Erken gebelik testi pozitif beta hcg 0.100

esinnn tufn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
5
1
30
Arkadaşlar merhaba son adet tarihim 24 Temmuz ovülasyon testiyle yumurtlamayı gördüm 5 Ağustos ve değerlendirdik.yumurtlamadan 4 gün sonra çok şiddetli karın ağrısı ve krambı yaşadım aynı zamanda 2 3 defa gelen pembe akıntı 2 gün önce erken gebelik testinde çift çizgi gördüm beta hcg 0.100 çıktı yumurtlamadan 6 gün sonra yani bugün tekrar erken gebelik testi yaptım aynı şekilde çift çizgi başına gelen oldumu erkenmi beta hcg baktırdım hala devam eden arada kahverengi ve pembe akıntılarım oluyor

Eklentiler

• B9D67408-3117-4E48-BB94-7D91C5648E68.jpeg
    B9D67408-3117-4E48-BB94-7D91C5648E68.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 738
Çok şiddetli kramplar yaşadığım için acile gittim orda baktılar hiç bu şekilde olmuyordu ve üzerine pembe lekelenme ve testte pozitif görünce umutlandım açıkçası

Gebelik testiniz hangisiydi acaba ben de gecen ay days doctor erken gebelik testi aldım pozitif cıktı ama kanda negatifti sonrada regl oldum zaten 😔

Konuyla alakası yok ama bu ay çok adet gecikmesi okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik

Konuyla alakası yok ama bu ay çok adet gecikmesi okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik
Sabah bi test yap belki geç döllenme olmuştur inşallah vardır 🌸

Ağızından bal damlıyor allahım inşallah ama hayel kırıklığı yaşamak çok zor her ay aynı şeyi yaşamakdan yorulduk artik bu işler gerçekten çok zormuş yaşım daha 24 e giricem wrken ama olsun istiyoruz eşim 29 yaşında
Al bendende okadar bende 27 yaşındayım 10 aydır negatif görmekten yoruldum Allahım hayırlısıyla nasip etsin en tezinden inşallah 🤲🏻🌸

Sabah bi test yap belki geç döllenme olmuştur inşallah vardır 🌸
Ağızından bal damlıyor allahım inşallah ama hayel kırıklığı yaşamak çok zor her ay aynı şeyi yaşamakdan yorulduk artik bu işler gerçekten çok zormuş yaşım daha 24 e giricem wrken ama olsun istiyoruz eşim 29 yaş
Al bendende okadar bende 27 yaşındayım 10 aydır negatif görmekten yoruldum Allahım hayırlısıyla nasip etsin en tezinden inşallah 🤲🏻🌸
Aminn inşallah 🙂 benim bu gecikmenin üstüne olmazsa artık gerçekten umudumuzu yetiririz

Arkadaşlar merhaba son adet tarihim 24 Temmuz ovülasyon testiyle yumurtlamayı gördüm 5 Ağustos ve değerlendirdik.yumurtlamadan 4 gün sonra çok şiddetli karın ağrısı ve krambı yaşadım aynı zamanda 2 3 defa gelen pembe akıntı 2 gün önce erken gebelik testinde çift çizgi gördüm beta hcg 0.100 çıktı yumurtlamadan 6 gün sonra yani bugün tekrar erken gebelik testi yaptım aynı şekilde çift çizgi başına gelen oldumu erkenmi beta hcg baktırdım hala devam eden arada kahverengi ve pembe akıntılarım oluyor
Naptın belli oldu mu hamile misin

Naptın belli oldu mu hamile misin
Vallaha bende de durum aynı 5 gün oldu gecıkmedeyım beta HCG 1.18 çıktı sonraki 0,998çıktı adet olmadım ara ara kramplarım ve bulantım var benım gecikme ıhtımalımyok progesteron aldım vajınadan engec 2 gün sonra olurdum geç düzensiz oldğum ve ilaç kullandığım için doğal dongumu blmıyorm ilk kez yaşıyorum Boyle bır durumu aşırı iştahszım hıcbısey yoyemıyorm bu geç döllenme kaç güne çıkıyor yahu buarada kahve rengı ara ara akntım dısında adet sancım yok olcakgibi değilim

X