Erken Gebelik Testleri

eylemsevcan

hedef 59
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
9.153
5.414
44
arkadaşlar bu testlere boşa para yedirmeyin yazıktır günahtır
yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istiyorum
25 Mayıs itibariyle hamile olduğumu anladım çift çizigiyi görerek
yanlız inan normal gebelik testi ve ovulasyon testi daha net çıktı ona göre aklınızda bulunsun

bende katılıyorum sana ben 2 hamilelğimide 3 liralık testlerle öğrendim ve günğm geçmeden...

bende katılıyorum sana ben 2 hamilelğimide 3 liralık testlerle öğrendim ve günğm geçmeden...

evet canım benim daha adetime 5 gün varken öğrendim
hemde normal testler daha belirgin çıktı
7 gün varkende yaptım ne normal gebelikte nede erkgen gebelikte hiç çıkmadı
5 gün varken işte o resimlerdeki gibi belli oldu.

tatlım hayrlı olsn rabbim sağ salim kucğna almyı nasip etsn bişe sormk istyrm
adet günm bugn dilerim allahtn olmam ( dün gebelk testi yoktu ovulasyn kullnmşdm ben çift çizgi gördm koyuydu gebe olma ihtmalm var mı :)))) yani ovulsynda bir kere zor gördğm çizgiyi adet olcğm zaman görmm norml mi *

evet canım benim işte aynen öyle hala ovulasyon testi yapıyorum halen koyu çift çizgi çıkıyor
eğer herhangi bir sorun yoksa hamilesindir canım çünkü adet yaklaşırken ve adet günlerinde çift sizgi çıkmıyor ovulasyonda
ama tabi herkesinde değişikte olabilir hayırlısı ihtimal var yani oladabilirsin canım

daha önce gebelk testnde çizft çizgi gördm 10 gn kala kanda hamiş değildm ondn korkuyrm ..idrar sıkışkkn çift çizgi ovulasynda ama sıkışk değilkn silik çizgi çıkdı (karnm ağrıyo blmym belki adet olcm (

haa ok canım anladım korkunu o konu hakkında hiç bilgim yok
Allah yardımcın olsun hemen bebişin göbüşüne konsun inşallah tatlımmmmmmmm

haa ok canım anladım korkunu o konu hakkında hiç bilgim yok
Allah yardımcın olsun hemen bebişin göbüşüne konsun inşallah tatlımmmmmmmm

beklycğm hayrlısı olsn yarn evllk yıldönnmmz ( rabbim kocama evllk yıldönmğ hediyesi vermeyi nasip etsn

teşkkr ederm yardmlrndn dolyı

beklycğm hayrlısı olsn yarn evllk yıldönnmmz ( rabbim kocama evllk yıldönmğ hediyesi vermeyi nasip etsn

teşkkr ederm yardmlrndn dolyı

inşallah canım benim inşallah tatlım hayırlısı olsun rabbim o hediyeyi vermeni nasip etsin inaşşallahhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…