Erken gebelik belirtisi mi?

birisii0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
5
0
23
Merhaba kızlar ciddi yardımınıza ihtiyacım var. İki hafta önce (reglimin son günü) sürtünmeli cinsel ilişkiye girdik, benim kilodum vardı, boşalma olmadı sadece zevk suyu. Bittikten sonra aradan birkaç dakika geçince kilodumu değiştirip iyice temizlendim.

Bir hafta sonra serçe parmak ucu kadar bile olmayan tek seferlik bir kahverengilik gördüm kilodumda, acaba yerleşme kanaması mı diye kuruntu yapmaya başladım.

Şu an yani (iki hafta sonra) kasık bütününde 3 gündür süren bir şişlik ve sertlik hissediyorum. Ayrıca bir haftadır tuvalete çıkmama derecesinde kabızlığım var. İlk defa böyle bir şişlik hissediyorum. Akıntım normal, bulantım yok, reglime 7 gün var. Sizce gebelik midir? Ekstra bilmeniz gereken bir şey varsa cevaplarım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hayır gebelik yok adetiniz erken olacak gibi. Kahverengi akıntı enfeksiyon yada adet başlangıcı gibi duruyor kesinlikle yok

İç çamaşırı üzerinden sürtünme ile hamile kalırsanız tıp tarihine geçersiniz :) çünkü aylardır sonuç alamayan insanlar olarak gerçekten hayret içinde kalırız. Şaka Bi yana hiç ihtimal yok içiniz rahat olsun :)

Hayır gebelik yok adetiniz erken olacak gibi. Kahverengi akıntı enfeksiyon yada adet başlangıcı gibi duruyor kesinlikle yok
Arkadaşlar merhaba benim bugün iğnemi yaptığım 13. Günü ve arada ağrılarım oluyor ve göğüslerim çok ağrıyor test yapmaya korkuyorum şuan ne yapsam bilemiyorum:)

İç çamaşırı üzerinden sürtünme ile hamile kalırsanız tıp tarihine geçersiniz :) çünkü aylardır sonuç alamayan insanlar olarak gerçekten hayret içinde kalırız. Şaka Bi yana hiç ihtimal yok içiniz rahat olsun :)
Teşekkür ederim

Merhaba benim de bu tarz bi sorunum var , sorumu görebiliyorsanız eğer yorum yapabilir misiniz

X