Erken adet olma (son 4 döngü)

morningmoon

🌜✨
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
3.232
6.841
35
Merhabalar,

Öncelikle konuyla ilgili bir hekimden randevu aldığımı söylemekle başlamak istiyorum. Adetimin bitmesini ve rahat bir şekilde tahlil yaptırabilmek adına okulların başlamasını bekliyorum.

Bu ayla birlikte son 4 döngüdür 24 gün olan adet döngüm 22 gün oldu. Son 4 döngüdür 2 gün erken adet oluyorum yani.
İlk 3 döngüde olabilir böyle şeyler desem de, bu sefer de erken olunca kafama takmaya başladım..

Adet döngüm şimdiye kadar hiç şaşmazdı. 3 gebelik yaşadım, 2 sağlıklı çocuğum var ve son gebeliğim düşük ile sonuçlanmıştı yaklaşık 2 sene önce. Sebebini bilmiyorum ama covid olmuştum ve hiç ağır geçirmememe rağmen covidin 7. günde düşükle sonuçladı, 13 haftalık hamileydim. Her gebelikte kırkı çıkar çıkmaz adet oldum. Bir de tesadüfen kistim olduğunu ve patladığını öğrenmiştim 3. Hamileliğimden önce. Bu bilgiler önemlidir belki diye yazıyorum.

Dediğim gibi, doktora gideceğim ama merak ediyorum böyle bir şey yaşayan var mı aramızda?

Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…