erken dogum riski nolur yardımmm

epsus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
192
0
50
kızlar 27 haftalık hamileyim bugün kasıklarımdaki agrı için dr gittim erken dogum riski var dedi nadilat kulanmamı söyledi bu ilacı kulananlar cevap yazarsa sevinirim.moralim sıfır

benimde erken doğum riskim var celestone isimli 4 tane iğne oldum ciger geliştirici eger doğarsa kuveze girmiycek birde prepar diye rahim açılmasın diye hap içiyorum yarım tablet 3 tane benim ilaçlarım bu şekilde doktor 34. haftayı bulmak bizim için avantaj dedi eger tabii 38e gelirsek ne alaaa nidilat duydum ama bana vermedi belki preparla aynı değerde bi hapdır??

2 ilaç da farklı tip uterus kas kasılmasını engelleyen ilaç. her doktorun kendince başarı sağlamış yöntemi vardır.

şimdiden geçmiş olsun ikinize de umarım her şey yolunda gider.

geçen hamileliğimde benim erken doğum riskim malesef zamnında fark edilmedi ve 27 haftalık doğum yaptım. hastaneye gittiğimizde kasılmalarımın başladığını anlayınca nidilat verdiler ama bizim için çok geç kalınmıştı . daha önce fark edilseydi engellenebilrdi. nidilat bir tansyon ilacı demişti eczacı bir arkadaş yan etki olarak kasılmalrı engelliyormuş. ilacını düzgün kullan. en azından bu risk fark edilmiş doktorlar ne gerekirse yapacaktır. umarım herşey yolunda gider sizler için

ilacını ihmal etmeden kullan bence ben prepar kullandım bunların bebek için herhangi bir yan etkisi yok.

ya kızlar ilacı dün kullandım bugün başka drye gittim ve ntsye soktular beni emin olmak için kesinlikle öle bir şey yok dedi erken dogum filan bebek gayet saglıklı dedi kafasıda yukarda şaşırdım kaldımya nidilatı kesim diyorum sizce

aslında nidilat yerine prepar içseydin daha iyi olurdu senle aynı durumdayım bana bunu verdi doktorum sende bi danış istersen

sagolun kızlar yardımlarınız için bende 1düşük yaşadıgım için çok pinpirikliyim sanırım dün başka dr gittim oda erken dogum olmadıgını söyledi ilacıda sakın kulanma her şey yolunda dedi artık bu dr gidicem .aman kızlar size tavsiyem iyi bir dr bulmanız görüyosunuz bazı drler adamın aklını başından almaya yetiyo.herkesin bebişini kocaman öpüyorum.

X