Erken gebelik pozitif kaset test negatif

Evlatkksu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
297
133
27
Arkadaslar 17 agsts ta çatlatma iğnesi vuruldum 19 agststa yumurtalarım toplandı 22 ağustosta 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edilmişti 5. Günü erken gebelik testinde silik çizgi gördüm oda arti meddi 6. Günümde predictor erken gebelik testi yaptım orda birazdaha belirgindi bugun 7. Günüm kaset testi negatif markası artımed sevinemiyorum erken diye kanda vermem istemiyorum erken gebelik testi yanıltıyor olabilir mi aşagıya bıraktım üsteki 5. Gün artimed alttak 6. Gün predictor off sevinemiyorum bile

Eklentiler

• 83D9FB97-8363-4115-B1DA-463FF11F71EF.jpeg
    83D9FB97-8363-4115-B1DA-463FF11F71EF.jpeg
    148 KB · Görüntüleme: 228
ben gebeliğimi predictor ile öğrendim. ama sizin test çok sararmış. benim 4 aydır durmasına rağmen böyle hala. siz çok idrarda tutmus olabilir misiniz?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 219
ben gebeliğimi predictor ile öğrendim. ama sizin test çok sararmış. benim 4 aydır durmasına rağmen böyle hala. siz çok idrarda tutmus olabilir misiniz?
Kapağı yoktu o üstünün artimed de var mesela acık değil ama predictor da bişi yoktu ondan sarardı heralde bilmiyorum ki dün yaptım bişey yoktu bugun sararmıştı böyle 10 sn tuttum😐

Kapağı yoktu o üstünün artimed de var mesela acık değil ama predictor da bişi yoktu ondan sarardı heralde bilmiyorum ki dün yaptım bişey yoktu bugun sararmıştı böyle 10 sn tuttum😐
he olabilir. ama valla beni predictor hiç yanıltmadı. hamile kalana kadar hiç çizgi göstermemisti. o yüzden benim için artı medden daha güvenilir 🙄😂

he olabilir. ama valla beni predictor hiç yanıltmadı. hamile kalana kadar hiç çizgi göstermemisti. o yüzden benim için artı medden daha güvenilir 🙄😂
Zaten tek güvenilir marka o ama işte kaset testte görmeyince içim bi tuhaf oldu belkide çok erken bide 3. Gün embriyosu normal diyorum millet adeti geçince yapıyo o kaset tesleri diyorum kendimi teselli ediyorum ama ne fayda

Zaten tek güvenilir marka o ama işte kaset testte görmeyince içim bi tuhaf oldu belkide çok erken bide 3. Gün embriyosu normal diyorum millet adeti geçince yapıyo o kaset tesleri diyorum kendimi teselli ediyorum ama ne fayda
bence de bekleyin biraz. cünkü predictor 10 ve üzerine değerleri algılıyor. ama kaset testler 30-50 üzeri algılıyormus. bi kaç gün daha bekleyin. inşallah güzel sonuc alırsınız

X