Erken gebelik belirtileri kasık ağrısı

akrepmio

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
520
119
26
selam kızlar. erken gebelikte kasık ağrınız ne şekildeydi? benim sürekli çişim var gibi ve sol kasık batmam mevcut. orada bir ağırlık varmış gibi ve karnım aşırı şiş. regle 1 hafta kaldı ovülasyon testi ile bu ay denedik sizde belirtiler ne şekildeydi?

selam kızlar. erken gebelikte kasık ağrınız ne şekildeydi? benim sürekli çişim var gibi ve sol kasık batmam mevcut. orada bir ağırlık varmış gibi ve karnım aşırı şiş. regle 1 hafta kaldı ovülasyon testi ile bu ay denedik sizde belirtiler ne şekildeydi?
Benim birebir sizin tarif ettiğiniz gibiydine eksik ne fazla hamileydim adet günümde öğrendim öncesindeki testlerim hepsi negatif verdi kanda idrarda

Benim de sik idrar adet agriisi kasik agrisi gidip’geldi karnim’sis. Adetime 6 gun kaldi

Benim birebir sizin tarif ettiğiniz gibiydine eksik ne fazla hamileydim adet günümde öğrendim öncesindeki testlerim hepsi negatif verdi kanda idrarda
Bu ay ovilasyon testiyle deneme yaptım yanlış hatırlamıyorsam 2 gün sonrası aşırı bel ağrısı kasıklarda ağrı sağ yatınca o taraf sola yatınca sol taraf ağrımayan başladı düz yatıncada sanki adet ağrısı gibi ağrı çekiyordum ilişkiden 3-4 gün sonra kahverengi lekelenme oldu kan testi verdim negatif sonra 2 gün arayla gene verdim yine negatif erken gebelik testlerimde hep negatif birde ovülasyonla ilişkiye girdim gireli akıntılarım asla kesilmedi , sık sık idrara çıkıyorum sistit mi oldum diye araştırma yaptım oda değil şimdi adetime 7 gün var inşallah sizinki gibi olur 🥹 herşey negatif çıksa da adet olacağım gün güzel sonuç alırım

X