraktım 4 ay olmadı çünkü vücudum hapı anca 4 ayda attı adetlerimden anlayabildim ama 4 ay olmadı ya kafama çok taktım daha öncede yazdım burda bide kayınvalide baskısı vardı kendimi kısır gibi hissediyodum hiç çocuğumuz olmcak gibi geliyodu eşimde bende çık kafamıza taktık son ay konuştuk ve düşünmemeye karar verdim öylede yaptım ama adetten sonra diğer adete kadar gün aşırı ilişki yaşadık hiç aksatmadan yumurtlama günümü tam bilmediğimiz için zaten hamile kaldığım ayda kuban bayramına denk geldi o yüzden çocuk düşünmeye vaktim olmadı ev işleri bayram derke geçti önceki aylar ilişkiden sonra ayak dikmelere havaya saatlerce yapmalar falan ama son ay hiç yapmadım oldu en önemlisi stres düşünmemeye çalış biliyorum zor ama çalış düşünmemeye çalış en azından:26:

benimde bata 4 gün var. kasık ağrılarım çoooook fazla. bişeyler var gibi hissediyorum umarım vardır

adetm 4gün önce bitti bende 7 sinde soğana başladım eşimede keçiboynuuz pekmezi yediriyorum ve ovülsyn testi kullanıyorum şuan bizde gün aşırı yapıyoruz bakalım inşlh tutar 3 denememiz 4 aylık evliyim :)

Daha yeni evlisin olur inş zaten rahim spermlere bi kaç ayda anca alışıyomuş o yüzden sıkma canını soğan kürünü bi süre sonra bırak bence çünkü ne zaman yumurtladığını bilmiyosan allah korusun hamile kalırsın soğan kürüne devam edersen düşürür çok dikkat et

ama 7 gün sonra benm yumurtlama günlerim ozaman bana etki etmiyor adetin 7. günü başlayıp 15 gün içiliyor canım bu şeklde hamile kalınıp yada kistlerden yok edilebililniyormuş

Allah ım yardımcımız olsun valla.nasıl olsa zararı yok deniyor bişey olmaz sanırım.kanşekerini azcık düşürüyo o yüzden yemekten 10dk önce içip yemek yemeyi geciktirme.ani eğilip kalkma. Olcak olcak senden güzel haber keeeesinnnn gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…