Erken gebelik testi ve kaset test

Hedrkrlssa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
276
88
Merhaba. Adete 8 gün varken yaptım bu testi yaptıktan yarım saat sonra çookk silik çıktı sonradan böyle oldu acaba kuruma çizgisi mi erken gebelik testi yaptım ama o negatif çıktı.. şimdi sormak istedim adet günümü bekliyorum böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu

Eklentiler

• 4B9B08ED-2216-432E-83D5-61BE5BCFDD2E.jpeg
    33,7 KB · Görüntüleme: 498
ben de 1 haftadır yaptıgım testler kuruyunca baya baya cızgı cıkıyor olsaydı hemen cıkardı ama ıste bı unut devam etmıstım. Yok degılmısım: ) sonradan kendı cızgısı cıkıyo laboquick de de cıktı oncomed markada da. .

bende yoktur diye düşünüyorum ama ne biliyim böyle görünce bakalım 5 gün kaldı benim

Merhaba arkadaşlar bende defalarca erken gebelik testi yaptım adetimden 6 gün önce ama sonuç hüsran.Benim normalde adetime 1 hafta kala aşırı bel ve kasık ağrısı olurdu ayağıma vururdu yarın adet günüm 30 günde bir düzenli oluyorum bu ay hiç belirtim olmadı göğüsler hariç 15 gündür çok acıyor yumurtlamadan beri hiç akıntım da yok.İnsalllah hamileyimdir çok istiyoruz hep takip ettik bu ay günleri ilişki oldu ama nasip olur inşallah ve isteyen her kese nasip etsin Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…