Erken gebelik testi silik çizgi

ruveyda54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
8
7
24
IMG_0690.jpeg
IMG_0690.jpeg
Lütfen bakar mısınız 6 aydır adet gecikmelerim oldu reglime 6 gün kala hafif pembemsi ve kahverengi şeklinde akıntım oldu 1 gün sürdü adet olmadım test yaptım sizce gebelik var mı ikinci çizgi çok hafif görünüyor fotoğrafta pek belli olmuyor ama lütfen cevap verir misiniz

Var gibi duruyor ama kan kesin sonuç kan verın bence
Var gibi duruyor ama kan kesin sonuç kan verın bence
Ertesi gün iki test yaptım ama onlarda çıkmadı kan vermeye korkuyorum her ay güçlü belirtilerim olmasına rağmen negatif sonuç alıyorum ama bu kez biraz farklı gibi iki gün pembe açık renkli akıntım oldu kesildi o kafamı çok kurcaladı birde dün inanılmaz kasık ağrım oldu birde bu fotoğraftaki test beklediği için pozitife dönmüş olabilir mi silik çıkmış gerçi daha önce ki testlerime baktım belki 4 ay önceki testime onlar tek çizgi olarak kalmış

Ertesi gün iki test yaptım ama onlarda çıkmadı kan vermeye korkuyorum her ay güçlü belirtilerim olmasına rağmen negatif sonuç alıyorum ama bu kez biraz farklı gibi iki gün pembe açık renkli akıntım oldu kesildi o kafamı çok kurcaladı birde dün inanılmaz kasık ağrım oldu birde bu fotoğraftaki test beklediği için pozitife dönmüş olabilir mi silik çıkmış gerçi daha önce ki testlerime baktım belki 4 ay önceki testime onlar tek çizgi olarak kalmış
Belirtilerin hamilelik istediğin için psikolojik olabilir bendede olur onlar sureklı bu ay rahım fılmı cekındım adetıme 7 gun var sureklı kasıkmalarım oluyor ama psıkolojık gibi gelıyor bekledıgın için kuruma çizgisi falan diyorlar bazen o olabılır yada test bozukta olabılır sonradan negatıf cıktıysa ama inşallah istediğin gibi kalbinden geçen olur❤️

Belirtilerin hamilelik istediğin için psikolojik olabilir bendede olur onlar sureklı bu ay rahım fılmı cekındım adetıme 7 gun var sureklı kasıkmalarım oluyor ama psıkolojık gibi gelıyor bekledıgın için kuruma çizgisi falan diyorlar bazen o olabılır yada test bozukta olabılır sonradan negatıf cıktıysa ama inşallah istediğin gibi kalbinden geçen olur❤️
Allah razı olsun hala olmadım regl bekliyorum adet belirtilerim de yok şuan hala ama kan vermeyi düşünüyorum ilk test silik çıktı diğerleri negatif çok güvenemedim hani bir saat beklese bile ikinci çizgi çıkmaz diye tahmin ediyorum çünkü dediğim gibi daha önceki testime bir ay sonra baktım ama hala tek çizgiydi umarım pozitiftir Allah herkesin gönlüne göre versin

Allah razı olsun hala olmadım regl bekliyorum adet belirtilerim de yok şuan hala ama kan vermeyi düşünüyorum ilk test silik çıktı diğerleri negatif çok güvenemedim hani bir saat beklese bile ikinci çizgi çıkmaz diye tahmin ediyorum çünkü dediğim gibi daha önceki testime bir ay sonra baktım ama hala tek çizgiydi umarım pozitiftir Allah herkesin gönlüne göre versin
merhaba testi tekrarladınız mı

Rahim filmi çekilmek zor oluyor mu acaba nasıl oluyor detay verebilir misiniz🙏

merhaba testi tekrarladınız mı
Evet o da silik çizgi çıktı yerleşme kanamam olmuştu regl hala olmadım hatta hiçbir belirti de yok dün kan verdim ama negatif 2.39 çıktı bende anlamadım çok üzgünüm nasıl oldu aklım almıyor hormonlarım normal baya iyi dedi doktor rahim ağzı kanseri taramam temiz kist vs yok yumurtalıklarım da sağlam ama henüz olmadı bebiş rabbim hayırlı zamanını biliyordur ama doktor bana yakındır dedi böyle gecikmeler belirtiler hamilelikle sonuçlanır dedi umarım öyle olur

Rahim filmi çekilmek zor oluyor mu acaba nasıl oluyor detay verebilir misiniz🙏
Cektırıceksenız anestezili cektırın cunku amelıyathanede falan cekıyorlar ınsan psikolojikman etkileniyor bence hıcbırsey bilmeden cektırmek daha iyi cekılınce bıtıyır bı agrı sızı olmuyor 1-2 gun sonrasında pecetege silince kahverengi birsey gelir batikon o kan degıl korkma demıstı zaten bı ogun geldı cekim sonrasında duş aldım zaten temizlendim tamamen korkulacak birşey yok ama ben anestezisiz cesaret edemedim iyikide cekinmemişim ama doktorumdan yana cok sanşlıydım gercekten cok tatlı dilli bir kadındı anestezı alana kadar ameliyathanede cok tatlı konustu rahatlatmaya calıstı falan benı sonrada bayıldım zaten

Çok teşekkür ederim canım inşallah isteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun ☺️♥️ ben yine de emin değilim fakat ovülasyon testi kullanarak ilerlettim yumurtlamamdan tam 12 gün geçti sanırım erken sayılır öğrenmek için,insan sabredemiyor işte. Gece 3 ayrı markanın testini denedim 3 ü de böyle çıktı şöyle bir hafta dayanıp kan vereceğim 🌼

Eklentiler

• IMG_3733.jpeg
    IMG_3733.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 58
Hayırlı olsun var gibi görünüyor ama kan verin benimki de böyleydi ama negatif çıktı ama bu test daha doğru geliyor bana erken geneliktense Allah bana da nasip etsin inşallah ❤️
Evet o da silik çizgi çıktı yerleşme kanamam olmuştu regl hala olmadım hatta hiçbir belirti de yok dün kan verdim ama negatif 2.39 çıktı bende anlamadım çok üzgünüm nasıl oldu aklım almıyor hormonlarım normal baya iyi dedi doktor rahim ağzı kanseri taramam temiz kist vs yok yumurtalıklarım da sağlam ama henüz olmadı bebiş rabbim hayırlı zamanını biliyordur ama doktor bana yakındır dedi böyle gecikmeler belirtiler hamilelikle sonuçlanır dedi umarım öyle olur
Sizin değeriniz normalde de böylemi çıkıyor ? Mesela ben kan verdiğimde 0.100 cıkıyor tamamen negatif ama sizinkini yüksek gördüm bence 2-3 gün sonra tekrar test verin benim kuzenimde bu değerse öğrendi sonra bir kaç güne tekrar kan verdi baya yükselmişti

Sizin değeriniz normalde de böylemi çıkıyor ? Mesela ben kan verdiğimde 0.100 cıkıyor tamamen negatif ama sizinkini yüksek gördüm bence 2-3 gün sonra tekrar test verin benim kuzenimde bu değerse öğrendi sonra bir kaç güne tekrar kan verdi baya yükselmişti
Benim her ay gecikmelerim oluyor 14 gün kadar o kadar alıştım ki artık hiç umutlanmıyorum ama bu ay ilk kez yerleşme kanamam oldu birebir öyleydi ay bitti ve hala regl olmadım şuan da olmadım hala sağ kaşığımda ağrı dışında belirtim yok tekrar kan vermedim çünkü doktor eğer varsa çıkardı zaten dedi üstünde durmadım bu yüzden bir önceki ay kan verdim onda da 2.3 çıkmıştı yani bilemiyorum açıkçası bu ay olmadım regl dediğim gibi hayırlısı diyip artık düşünmemeye çalışıyorum normalde asla gecikmem olmaz benim ama çocuk denemeye başladığımdan beri böyle her ay 10 gün ve üstü gecikmem oluyor kimisi 2 ay bile olmuyormuş o yüzden dediğim gibi umutlanıp üzmüyorum kendimi canım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlısı zaman ne zamansa o zaman olsun inşallah 🙏❤️

X