Erken belirtilerim var

senem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
126
0
41
selam arkadaslar,

bu ayın 9 ve 11 nde yumurtlama zamanımda ılıskıye gırdık ılıskımden bır hafta sonra kasık karın bel agrılarım basladı,hala da devam edıyor.normalde bu ayın 28 i regl zamanım.fakat bugun pembemı kahverengımı desem leke geldı bu nedır sızce.adet mı olucam acaba

Bende de benzeri bir durum var canım. Adetime 4 gün var ve bugün hafif bir kanamam oldu. Bendeki lekelenme tarzı değil kanama şeklinde ama çok az. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Ya erken adet görüyorum ya da yerleşme kanaması.

Araştırdığım kadarıyla yerleşme kanaması tam bugünlerde olurmuş. Pembe lekelenme, kahverengi akıntı, bir kaç damla kan şeklinde oluyormuş. Bazı insanlarda biraz daha fazla kanama da olabilirmiş. Ama adet mi, implantasyon kanaması mı kesin bilmemiz mümkün değil. Eğer yarın sabah uyandığımda adetim başlamamış olursa 2 gün sonra test yapacağım. Umarım ikimizinki de yerleşme kanamasıdır. Gerçi benim pek ümidim yok ama hayırlısı bilmiyorumkismile

Kızlar umarım yerleşme kanaması yaşıyorsunuzdur.Kasık ve bel ağrısı ben de çok var. Benim de son adet tarihim 12 eylül. Adetim düzenli değil, çoğunlukla gecikmeli olur ama ben ümitliyim bu ay. Bugün çok hafif lekelenme ben de yaşadım sabah. Ama hala gelen giden yok. İyice ümitleniyorum. Gerçi 12 ekimde test yaptım negatif çıktı.O yüzden tekrar test yapmaya çekiniyorum. Ama her türlü belirtim var inşallah hamile topiğine döner burası :))

Hafif lekelenme implantasyon belirtisi canım. Benim kanamam daha fazla oldu, az olsaydi umitlenecektim 4 gün erken adet göreceğim galiba.

Bugün lekelenmen olduysa 2 gün sonra hormon yükselmeye başlar bence 2 gün sonra bir test yap. İnşallah hamilesindir a.s.

İnşallah cnım ya sağol. Şu kpss bir bitsin,hemen kan testi yapacağım.Sınava son bir hafta kaldığı için dışarı çıkıp test almaya bile vaktim yok.Ama inşallah sınava iki kişi olarak girerim kaydirigubbakcemile3 Hepimiz için hayırlsı inşallah

Şimdi yabancı kaynaklardan baktım. İmplantasyon kanaması için rengi açık pembe yada kahverenngi olacak, miktarı az olacak diyordu, seninki tam uyuyor canım. Hadi hayirlisi
kaydirigubbakcemile2

ınsallah dedıgınız gıbı yerlesme kanamasıdır arkadaslar,bu ay baya umıtlenmıstım,cunku belırtı cok yasadım bakalım yarın gorucez.reglım 28 ı normalınde yarın sabah ıdarar testı yapsam cıkarmı pekı?

Bence kan testi yaptır kesin emin olurdun. Ama idrar testinde de çıkabilir ama çıkmazsa da üzülme idrar testi adeti bir hafta geçmeden göstermeyebilir.

Şimdi yabancı kaynaklardan baktım. İmplantasyon kanaması için rengi açık pembe yada kahverenngi olacak, miktarı az olacak diyordu, seninki tam uyuyor canım. Hadi hayirlisi
kaydirigubbakcemile2

Ay canım ya ağzından bal damlıyor, inşallah dediğin gibidir :)

Canım çoğunun adet öncesinde çıkıyor ama yine de beklemekte fayda var.Adetin geçsin öyle bak bence garanti olsun.

ınsallah daha demın ıdrar testı yaptım cıkmadı ama ara ara pembe seklınde akıntılarım oluyor reglımı olcam acaba moralım bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…