ERKEN GEBELİK TESTİ ACİL YARDIM

MyAngel0909

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
155
39
34
Selam kızlar adetime 8 gün var yumurtlama takibiyle hemen hemen tüm günleri değerlendirdik ama merak işte erkn gebelik testi ile 8 gün önce baksam görünürmü
Adet takvimine göre 8 gün var sat 13.05

Selam kızlar adetime 8 gün var yumurtlama takibiyle hemen hemen tüm günleri değerlendirdik ama merak işte erkn gebelik testi ile 8 gün önce baksam görünürmü
Adet takvimine göre 8 gün var sat 13.05
benim de sat 13 mayıs bugun yaptım negatif. erken yapmanın zararları üzüldüğüm için stresten ne bulduysam yedim bütün gün ahahah pozitife döner mi diye bekliyorum kırmızı kart görene kadar :)

benim de sat 13 mayıs bugun yaptım negatif. erken yapmanın zararları üzüldüğüm için stresten ne bulduysam yedim bütün gün ahahah pozitife döner mi diye bekliyorum kırmızı kart görene kadar :)
😊😊inşallah hayırlısı yapmadım zaten hayal kırıklığına uğramamak için elim gitmedi adet gecikmesini bekliycem gecikirsem yaparım gecikmezsem zaten olmamıştır bakalım yumurtlama olunca sanki olcak kesin diye geliyor insana

😊😊inşallah hayırlısı yapmadım zaten hayal kırıklığına uğramamak için elim gitmedi adet gecikmesini bekliycem gecikirsem yaparım gecikmezsem zaten olmamıştır bakalım yumurtlama olunca sanki olcak kesin diye geliyor insana
Evet bende ara ara vuran kasık ağrısı da var ama bilmiyorum ya inşallah güzel haberler alırız cumartesiyi bekliyorum test yapmak icin

Yumurtlamadan tam 10 gun sonra idrar testinde silik cizgi gordum.Sonra hemen beta baktirdim 12,22 idi.Adetime tam 7 gun vardi.
Benim yumurtlamam yeni oldu ama adet tarihi 14 haziran sat 13 mayıs acaba çıkarmı

Eklentiler

• IMG_20230602_190126.jpg
    IMG_20230602_190126.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 37
X