Erken gebelik testi-ovitrelle çatlatma iğnesi

zezeynap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
25
6
36
Kızlar merhaba,hemen konuya giriyorum 9 Nisanda çatlatma iğnesi vuruldum adetime 3 4 gün var erken gebelik testi aldım az önce sonuç bu,hamile miyim??
4D81894B-8C35-440E-8372-35E7B1D1CA2B.jpeg

canım 13 gun oldu dımı ıgne vurulalı
bnce gebelık var.
EVet 9.gün normal test yapmıştım yalancı poztf vardı 10.gün 11.gün yoktu negatife dönmüştü,bugün erken gebelik testi aldım sonuc bu,umutlanmak istemiyorum da 2 senelik evliyim,pkoluyum,polipim var hiç gebeliğim olmamıştı,şuan için 1 haftadr çok sık idrara çıkıyorum ve bikaçgümdür bel ve göğsüm agrıyor.

EVet 9.gün normal test yapmıştım yalancı poztf vardı 10.gün 11.gün yoktu negatife dönmüştü,bugün erken gebelik testi aldım sonuc bu,umutlanmak istemiyorum da 2 senelik evliyim,pkoluyum,polipim var hiç gebeliğim olmamıştı,şuan için 1 haftadr çok sık idrara çıkıyorum ve bikaçgümdür bel ve göğsüm agrıyor.
ya senı cok ıyı anlıyorum bende uzun zamandır beklıuyorum 2sene 8 ay.
yarın test yap yıne bnce sonra kan ver canım.
negatıfı fe gormussun demekkı bıseyler var :KK200: :KK36:
belırtın de var.

ya senı cok ıyı anlıyorum bende uzun zamandır beklıuyorum 2sene 8 ay.
yarın test yap yıne bnce sonra kan ver canım.
negatıfı fe gormussun demekkı bıseyler var :KK200: :KK36:
belırtın de var.
Bugün kan vericem bekleyebileceğimi hiç sanmıyorum😄inşallah vardır inşallah sen de tez zamanda kalırsın,rabbim hepimize nasip etsin şu mubarek günlerde inşallah.

Çatlatma iğnesini vurulalı 2 gün oldu ama aralıklı kasık ağırlarım var sizde de olmuşmuydu böyle belirtiler

Sürekliliği olan bi ağrı değil yani benimki sürekli iki düşük yaptım Buda öyle sonuçlanır diye korkuyorum sizin olumlu mu sonuçlandı
İyi düşünün,ben çok dua ettim hala ediyorum,her şeyin vakti var biz ne kadar istesek de 2yıldır ben hiç hamile kalmadım,pkoluyum ve polipim var şubat ayında hsg çekilmiştim.Dünkü değerim 66dı yarın tekrar bakıcaz.Ama hala tam anlamıyla sevinmiyorum hep bir temkinle gidiyorum.Ama çok dua ediyorum Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin

İyi düşünün,ben çok dua ettim hala ediyorum,her şeyin vakti var biz ne kadar istesek de 2yıldır ben hiç hamile kalmadım,pkoluyum ve polipim var şubat ayında hsg çekilmiştim.Dünkü değerim 66dı yarın tekrar bakıcaz.Ama hala tam anlamıyla sevinmiyorum hep bir temkinle gidiyorum.Ama çok dua ediyorum Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin
Amin inşallah iyi haberler alırız 🙏🏻

Merhaba , otriville vurulalı bugün 14. Gün 3 gün önce evde erken testlerden yaptım hafif silik çıktı ama iğnenin etkisi olabilir diye çok anlam yuklememistim sonra beta baktırdım 12. Günü 2.64 çıktı bu ayda tutmadımı yani yaşayan var mı acaba? Dr 4 gün sonra kontrole çağırdı aklım bulanmasin igne etkisi olabilir diye test te yapmadım ama içim kıpır kıpır. Kasıklarım igne gibi batıyor birde

X