Erken gebelik testi mi kaset mi

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
56
8
22
Kızlar hangisi sizce daha güvenilir adetime 6 gün var erken gebelik teati yaptım prodoctor ama çıkmadı bu şekilde çıkmayıp sonradan öğrenen var mı

Ay tamam o zaman umarım bu sefer olumlu sonuçlar alırım
regle 4 gün kala erken gebelik testi ve normal gebelik testim benim böyleydi. ben hep predictor erken gebelik testi kullandım. cok da memnunum.
6 gün öncesinde doğruluk vaat ediyor markalar ama bunun için ilişkinin üzerinden 12-14 gün gecmesi gerekiyor en az. o yüzden ben belirti hissedince yapmistim testi valla hayal kırıklığı yasamamak adına

Eklentiler

• IMG_2113.jpeg
    192,4 KB · Görüntüleme: 50
  • 76f2cf58-aba9-4949-be7e-eacdb9b37b40.jpeg
    211,8 KB · Görüntüleme: 49
Ama benim predictor prodoctor diye bir marka şuan 5 gün var reglime ama belirtim çok yok gibi sizin ne belirtiniz vardı

Ama benim predictor prodoctor diye bir marka şuan 5 gün var reglime ama belirtim çok yok gibi sizin ne belirtiniz vardı
predictor ayrı bir marka profocto ayrı. prodoctoru ben de 1-2 kez kullandım ve hiç sevmedim. bende kasık ağrısı, göğüs ağrısı ve iştah vardı. ama ben göğüs ağrısından şüphelenip test yapmistim. değerim de 306 çıkmıştı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…