Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ay aynı bende olyım canım hala wc ye gıdıorum bışey warmı dıye..akıntın dewam edıomu

ozgem o cızgının dıgerı gıbı olması gerekıo..daha cok erken

canımm bak ben hamile kalmadan önce test almıştım sonra o testleri arkadaşıma verdimm 13.gün çok ama çok silik çizgi çıktı sonra beraber benm doktora gittik yumurtan çatlamak üzere 24 mm olmuş dedi lh salgısı testte çıkmayabiliyormuş ama tabii büşracım sen bilirsin belli olmaz pat diye kesilebilirde

ozaman benımkı 4 haftalık canım...ılgınc bı hesap

ilginç olduğu kesin kontrole gittiğinde doktor sana 4+5 sin dedi diyelim sen 5 haftalık oluyosun doktora tam hafta ve gününü sor daha rahat hesaplarsın gebelik takibinden takip eersin o gün vücudunda neler değiştiğini falan

dün yaptım canım

cnm ben yazmıştım.
Adanadayım ben .özel doktora gidiyorum.istersen yönlendirebilirim.o seni sevk eder film için.
Algomed hastanesiyle çalışıomuş orada çektirdim ben.

4+5 demek canım 4 hafta 5 gunlukmu oluo yanı

28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak strsten gecikti sanırım

ama gün aşırı öneriliyor canım kafam karıştı valla :)

dun aksamdan beri yapmadım canım daha kısmetse bu aksam

eee tamm iştee kaç defa yapcann sankiii :) bu akşamda sıkı çalışş bir de yarınn ondan sonra gelsin bebişş :) boğazın neden ağrıyor hastta olmak yasakk kuzumm kendine iyi bakk hemen iyileşş hemen hemnn :) bebişimm iyi teyzesi bol bol yatıyor uyuyor büyümeye çalışıyor

eee tamm iştee kaç defa yapcann sankiii :) bu akşamda sıkı çalışş bir de yarınn ondan sonra gelsin bebişş :) boğazın neden ağrıyor hastta olmak yasakk kuzumm kendine iyi bakk hemen iyileşş hemen hemnn :) bebişimm iyi teyzesi bol bol yatıyor uyuyor büyümeye çalışıyor

cnm ben yazmıştım.
Adanadayım ben .özel doktora gidiyorum.istersen yönlendirebilirim.o seni sevk eder film için.
Algomed hastanesiyle çalışıomuş orada çektirdim ben.

canim cok sagol ya yazdigin icin icim rahatladi vallah
canim doktorunun ismini alabilirmiyim eger burdan paylasman sorun degilse ve hastanenin ismini rica ederim

bu arada sevindim sonucunun guzel cikmasina

bi sorum daha olucakti seni bunalttim kusura bakma hsg cok zormus diyorlar bi akrabamiz anlatti bana gozum cok korktu kararsizim simdi biraz anlatirmisin sakincasi yoksa eger

kızlar bi sorum olacak biraz acık olacak ama ustu kapalı soracam:) bu iilişki girme sırasında sizce en uygun rahim içinde en fazla kalabilecek hangisi yani en uygun pozsyon hangisi oluyor:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…