Erken gebelik testi mi kaset mi

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
56
8
22
Kızlar hangisi sizce daha güvenilir adetime 6 gün var erken gebelik teati yaptım prodoctor ama çıkmadı bu şekilde çıkmayıp sonradan öğrenen var mı

Ay tamam o zaman umarım bu sefer olumlu sonuçlar alırım
regle 4 gün kala erken gebelik testi ve normal gebelik testim benim böyleydi. ben hep predictor erken gebelik testi kullandım. cok da memnunum.
6 gün öncesinde doğruluk vaat ediyor markalar ama bunun için ilişkinin üzerinden 12-14 gün gecmesi gerekiyor en az. o yüzden ben belirti hissedince yapmistim testi valla hayal kırıklığı yasamamak adına 😂

Eklentiler

• IMG_2113.jpeg
    IMG_2113.jpeg
    192,4 KB · Görüntüleme: 50
  • 76f2cf58-aba9-4949-be7e-eacdb9b37b40.jpeg
    76f2cf58-aba9-4949-be7e-eacdb9b37b40.jpeg
    211,8 KB · Görüntüleme: 49
regle 4 gün kala erken gebelik testi ve normal gebelik testim benim böyleydi. ben hep predictor erken gebelik testi kullandım. cok da memnunum.
6 gün öncesinde doğruluk vaat ediyor markalar ama bunun için ilişkinin üzerinden 12-14 gün gecmesi gerekiyor en az. o yüzden ben belirti hissedince yapmistim testi valla hayal kırıklığı yasamamak adına 😂
Ama benim predictor prodoctor diye bir marka şuan 5 gün var reglime ama belirtim çok yok gibi sizin ne belirtiniz vardı

Ama benim predictor prodoctor diye bir marka şuan 5 gün var reglime ama belirtim çok yok gibi sizin ne belirtiniz vardı
predictor ayrı bir marka profocto ayrı. prodoctoru ben de 1-2 kez kullandım ve hiç sevmedim. bende kasık ağrısı, göğüs ağrısı ve iştah vardı. ama ben göğüs ağrısından şüphelenip test yapmistim. değerim de 306 çıkmıştı zaten.

X